Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın arkadaşlar... Yağmurlu başlayan pazartesi günümüzde güneşli haberler alırız inşallah, valla benim de hafta sonum çok güzel geçti, maçı da kazanınca değmeyin keyfime... Eşim biraz bozuldu ama yapacak bişey yok iki taraftan biri üzülecekti....
Hadi bakalım doktora giden arkadaşlardan güzel ve hayırlı haberler bekliyoruz, biraz neşemizi bulalım canım:)

günaydın kızlar hepinize hayırlı mutlu haftalar diliyorum herşey gölünüzce olsun .inşallah yeni hamişler olması dileklerimle öpüldünüz.....

durulaytuğcığım benim göğüslerim ağrımış aynı adet olacakmışım gibiydi. hamilelik de olbilir bekle bakalım. benimde öyle olmuştu.

Kızlar günaydın,ya valla sabırsızlıktan duramıyorum,bugün bir önceki adetten sonra 32.günüm daha adet olmadım 28.günde yaptığım testte(çatlama iğnesinden 14.gün sonraya denk geliyor) 2.çizgi silik olarak çıktı.Göğüslerim çok acıyo bir de adet ağrıları gibi belirtiler var.Tekrar test yapmaya korkuyorum.Ne yapacağımı bilmiyorum ya,zaman geçmek bilmiyor.Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım
özlemimsin inşallah hayırlı haberlerle dönesin dualarım seninle canım

günaydın arkadaşlar
umarım yeni haftada bol bol güzel haberler alırız
özlemimsin inşallah hayırlı haberler getirirsin

Kızlar günaydın,ya valla sabırsızlıktan duramıyorum,bugün bir önceki adetten sonra 32.günüm daha adet olmadım 28.günde yaptığım testte(çatlama iğnesinden 14.gün sonraya denk geliyor) 2.çizgi silik olarak çıktı.Göğüslerim çok acıyo bir de adet ağrıları gibi belirtiler var.Tekrar test yapmaya korkuyorum.Ne yapacağımı bilmiyorum ya,zaman geçmek bilmiyor.Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Kızlar banana bir şeyler söyleyin ama aşk olsun...Beni aranıza almıyormusunuzzz.....

y_onay bence test yapmaktan korkma, yani ben senin yerinde olsam kesin test yapardım dayanamazdım ki:) 2. çizgi silik de olsa çıktığına göre hamilesindir inşallah, ama ben içim içimi yiyeceğine kesin test yapardım...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)

elifecan eyetkiner bayan heyecanlı 60 eklendi arkadaşlar hoş geldiniz sizleride hamiş listesinde görmekten şeref duyarız

HAYDİ BEN BEKLİYORUM YENİ HAMİŞİMİZİ EKLEMEK İÇİN

canım benimde öyle oldu. adet olacakmışım gibi aynı.36.gün dr gittim ultrasondas dr gördü hadi hayırlısı bakalım....

Canlarım ya inşallah yarın sabah tekrar yapıyım o zaman tekrar çıkarsa doktora giderim o zaman.Hayırlısı Allahtan inşallah.Allahım isteyen herkese nasip etsin..AMİİNNN

Kızlar ben geldim doktordan ama hiç iyi haberler ile gelmedim. Maalesef çikolata kistim kendimi yenilemiş. Ayrıca diğer tarafta basit yapılı kistim oluşmuş. Doktor çok acil aşılama yapmalıyız dedi. Ve bugün itibarıyla aşılama sürecimiz başladı.

Aşılama yaptıran arkadaşlar bana tecrübelerinizi anlatabilir misiniz? Neler yapmam gerekiyor?Aşılama sürecinde neler yapılıyor? Transfer nasıl yapılıyor?

slm kızlar ben bu hafta çok meşkul olacağım belki giremem sizleri çok öpüyorum.. hayırlı haberlerinizi okurum burdan ...

Kızlar ben geldim doktordan ama hiç iyi haberler ile gelmedim. Maalesef çikolata kistim kendimi yenilemiş. Ayrıca diğer tarafta basit yapılı kistim oluşmuş. Doktor çok acil aşılama yapmalıyız dedi. Ve bugün itibarıyla aşılama sürecimiz başladı.

çok geçmiş olsun alincim fakat üzülme belki aşılamayla hemen hamile kalırsın canım gelişmeleri bizlerede yaz ki asılama yapacak arkadaşlarda bilgilensin ....

ALincim geçmiş olsun canım ama belki de arkadaşların da dediği gibi daha çabuk ve kontrollü hamile kalmanı sağlayacak bu yöntem, hadi bakalım yaşadıklarını aşama aşama bizimle paylaşırsan bu konu hakkında fikrimiz olur...

X