Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben bu forumu zaten daha anlayamadımki nasıl kullancaz sürekli yenilemekmi gerekio mesajları görmek için ya bunun daha kolay yolu yokmu biri beni aydınlatabilirmi??

vildan tepsi mantısımı?bunamı bakacaktık güzel görünüyor umarım tadıda güzeldir:)masa düzenini begendim ama çok sade:))

iyi akşamlar penses yarın görüşürüz byy
iyi geceler tatlı rüyalar
üstünü açma kabus görme

vildan tepsi mantısımı?bunamı bakacaktık güzel görünüyor umarım tadıda güzeldir:)masa düzenini begendim ama çok sade:))

evet o
masa düzeni yapmadımki ora mutfak masası kızım salonu hazırlayım dedi ben erindim sen görüntüye bak
tadıda bi o kadar güseldicokacimcoook

VİLDAN83 adaş hoşgeldin kız nerelerdesin sen
yüzünü gören hacı oluyo

mrb canım hoşbulduk çok fazla giremiyorum artık işe başladım ama sizleri çok özlüyorum fırsat buldukça giriyorum sen nasılsın canım nevar ne yok
bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoşgeldi

arkadaşlar bebek çok güzel bir şey fakat her şeyi oluruna bırakın başka şeylerle uğraşın benim 4 ay olmadı ben bu arada kuaförlük kursuna gitmiştim kurslara yazılın iyi geliyor

vildan bu resim eklemeyi nasıl yapıyorsun

forumlar varya bayaa altlarda teknik destek var
orda foruma resim eklemek var
oraya geliyon ImageShack® - Image Hosting yazıyo kırmızı
ona tıklıyon resmini upload yapıyon zaten orda anlatılıyor ayrıntılı bi göz ata.s

vildan83 canım iyiyiz biz hiç bi değişiklik yok
arada gir böyle iyi olduğunu bilelim canım Şeniz

arkadaşlar bebek çok güzel bir şey fakat her şeyi oluruna bırakın başka şeylerle uğraşın benim 4 ay olmadı ben bu arada kuaförlük kursuna gitmiştim kurslara yazılın iyi geliyor
türkiyede yaşasaydım nelerle ugraşıodum ama buralara düşmeden önceydi yalnızlık anasız babasızlık arkadaşsızlık dil bilmemek herşey beni mahfetti 23 yaşındayım 2 senedir fransadayım ama inanın 20 senelik yaşlandım üzüntüden

live_flower bıraktık oluruna canım şimdilik
gelecek biliyorum ama fazla geç kalmasa iyi eder

:teselli: üzülme canım yaa nasibin ordaymış şimdi sen niye kafana takıyon onları
valla düşünce insanı mahvediyo daha gençsin öğrenirsin dilinide ilerde

valla didemcim ne desek az gurbete çıkmamışızki bilelim
ablam almanyada benimde insan ölüsüne dirisine hasret diyor
kader işte dünyanın bir ucu
yine onlar geliyorda yüzlerini görüyoz yoksa biz hiç gidemiyoz
şu interneti icat eden adamdanda allah razı olsun görüntülü hasret gideriyoz işte napalım buna şükür

Son düzenleme:
şimdi şimdi kendimi kurtarıyorum zaten ama uzakta olmak adamı öldürüyor ya stresin 4 kat artıyor ailem arkadaşlarım yakınımda olsalardı en azından bu kadar yalnız hissetmezdim hakkaten gurbet dedikleri şey adama koyuyomuş.şimdi bebgim olsa annemi yanımda çok isterdim mesela ama gelmesi zor gitmek zor biletler acayip pahalı zor işte düştük buralara napalım bunada şükür.

çok sinirlendim ben bu pc ye
bi kapatacam şimdi 30 dakika dinlensin geri açıp bakıyım düzelecekmi
yoksa bana kafayı yedirecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…