Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ellerine sağlık belenaycımhihoyyyt
kocacım hala uyuyo üf yaaa öğlen olduhihoyyyt

çitosum valla düne kadar yoktu bişey dün başladı bulantılarım:çok üzgünüm:
ne pişirsem diye düşününce bile bulanıyo yaa baya kötüymüş inşallah uzun sürmez

çitosum valla düne kadar yoktu bişey dün başladı bulantılarım:çok üzgünüm:
ne pişirsem diye düşününce bile bulanıyo yaa baya kötüymüş inşallah uzun sürmez

umarım uzun sürmez ablamdan biliyorum 3 ay yemek yiyemedi garibim yemek yaparken burnuna kolonyalı pamuk tıkardıa.s

sağol canlarım inşallah en kısa zamanda hamiş kalalım da hamiş listesinde yerimizi alalım

üzerinize afiyet çok fena üşütmüşüm aslında ayakta duracak halim yokda sırf sizin için işe geldim sizinle konuşmak için beni topik manyağı ettinizsırnaşık şeysırnaşık şey

ya benim ablam 6.ayında hala bulantısı var annemler ananemlerde öleymişkaydirigubbakcemile3 bende korkuyom yaa napcam ki-tatlicadiarzu-

yanında tuzlu kraker taşı sürekli bulantı gelince ağzına atarsın kaydirigubbakcemile3görende beni daha önce hamile kaldı sancek sırnaşık şey

üzerinize afiyet çok fena üşütmüşüm aslında ayakta duracak halim yokda sırf sizin için işe geldim sizinle konuşmak için beni topik manyağı ettinizsırnaşık şeysırnaşık şey

geçmiş olsun dikkat et kendine:teselli:
doğru sölüyosun valla bende bi türlü bırakamıyorum burayıkaydirigubbakcemile3

aman kızlaaaarrr hemen nere kayboluyonuz yaaa
okyanus84 canım bulanacak tabi kızz anne olmak kolaymı ölee
kızz vildoşşş kocan gitmedimi hala hem ne uykusu kuzum bu saatte
gece beşikmi sallatıyon adama:)

arkadaşlar listeye benide eklermisiniz?

ekleriz tabi canım hoşgeldina.s.
citos geçmiş olsun canım :1hug:
okyanus tuzlu leblebi veya limon mide bulantısına iyi geliyo canıma.s
yadel beşik sallamadıkta gececiyken 3 e 4 e kadar oturuyoz sonrada kalkamıyozmirmirmirmir

ekavuk kaç yaşındasın
kaç yıllık evlisin
tedavi görüyomusun canım
kendinden bahsedermisin biraz

sevipte kavuşamayan aşıklara döndük ben geliyom siz yoksunuz siz varken ben yokum:çok üzgünüm:

ben burdayım canım
sancıdan ölüyorum karnım belim patlıycak sanki ama bunada şükür olmaması daha kötü
razıyım allahım yeterki düzenli regl oluyum
bi papatya çayı içecem şimdi ballı o rahatlatıyo bayaa

dün dedimya ayran içtik ayrı düştük denk gelemiyoz bi türlü sırnaşık şey

şükür kavuşturana canım sanada geçmiş olsun :teselli: bakalım benimki yarın olucakmı:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…