Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

durulaytuğcum mrblar canım nasılsın... valla yoğunluğu seviyorum muhabelik işler zaten oturarak yapıyorum.. bu arada bi rüya gördüm dün n gece ama çok ii değildi rüyamda hamileydim ama nedense eşim diyordu aldırmamız lazım dra gidiyorduk ben çok ağlıyordum ama eşim aldırmamız lazım diyordu drun doğum sandalyesine geçtim tam kürtaj olacaktım ki uyandım ama Allah korusun ne zor şeymiş inan istemeden kürtaj olanları şimdi anladımm rüyada bile olsa...

canlarım günaydınlar ben geldim herkeze hayırlı güzel ve mutlu hafta diliyorum herşey istediğiniz gibi gelişmesi dileğiyle.kontrolümü oldum herşey normale dönüyo bakalım ya kızlar bugün süper haberler okudum özlemimsin ve y onay inşallah bebişleriniz sizlere tutunmuştur hayırlısı olsun
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz evet biz burda artık aile gibiyiz burda hepimiz dert ortağı ve dosttuz çünkü genelleme hepimiz aynı kaderi başlaşıyoruz inşallah sizlerde tez zamanda umut listemizde hamiş listemize kayarsınız canlarım

alincim canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm hayırlısı olsun canım sıkma canını inşallah aşılaman ii geçerde bebişin tez zamanda anneciğine sıkı sıkı tutunur canım aşılamada ilk önce ilaçlarla yumurtalıkları büyütüyolar ve daha sonra istenen boyuta geldiğinde ise aşılamayı yapıyorlar hadi bakalım inşallah hakkında hayırlısı canım

belenay sultan durulaytuğ kızlar sizler nasılsınız

durulaytuğ inşallah sendede bebiş vardır canım hakkında hayırlısı allahım tez zamanda her kezin bebişini versin tabiyki içinde banada

Arkadaşlar bu aralar herkes hamile etrafımda ben de ister istemez stres oluyorum.İki görümcem var şuan ikiside hamile Allah inşallah hayırlısıyla doğurmayı nasip eder ama insan özeniyo.Evet çok şükür bir evladım var ama ikincisini çok istiyorum oğlumda sürekli istiyor kardeş ama olmuyor işte ve gün geçtikcede menopoza daha çok yaklaşmak beni delirtiyor neyese Allah bütün evlat hasretiyle yananlara en kısa zamanda sağlıklı bir evlat verir inş.

sultancım inşallah hamişsindir canım rüyanı hayra yoralım

bende rüya gördüm hayır olsun yaa bu 1 mayıs işçi bayramındaymışız ve gökyüzünden bu uçaklarla bomba falan atıyorlar ben ve eşimde ordan geçerken bi çocuk görüyorum biri kız biri erkek kızın adı sümeyye erkeğinki ise rahmandı allahım yaa hayırlısı o çocukları koruyodum

yasemencim hg hayatım iiyiz yoğun bir gün ben de işlerimi bitiriyorum arada sizlerede bakmadan yapamıyorum... sizlerde benim 2. ailemsiniz ... bende hayra yordum rüyamııı... yasemencim senin böyle iyi olduğunu bilmek benide çok rahtlattı aklım hep sendeydi benim güzel arkadaşım gün geçtikçe daha da iyi olucaz hep beraber öpüyorum seni arada yazıyorum böyle işte :))

canım çok saol allah razı olsun iyiyim ne yapabilirim gerçi aklımdan çıkmıyo ama yaşamak zorundayım inşallah rabbim ikincisiyle unutturur inşallah canım bende sizleri çok seviyorum hemide en kocamanındann bende seni öpüyom bitanem

sultan ve yasemen... Kızlar rüyalarınız hayra çıksın inşallah, nasıl yorarsanız öyle olur derler, yasemen kız ikizlerin mi olacak nedir böyle ve sultancım sen de öyle sevineceksin ki eşinle birlikte ağlamalarının karşılığı sevinç olacak gerçek hayatta.... RAbbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah... Parılcım sen de üzme kendini, bak Allah sana bir evlat vermiş bile buradaki herkesten ne kadar daha şanslı olduğunu bir düşün ve şükret sıklıkla ve nasipse eğer yine verir zaten

Sohbet koyulaşmış bakalım ne güzel. Ben sabahtan beri aşılama için verilen ilaçları bulmaya çalışıyorum. Nihayet bir eczane depodan getirtecek. Bu akşam iğne olmaya başlıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun artık. Şimdi adliyeye gidiyorum. Gelince görüşürüz hepinizi cok seviyorum.

alincim inan ben hiç üzülmüyorum senin adına içimde bir multuluk var ve diyorki tamamdır... yani seviniyorumsenin adına bebişine daha çabuk kavuşucan bu ay sende müjdeli haberi vercen bize demekki ne güzel:)) hakkında hayırlısı buymuş demekki Allahım yüzünü kara çıkarmasın...

Sultancım canım benim teşekkürler güzel dileklerin için. İnşaallah aşılama tutar ve size müjdeli haberi veririm. Ama tutacak diye bir garanti yok.

Merhaba kızlaaar,
Nasılsınız bakalım? Herkesi iyi gördüm helede yasemenin iyi olmasına çok sevindim. İki gündür nete giremedim ve öyle özledimki sizi anlatamam. Belenay, sultan, alin, yasemen, durulaltuğ, süar, zaza, moon sunn ve hatırlayamadığım diğer arkadaşlar sizi seviyorum.

şşşş kimseler yokmu yaww özlemimsinde gelmedi inşallah bi terslik yokturda hayırlı haberler almıştır bizlerede müjdeyi verir ne olur yarabbim tüm bebiş isteyen herkeze çifter çifter verrrrrrrrrrrrrr :))))))

claire h.g canım benim saol iii olmaya çalışıyorum yapabilecek fazla bişeyimde yok unutup tekradan yeni bebişime hazırlanmam lazım inşallah sizlerin dualarıyla canım bizlerde seniii seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

claire nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım bizde seni özledik diğer kızların adınada konuştum ama onlarda özlemişlerdir

yasemen sen nasılsın toparlamışsın kendini zaten olması gereken ve sana yakışan bu yaz geliyor şöyle güzel bir tatil planı yap bakalım eşinle beraber güzelce dinlen kuzucuğun gelirken annesini zinde görsün öpüyorum seni

alincim geçmiş olsun canım fazla giremiyorum bazı şeyleri okuyamadım aşılama olacakmış galiba canım hayırlısı olsun bundada vardır bir hayır öpüyorum seni

özlemimsin nerelerdsin valla snin kadar heyecanlıyım umarım hayırlı haberlerle dönersin

durulaytug sen nasılsın bakalım keyifler yerinede umarım

zazacımdan bir haber yok nerelere kayboldu bu şeker iyi sin dimi zazacım bi haber ver

vahşi cazibeli hamiş vahşi kedi nasıllar bakalım teyzesinin gülüyle konuştum üzmiyecek seni azcık naz yapıyormuş

sultan şeker sen nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli taaaa 15 dakika önce görüşmüştük bayağı oldu kıs

LİSTEMİZİN TÜM ŞEKER ANNELERİ VE ANNE ADAYLARI HEPİNİZİ SEVİYORUM

belenaycım saol iyiyim şükür canım ne yapalım artıkın diğer bebişimiz için hazırlanıyorum şekerim diğer kardeşlerine arkadaşlarına yetişsin demiii evet yaz geliyo ama ist çok soğuk kaç gündür donuyoruz valla ama güsel tatil planları yapıyorum şekerimm ya eşimle gerçi eşimle biraz bozuğuz ama oda evliliğin tadı biberiii :))) onu çok sefiyorummmm iyiki varsın canım kocişimmmmmmm senden başka kimsem yok o tutunabildiğim tek dalım ailemden sonraaaa

kızlar eve gitmek istiyorum gözlerime bir ağırlık çöktüki sormayın yorgunum uymak istiyorum... ptesi sendromu dedikleri bu olsa gerek :))

yasemencim senin iyi olduğuna çok sevindim, biliyorsun moraller ne kadar iyi olursa şans da o kadar yükseliyor.... Belenaycım ben iyiyim işte, durgun ve bekleyişlerle dolu hayatım devam ediyor reglim yaklaşıyor sanırım bugün 49. gün benim normalim 55 günde bir olmak ama başladı göğüslerim sızlamaya biraz biraz da kasıklarımda ağrı başladı bu yüzden bir umut var hala içimde ama çok da dinlememeye çalışıyorum o sesi. Beni üzmesini istemiyorum artık, bekle bekle sonra yine tek çizgiyi gör.... Herşeyin hayırlısı olsun inşallah...

X