Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

durulaytuğcum neden bu kadar uzun zamanda adt görüsun ki ben anlamadım
ama hakkında hayırlısı kız amcamın kızıda senin gibiydi o ki hamile kalmam diye korunmamış 1 yıllık evli bu arada neyse bu ağır işler yapmış hiç hesap yapmıyor ya sonra sancısı çok olunca dr gitmişler bide kanama da leke şeklindeymiş sonra dr demiş 2 aylık hamielsin ev bebek düşmek üzere şimdi yatıyor ki bebeği tutunsun işte Rabbim verirse veriyor yani ...hakkında hayırlısı

ay sultancım bende bugün geç geldim işe dr kontrolüm vardıı ve zaman geçmek bilmiyoo ya zaten pazartesi ve salı günlerini hiç sevmedim seveceğimide düşünmüyorummm :)))

h.g geldin alincim sefalar getirdin canım nasılsın yoruldunmu canım gel bi kahve :içelim:ısmarlıyayım canımcım yerimseniben hemide türk kahvesii ben yapacam kız sölemesi ayıp manyak yaparım türk kahvesini Şeniz

alincim fal bakmasını bilmiyorum ama gel sen bişeyler sallarız canım inşallah tutar içini ferak tut bence tutacakkk fal bakılmasına gerek yok genede allahın dediği olur kendini sıkıntıya sokma canımcımm inşallah tez zamanda bebişini hayırlısı ile versin yarabbimmmmmm aminnnnnnnnnnn

sultan canımcım sesin soluğun çıkmıyooo çok yoruyolar sanırım seni canım ayyyy sıkıntıdan patlıcam havada kapalı hepten içimi karartıyor özlemimsindende hala haber yok inşallah hayırlı bi haber olmıştır allahım inşallahhhhhhhhhh

alincim fal bakmasını bilmiyorum ama gel sen bişeyler sallarız canım inşallah tutar içini ferak tut bence tutacakkk fal bakılmasına gerek yok genede allahın dediği olur kendini sıkıntıya sokma canımcımm inşallah tez zamanda bebişini hayırlısı ile versin yarabbimmmmmm aminnnnnnnnnnn

Hayatım ben de fala hiç inanmam zaten. İşin eğlencesindeyim. Aşılama nedense benim için çok fazla umut vadeden bir şey değil. Hayırlısı ne ise o olsun zaten.

sultancım benim reglilerim böyle, kendimi bildim bileli böyle hormonlarımda sorun yok, doktorun demesi vücut saatim yavaş işliyormuş yani durum bu başka bir deyişle normal bir kadının 28 günde bir gebelik şansı varken benim 55 günde bir var başlarda bu duruma çok üzülüyordum ama şimdi alıştım galiba benimde duyduğum çok insan varmış bu şekilde olup da hamile kalan inşallah ben de onlardan biri olurum da bu durumdakilere anlatırım ben de öyleydsim ama bakın şimdi çocuğum var diye:) Aman söylemesi bile güzel...:)))) İnşallah amcanın kızı da iyileşir ve bebişi ona sıkı sıkı tutunur....
Yasemencim patlama canım gün bitiyor yavaş yavaş evlerimize gidicez... özlemimsini ben de merak ettim doğrusu inşallah ii haberler yazar buraya da umut olur hepimize...

ya kızlar bu gün hiç süar rı görmedim canlarım inşallah bi terslik yoktur yaa zazada gözükmüyo ortalıklarda kızlar ne oldu yaw bi haber verin baride ii olduğunuzu bilelim

MERHABA CANLARIM.HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM.ALLAH IM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.ALLAH IM İNŞALLAH BU SEFER GÜZEL BİR ŞEKİLDE İLERLER HAMİLELİĞİM.AMA BEBEK ÇOK KÜÇÜK.HCG:137.1 ÇIKTI.ZATEN EN FAZLA 15 GÜN İÇİNDE TUTMUŞ OLABİLİR.HAYIRLISI BAKALIM NE OLACAK.
HEPİNİZİ SEVİYORUM.ALLAH IM HEPİMİZİ MUTLU ETSİN.ANNELİĞİ BİZDE YAŞAYALIM.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar ben geldim doktordan ama hiç iyi haberler ile gelmedim. Maalesef çikolata kistim kendimi yenilemiş. Ayrıca diğer tarafta basit yapılı kistim oluşmuş. Doktor çok acil aşılama yapmalıyız dedi. Ve bugün itibarıyla aşılama sürecimiz başladı.

CANIM HAYIRLISI.NAPALIM HERŞEYDE BİR HAYIR VAR DİYELİM BELKİDE BÖYLELİKLE DAHA ERKEN ZAMANDA HAMİLE KALACAKSIN.İNŞALLAH ALLAH BÜYÜK.HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI

MERHABA CANLARIM.HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM.ALLAH IM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.ALLAH IM İNŞALLAH BU SEFER GÜZEL BİR ŞEKİLDE İLERLER HAMİLELİĞİM.AMA BEBEK ÇOK KÜÇÜK.HCG:137.1 ÇIKTI.ZATEN EN FAZLA 15 GÜN İÇİNDE TUTMUŞ OLABİLİR.HAYIRLISI BAKALIM NE OLACAK.
HEPİNİZİ SEVİYORUM.ALLAH IM HEPİMİZİ MUTLU ETSİN.ANNELİĞİ BİZDE YAŞAYALIM.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

özlemimsin tebrikler bitanem darısı başımıza inşallah hayırlısıyla kucagına alırsına.s.

özlemimsinne güzel haberler getirdin bizlere inan çok sevindimm allah tamamına erdirsin bunu rabbim sana bağışlasın canımmm çok sevindim bizlerede dua et allah sağlıklı hayırlı şekilde kucağına almayıda nasip etsin bak bebişin sıkı sıkı tutunmuş annesine aşılamayada gerek kalmadı ne mutluu ohhh ohhhhhhhhhh sefamız olsunnn çok sevindim darısı isteyen herkezeeeeeeeee

claire nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım bizde seni özledik diğer kızların adınada konuştum ama onlarda özlemişlerdir

yasemen sen nasılsın toparlamışsın kendini zaten olması gereken ve sana yakışan bu yaz geliyor şöyle güzel bir tatil planı yap bakalım eşinle beraber güzelce dinlen kuzucuğun gelirken annesini zinde görsün öpüyorum seni

alincim geçmiş olsun canım fazla giremiyorum bazı şeyleri okuyamadım aşılama olacakmış galiba canım hayırlısı olsun bundada vardır bir hayır öpüyorum seni

özlemimsin nerelerdsin valla snin kadar heyecanlıyım umarım hayırlı haberlerle dönersin

durulaytug sen nasılsın bakalım keyifler yerinede umarım

zazacımdan bir haber yok nerelere kayboldu bu şeker iyi sin dimi zazacım bi haber ver

vahşi cazibeli hamiş vahşi kedi nasıllar bakalım teyzesinin gülüyle konuştum üzmiyecek seni azcık naz yapıyormuş

sultan şeker sen nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli taaaa 15 dakika önce görüşmüştük bayağı oldu kıs

LİSTEMİZİN TÜM ŞEKER ANNELERİ VE ANNE ADAYLARI HEPİNİZİ SEVİYORUM
mrb güzelim herkesi selamlamışsın sen nasılsın diye ben de sana sorayım dedim

hayırlısı olsun canım
Allah ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

claire nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım bizde seni özledik diğer kızların adınada konuştum ama onlarda özlemişlerdir

yasemen sen nasılsın toparlamışsın kendini zaten olması gereken ve sana yakışan bu yaz geliyor şöyle güzel bir tatil planı yap bakalım eşinle beraber güzelce dinlen kuzucuğun gelirken annesini zinde görsün öpüyorum seni

alincim geçmiş olsun canım fazla giremiyorum bazı şeyleri okuyamadım aşılama olacakmış galiba canım hayırlısı olsun bundada vardır bir hayır öpüyorum seni

özlemimsin nerelerdsin valla snin kadar heyecanlıyım umarım hayırlı haberlerle dönersin

durulaytug sen nasılsın bakalım keyifler yerinede umarım

zazacımdan bir haber yok nerelere kayboldu bu şeker iyi sin dimi zazacım bi haber ver

vahşi cazibeli hamiş vahşi kedi nasıllar bakalım teyzesinin gülüyle konuştum üzmiyecek seni azcık naz yapıyormuş

sultan şeker sen nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli taaaa 15 dakika önce görüşmüştük bayağı oldu kıs

LİSTEMİZİN TÜM ŞEKER ANNELERİ VE ANNE ADAYLARI HEPİNİZİ SEVİYORUM

canım mesajını yeni okudum saol yarın doktora gidiyoruz ilk ultrasyon konturolümüz inşallah iyi haberlerle geliriz bu arada bilgisayar yasak olduğu için fazla yazamıyorum sadece günde yarım saat giriyorum canım sizleri unutmadım dualarım sizinle sizde bana dua edin yarın bir sorun çıkmasın çok heyacanlıyım öptüm beloşcum........a.s.

özlemimsinne güzel haberler getirdin bizlere inan çok sevindimm allah tamamına erdirsin bunu rabbim sana bağışlasın canımmm çok sevindim bizlerede dua et allah sağlıklı hayırlı şekilde kucağına almayıda nasip etsin bak bebişin sıkı sıkı tutunmuş annesine aşılamayada gerek kalmadı ne mutluu ohhh ohhhhhhhhhh sefamız olsunnn çok sevindim darısı isteyen herkezeeeeeeeee

CANIM ÇOK SAOL.İNANKİ HAMİLE KALMADANDA HEP AYNI DUAYI EDİYODUM.ALLAHIM KİMSEYİ EVLAT HASARETİYLE YAKMASIN.HERKESE NASİP ETSİN.YİNEDE DİYORUM ALLAHIM HEPİMİZE NASİP ETSİN ANNE OLMAYI.Şeniz

X