Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Sultan sabah sabah beni güldürdün Allah ta seni güldürsün inşaallah. Teşekkür ederim canım ya...

Geçmiş olsun tatlım ya dikkat et kendine. Kardeşin ya da annen yok mu yardım edecek?
Benimkiler hemen koşar yardıma böyle bir durumda.

Geçmiş olsun tatlım ya dikkat et kendine. Kardeşin ya da annen yok mu yardım edecek?
Benimkiler hemen koşar yardıma böyle bir durumda.

teşekkür ederim canım sağolsunlar ablamda var annemde ama annem yaşlı olduğu için ben kıyamam ona ablamda 3 ay önce bel fıtığından ameliyet oldu onun için yardımcı olamıyor

Süarcım işin çok zor canım benim. Allah yardımcın olsun. Ben de anneme hiç kıyamıyorum ama annem de bana kıyamadığı için duramıyor iş yapmaktan. Ama karar verdim 15 günde bir kadın alacağım evi temizletmeye. En güzel çözüm bu sanırım.

teşekkür ederim canım allah razı olsun en iyisi canım kendine yardımcı bulman olacak valla benim eşim kabul etmez yoksa bende çağırırım

Merhaba Canlarim.günlerdir Uyuyamiyodum Bugün Biraz Uyudum.
Hepinize Tek Tek Teşekkür Ediyorum.
Alincim Canim Moralini Yüksek Tut Inşallah Aşilaman Yapilinca Tutacak.dualarimiz Seninle Tatlim
Sultan_49 Canim Benim Belirti şöyle Söylim Bende Aşilama Yapilacak Bu Ay Diye Temizlik Yaptim.çok Yoruldum.belim Falan Ağirmaya Başladi.ya Adet Belirtisi Dedim Yada Iş Yaptim Diye.sonra Göğüslerim şişti Ve Uçlari Sizlamaya Başladi.hergün Baş Ağrisi çekmeye Başladim.ve öğrenmeden Bir Kaçgün önce Midem Bulanmaya Başladi.ve Eşime şöyle Söyledim Midem Bulaniyo Ama Psikolojiktir.umutlanmak Istemedim.en Son Tansiyonum Düşüp çikmaya Başladi Ve Daha Dayanamadim Test Yaptim.yani Hemen Hemen Bütün Belirtiler Var Ve Bu Benim çok Hoşuma Gidiyo.çünkü Diğer Hamileliklerde Belirtim Yoktu Diye üzülüyodum.zaten Gelişmediler.bide Ara Ara Kasik Ağrimda Oluyo.

teşekkür ederim canım allah razı olsun en iyisi canım kendine yardımcı bulman olacak valla benim eşim kabul etmez yoksa bende çağırırım

Ben önceden de alıyordum yardımcı ama sonrasında yaptıklarını beğenmeyip kendim yapmaya başlayınca bırakmıştım. Yeniden almak için eşimi ikna etmek zorundayım bende.

Özlemimsin teşekkür ederim canım benim. Bebişine iyi bak tatlım benim. Ne zaman doktora gidiyorsun?

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

Özlemimsin teşekkür ederim canım benim. Bebişine iyi bak tatlım benim. Ne zaman doktora gidiyorsun?

CANIM DÜN DOKTORUM AMELİYATTAYDI.HEMŞİREYLE GÖRÜŞTÜK ODA DOKTORLA GÖRÜŞTÜ BENİM GİTTİĞİM YER TÜP BEBEK BÖLÜMÜ OLDUĞU İÇİN DAHA BANA BAKMICAK.YANİ YENİ DOKTOR BULMAM GEREKİYO.BİDE HCG DEĞERİM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN 20 GÜN SONRA GİT DED BANA HEMŞİRE DOKTORA.BAKALIM HAYIRLISI

özlemimsin ne mutlu sana allahım mutlluluğunu bozmasın canım hayırlısı olsun inşallah darısı bizlere dualarınız esirgemeyin bizler dua edin tabi bizlerde sizlere dua ediyoruz

süarcım hoşgeldin canım ya neden bu kadar yoruyosunki kendini temizlikde yapmayı ver yada akrabalarından yardım iste bak bebişimizi kızdırma kendinede dikkat et canım

alin canım en yakın benim sana ben gelirim kız temizliği sultan gelene kadar ohooo :))) sıkma canını herşey istediğin gibi gelişecek ayyy ne güsel inşallah seninde sultanında belenayında claeir de hımm kim kaldı neyse ismi aklıma gelmeyen arkadaşlarımızda burdan bizlere haber verecekler hayırlısı ile allahım mutluluğumuz ağzımızın tadını bozmasın inşallahhhhhhhhhhhhhhh

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

nevrosky eklendi hoş geldin canım aramıza

teşekkür ederim canım sağolsunlar ablamda var annemde ama annem yaşlı olduğu için ben kıyamam ona ablamda 3 ay önce bel fıtığından ameliyet oldu onun için yardımcı olamıyor

süarcım gecmiş olsun canım ...........benimde yardım edecek kimsem yok hepsi izmirde ve temmuzda ev taşıyıcam naparım artık bilmiyom allah yardımcımız olsun...........

canım hayırlısı olsun cok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin ....

Kizlar Bugün Doktora Gittim Ilk Kez Bebişimi Gördüm Iyi Oldugunu Söyledi Doktor 4hafta 4 Günlükmüş 12 Mayista Kalp Atişlarini Dinliycez çok Heycanliyim Hepinizi öptüm.........................belenay Teyzesi Duydun Mu..........

kızlar 20yi devirdik i
nşallah listedeki bütün isimler yer değiştirip hamiş listesi olacak yani hamiş listemiz çok umut bekleyen anne adaylarımızın listesi az hatta hiç olmayacak herkes terfi edecek ben inanıyorum biliyorum sizlerde inanıyorsunuz öyleyse haydi şimdi düşünce gücünüzü kullanın ve kendiniz için ve bizim için güzel şeyler düşünün bebişlerimiz olmuş onu düşünün sohbetimiz bebişlerimizin hakkında olmaya başlamış onu düşünün

hayırlısıyla benim bir sürü bebeğim olsun ki hepinize tek tek ddünürcü çıkabileyim kızınız olursa oğlum oğlunuz olursa kızım allahın emri peygamberin kavli şimdiden istiyorum talibiz yani eh benden iyi dünürmü bulacaksınız kızlar aaaa çocuklarında anlaşması önemli tabi ama onu hallederiz:))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…