Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yeğenim begüm zümra ya patik siparişi verdim bende netten yaw ne güzel örgü örüyor bu kadınlar deli olacam ben niye öremiyorum ufff..iyi para kazanırlar böyle minicik patik 10 ytl ipte az gidiyor..kargoda yok bana yakınmış tesadüf parkta buluşcaz karanfil takcak:))))

benimki bu akşam nöbette bankayı kurtarcak:))2 saat sonra ancak gelir yemegini de bankada yer rahatım yani gerçi yemek varda benimki mızmız biraz.bak aklıma geldi yine allahım nolur memurluk çıkmasın benimkine..

rufeydecim hakikaten oku oku bitmiyo bi burası bi andan msn de konuşuyorum işim zor valla
yadelcim öle söleme yaaaaaa sende hamiş olacaksın içimden bi ses en kısa zamanda sizlerinde hamiş kalcağını sölüyoyerimseniben :CüvCüv:
inanın hergece tek tek isimlerinize dua ediyorum arkadaşlarımkaydirigubbakcemile5

15 ocakta gideceğim çok korkuyom ben kadın doğumculardan yenı evlıyken bırıne gitmiştim yaram oldugunu sömyyledi ve yarayı dondurdu ama ne dondurmak canım çok yandı ondan berıdır doktora gitmeyede korkuyom valla

:ecrin_bebek:
sagol canım ya Allah senden razı olsun hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasip etsin inşallah....:ecrin_bebek:

ecrinim canım ne meraksızsın yaaa keşke gidip test yapsaydın bize haberini verseydin ne güsel olurdu:içelim:

benim eşimde nöbette burası çok sıkıcı yaaaaa çok sıkıldım:1no2:

ben istanbul kadıköyde büyüdüm şimdi burdayım ecrincim sen bursa çıkarsa yat kalk dua et bencehihoyyyt

penses arkadaşım rabbim inşallah hiç birinizin çabalarını boşa çıkarmaz:Saruboceq:
inşallah benim gibi bi sürprizle gelir bebişleriniz:CüvCüv:

evet canım ikimizde hemşeriyiz aynı zamanda burda tanıştık
çok iyi dost olduk gerci kahrını cekemiyom ama başıma çıktı bikere napımkaydirigubbakcemile3
o benim tombul kuşum gı:1hug:

:lepi:lülülülülülühihoyyytkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…