Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

galiba adet olcam başladı agrı.diger topige bi gideyim bakayım dr bulmam lazım tam bulmuştum dün msj atmış birisi hiç ii degil diye kafam karıştı offf.

nekadarlık oldu okyanus bebiş.acele etme ve hiç iş yapma bence yat dinlen bol bol.işler kalsın dert etme bebiş daha önemli.

daha 5 hafta 2 günlük teyselerizaten öğrendiğimden beri ben bişey yapmıyom eşim sağolsun elinden geldiğince yapıyo herşeyi:teytey::dance:

benim eşimin işi çok iyi özel bir bankada o yüzden istemiyorum memurluk falan gezemem il il işi olmasaydı neyse bilmiyorum ya..kızlar benim adet sancım başladı inş.sabaha olurum bari.

inş olmazsın be niye olurum diyosun
ben nezaman farlutal kullandımsa 9.gün hastalandım ama o 9gün boyunca öyle bi sancım olmuştuki allah düşmana vermesin doktora gittim ilk defa hamileyim diye korkuyorum dedim hamile olsaydım eger o sancıyla 9ay gecermiydi allah korusun

akşam yaptırırım ben bu pc yi yarın kulaklarınıza gözlerinize mukayyet olun acısını çıkartacam

konyadan yana bi sıkıntım yok arkadaslar çok güzel bi şehir tüm ilkleri burada yasadım ben burada kapandım ne diyebilirim ki iyiki konyadayım maneviyatın yüksek olduğu sehirlerimizdensadec evde yalnız çok sıkıldım demek istedım ben konyaya aşığım

evet arkadasım eşim ama neden malesef dedin anlayamadım ben eşimin mesleğiyle guru duyuyorum zorluklarına rağmen ama diyarbakır tabı yasamak zordur

konya gercektende aşık olunacak şehir
gezmek için ideal ama yaşamak için nasıl olur bilmiyorum
ahada canım mevlana şekeri istedicokacimcoook

en azından istediğin zaman çıkıp gezebilirsin ben hastaneye gittiğim günler hariç günün 24 saati evdeyim balkona bile çıkmıyorum:teselli:
allahtan bilgisayar varda oyalıyo yoksa gerçekten durulcak gibi değil neyseki bu sene son 3 sene doluyo hayırlısıyla temmuzda gidicem buralardan:teytey:

arkadaşım ben eşimin mesleği ile gurur duyuyorum benimde en büyük hayalim asker olmaktı ama kısmet değilmiş
ben yer açısında öle söledim

gezmek için de yaşamak içinde çok ideal yadel arkadasım mesela tramvay var heryere onunla gidebiliyon yanı ulasım çok rahat ve uzak mesafede farklı bi ücret vermiyon yasamak çok kolay mevlana sekerı mı senın yerıne de yerimben hiiihiiiiiii

ben istanbul doğumluyum canım 22 seneden snr burası baya zor geldi anlayacağın
istanbulun denizi vapuru herşeyi ya burnumda tütüyo izne gidince kendimi istanbula bırakıyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…