Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım eşim daha önce ardahanda yapmış ama sağlık sorunları nedeniyle dönmek zorunda kalmış
eşimin 2.doğu hizmeti yanii
burdan artık bursa balıkesir kocaeli tekirdağ sakarya neresi çıkarsa allahın izniyle:)

istanbul çok güzel gercekten bende tekırdağlıyım biliyorum azbuçuk da olsa istanbulu teyze kızım mecidiyeköyde çok güzel bi yer orayı çok sevdım heryeri başka güzel istanbulun gezilecek yerı çok

bugün aşure günü diye komşum helva getirmişti
bende tabağı boş göndermeyim diye pasta yaptım
ve pastanın hepsini yerle bir ettim sırnaşık şey

hadi erinme kalk koy karşılıklı içek

deesne arkadasım belkıde aynı şehirlerde birbirimizden habersız olacagız çünkü eşimde doğu dönüşü oraları yazacak tekırdağ hariç tabi başta balıkesır bursa olacak çanakkale yalova bakalım

aşure günü benım bildiğim aşuere yaparlar kız ne işi var helvanın anlamadım doğrusu valla bende yaptım öle güzel oldu kı

aşure günü benım bildiğim aşuere yaparlar kız ne işi var helvanın anlamadım doğrusu valla bende yaptım öle güzel oldu kı

ben aşure yapmayı bilmiyorum yaaa
çok seviyorum aslında ama kendime güvenemiyorum yapabilirmiyim diye

valla bilmiyom helva geldi
ev sahibim eskiden yapardı aşure verirdi bana heralde artık oda yapmıyo
alevide ev sahibim ihmal etmezdi

valla arkadasım benım 3.yapısım ama bu seferkı müthiş oldu ben yapabılıyosam sende yarsın bence dene ama içine ceviz incir katma karartıyo sana tavsıyem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…