Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim çok şükür gün geçtikce daha iyi oluyorum canım bebişimiz için annesi biraz o arılara katlancak dimi canımcım şikayet istemiyoruz bizz:))) bebiş kızıyo bak haaa hehehe:)) inşallah rabbim gönlüne göre versin hakkında hayırlısı canım

alincim çok zor ve meşakatli bir süreç bu kendie çok dikkat et ağır kaldırma gerekirse iş bile yapma belini sıcak tut... kendini kasma rahat ol olmasa bile bi hayır vardır diye düşün ... bizler ve eşin senin yanında unutma...ne olursa olsun bebeğin gelecek ir gün eminim... Allahtan hayırlısını dile ve bolbol dua oku kendine... tabi bizlerde burda dua ediyor olacağız sana canım arkadaşım...

y_onay tebrik ederim Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah.... SAğol yasemen inşallah dediğin gibi bunlar regli değil de hamilelik belirtileridir. ya kendi kendime söz veriyorum üzülmücem diye başarıyorum da ama bu aşamaya gelince kendimi kontrol edemiyorum... Zaten bu ay diğer aylara göre daha umutsuzum hep gaza getirirdim kendimi onu bile yapamıyorum kendimden de mi umudu kestim acaba ondan mı böyle...
Alincim destek ne demek tabii ki seninle beraber beklicez burada o süreci ve hepberaber sevincez inşallah... Sultancım sana da günaydın canım, ben işte gördüğün gibi biraz karışık....

Canlarım benim çok sağolun sizin varlığınız beni rahatlatıyor. İyi ki varsınız ya. Bu arada hiç kimse aşılama yaptırdığımı bilmiyor. Sadece annem ve 2 iş arkadaşım, bir de sizler tabi...Eşimin ailesine falan söylemek istemedim. Sağolsun kocişimde anlayış gösterdi. Beyin olarak rahat olmaya ihtiyacım var şu anda.

alincim dualarım seninle ve diğer bütün arkadaşlarımla inşallah bebişin annesine tutunacak inşallah ama stres yapma olurmu tatlım hakkında hayırlısı ya bu arada kimseye sölemede zaten canım inanki söylediğin zaman sormaları bile canını sıkabilir eşinle kendinin bilmesi bence daha uygun inşallah sendende hamiş haberini duyucaz canım hadi bakalım alin annecik bebişe hazırla kendini :))))

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin.......................................................................HAMİLE(19)
y_onay.............................................................................HAMİLE(20)

gonca778 yumurtalı ıspanak eklendi hamişlerimizden özlemimsin ve y_onay eklendi

günaydın kızlar nasılsınız ben birkaç gündür yoktum maşallahhh listemizin hamişleri çoğalmış darısı listedeki diğer arkadaşlara olsun

ROSELENDA,ÖZLEMİMSİN, ve Y_ONAYcanlarım tebrik ediyorum sizleri allahım kucağınıza almayı nasip etsin sağlıklı bir hamilelik diliyorum

yesemincim nasılsın canım inş iyisindir
alincim canım aşılama olacakmış stres yapma ne olur bu dönem içinde ve mümkün olduğu kadar dinlenmeye çalış olurmu herşey gönlünce olsun canım

durulaytuğ,cleair.sultan,belenay,vahşikedi ,z@z@,mekselina,doğa,moonsun,smhsmh,rockwell ve adını sayamadığım diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız hepiniz inş iyisiniz<dir hepinizi kocamann öpüyorum

süarcım sağol canım iyi olmaya çalışıyorum işte... Sen hasta mısın, yani ruh halini öyle yapmışsın ya.... Aman dikkat et kendine ve bebişine...

Süarcım canım benim hoşgeldin. Bebişin ve sen nasılsın bakalım? Sen de daha önce aşılama yaptırmıştın değil mi? Aşılamanın başarı oranı çok düşük olduğu için ben fazla umutlanmıyorum. Onun için de hayatımın akışını bozmamaya karar verdim. Tek sıkıntım önümüzdeki hafta 3 haftalık eğitime gidecek olmak. Eğitim süresince ayakta kalacağım ve çok yorulacağım. Bu umarım etkilemez beni.

süarcım gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş bizim güzeller güzli hamişimiz... nasılmış bugün... bizler iyiyiz işte hamiş haberlerini duyunca daha da iyi oluyoruzz... sıra bizlere geliyor ben böyle hamile haberleini duyunca sanki kendim içinde çok yakın hissediyorum hamişliği,,naniknanik ama Takdiri İlahın... bebiş nasıl süar..durul aytuğcum seni deöpüyorum ...

Çok sağol tatlım inşaallah sende en kısa zamanda bebişine kavuşacaksın. Ben Allah ol derse olacağına inanıyorum. Umarım emeklerimi zayi etmez de bu son umuda yolculuğum olur.

süarcım sağol canım iyi olmaya çalışıyorum işte... Sen hasta mısın, yani ruh halini öyle yapmışsın ya.... Aman dikkat et kendine ve bebişine...

allah iyilik versin canım çok şükür iyiyim ben geçen hafta biraz rahatsızdım önemli bişe değildi ama kendimi çok yorgun ve hasta hissediyorum psikolojik galiba

şidiiiiiiiii ben geldim valla çok zor geldim nette problem var olayları kaçırıyorum başlıyorum

özlemimsin tebrik ederim canım çok sevindim rabbim kucağınada almayı nasip etsin

y_onay senide tebrik ederim tatlım aynı dileklrim sanada olsun

alincim şekerim hayırlısı olsun bakalım kendine dikkat et inşallah aşıların tutar va bebişine kavuşursun bizde teyze oluruz inşallah

yasemennn canım sende iyisin yazılarından onu anladım

gonca778 ben iyiyim canım beni sormuşsun bomba gibiyim sen nasılsın bakalım

süarcım bi tanem hoş geldin nasılsın yeğenim nasıl kendine iyi bak

durulaytug sen nasılsın şeker tek tek hatırınızı soruyorum çünkü siteye fazla giremiyorum

veeeee listenin tüm hamişleri ve hamiş adayları hepinize merhaba hepinizi çooooooooooook seviyorum

alincim dualarım seninle inşallah aşılaman tutar ve hamiş listemizi şenlendirirsin unutma tutmazsada herşeyde vardır bir hayır:)

rabbim sen bu listede olan hamişlerimize iyilikler ver bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip et ve bebek hasretiyle yanan şu gönüllerimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar göndererek su serp kimseyi bu yolda oyalama hepimiz sana inanıyor ve güveniyoruz rabbim sana açılan ellri sana yalvaran gönülleri kapından boş çevirme yarabbim amiiiin

h.b canım çok şükür bebeğim ve ben iyiyiz biraz durgunluk var bende aşılama yaptırmıştım canım ama tutmamıştı ben çok stresliydim ogünlerde sen stresten uzak dur olurmu hiç belli olmuyor canım valla bende hiç bir problem yoktu tutmadı ama başka bir arkadaşım bir tüpü kapalı ve eşinde varikosel olduğu halde tuttu allahım hayırlısını nasip etsin senin ve eşin içinde

h.b sultancım nasılsın şekerim bizler iyiyiz çok şükür bebişimizle hamiş haberlerini aldım bugün daha iyi oldum inşallah sizinde haberlerinizi alırsam çok daha iyi olacağım allahın iznieyle sizlerde vereceksiniz böyle güzel haberleri

Ben de şimdilik stres yok ama bilmiyorum ilerleyen zamanlarda ne olur? Tek sıkıntım evimde yaz temizliği yapmak. Olur da hamile kalırsam iş yapamam diye korkuyorum. Aşılama öncesi evi elden geçireceğim. Kısmette ne varsa o olacak Süarcım. Yazılan kaderi bozmak imkansız.

Belenaycım çok teşekkür ederim canım benim. Sen ne yaptın karar verdin mi? Yarayı yaktıracak mısın?

aş olsun alincim biz ne güne duruyoruz sen hele bi hamile kal taaaa burdan orya gelir temizliğini yaparım çok ta temizdir benim işim...naniknanik gelir büütn temiliğini yaparım hatta seni bile temizlerim sırnaşık şey sen merak etmeee bide doğam yakın gelirim temziliğe ...naniknaniksırnaşık şey

benide eklermisiniz lütfen. 1. negatif aşılama sonrasında dinlenmedeyim. 6 mayıs adet günüm (umarım olmam) hepinizi öpüyorum. Allah Hepimizin Yardımcısı Olsun. Kucaklarımızı Tez Zamanda Doldursun İnşallahhhhhhhhhhh.

canim dedğin gibi yazılanın önüne geçilmiyor ama dikkatli olmak ve stres yapamak daha sonra ben bunu yaptımda onun için tutmadı dememek için
ev işlerine gelince canım ben aşılama yaptırdıktan bir gün sonra temizlik yapmak zzorunda kalmıştım çünkü ertesigün bayramdı maleseff zorlanmıştım biraz inan hamileykende ev işleri zor oluyor ben pazargünü halılarımı kaldırdım evi sadece süpürdüm sildim okadar inan çok kötü oldum dün işe gelemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…