Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende arkadaslarımı seciyorum zaten sivil kimseyi tanımıyom burada arkadasım da yok sivilden hepsi aynı benım gibi okyanuscuğum ama doğu olursa eşim de aynen kimseyle görüşmezsın diyo evdende tek basına buradakı gibi çıkamazsın diyo bakalım canım

vildan herkes senin gibi ben yapsam parmaklarını yer diyo herkese yaptıgı güzel geliyo damak zevki var şekerimmmmmmmmmmm çorban çook tuzlu bulamaç gibi..:)))))

iddalıyım arkadaşım o kadarsengözlerimebaksanab
benim yemeğime bahane bulacak adamın Çok üzgünüm çoook masamda işi yok
öyle bi öğrenmişimki yemek yapmayı valla kaynanam daha mutfağa adım atmıyo

zaten öyle bişey olsa ben ordakilere yemeğimi değil köteğimi yediririm:mymeka:

yadelcim iyi geceler tatlı rüyalar
okyanus güle güle canım görüşürüz byy

ecrin süpersin yaa nasıl anlamıyor hayret ama zor olur senin için benmkide taze fasulye ve yeşil mercimegi yemiyo güya ama ben yediriyorum kıramıyor beni kayınvalidem bi anlatyor eşimi hiçbir şey begenmezdi hiç bir sebzeyi yemezdi diye ama ben hepsini yutturuyorum hepsinide yiyor diyorum şaşırıyor:) vildangel bekliyorum sabırsızlıklaa:)

aynen benımkıde karnıbahar yemeyenlerden dı simdi bayılıyo valla her hafta yapıyom bıktım bende nerden alıştırdım diye kızıyom bazen kendıme

anlamıyo çünkü hayatında ıspanak tarhana yememişki tadını bilmiyo bilmeden de ben yemem diyo:)))mantar yemez mantar çorbasını tavuk çorbası diyom mantarları seçiyorum içinden yiyo valla.

VİLDAN83 adaş hoşgeldin kız nerelerdesin sen
yüzünü gören hacı oluyo

didem canım mesajın yanındasağ tarafta
giriş tarihi
yemek tarifi var 1 tane yemek tarifim var oraya tıklıycan canım gözünü yidiiiiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…