Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

özlemimsin ve y onay arkadaşım ben ce hamişsiniz Allah tamamınar erdirsin darısı bizleirn başına:emir_bebek:

ya bilmiyorum,gösümleride çok acıyo,adet ağrılar gibi belirtilerde var.zaman geçmir valla yaaa.Allahım hepimize hayırlısıya nasip etsinn

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)

Değiştirdim belenaycım kendimi bak ona göre

aranıza yeni katıldım arkadaşlar, ben de varım iki senedir büyük çaba sarfediyoruz ama....:sonuç yok, yumurtlayamıyodum, bu ay yumurta oluştu, ve bugün çatlatma iğnesi oldum, hayırlısı inşallah Allah büyük umutsuz olmamamız gerek..

bende yarın iğnelerime başlıyorum..bi terslik olmazsa aşılama olacak ilk kez...mayıs hamişi olmamız dusaıyla...

özlemimsin ve y onay arkadaşım ben ce hamişsiniz Allah tamamınar erdirsin darısı bizleirn başına:emir_bebek:

canım inşallah ne bilim belirtiler var hemde fazlasıyla ama ben umutlanmak istemedim.bakalım nasip olursa yarın tam olarak belli olur.allahım herkese nasip etsin.herkesi mutlu etsin.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn:emir_bebek::emir_bebek::

aranıza yeni katıldım arkadaşlar, ben de varım iki senedir büyük çaba sarfediyoruz ama....:sonuç yok, yumurtlayamıyodum, bu ay yumurta oluştu, ve bugün çatlatma iğnesi oldum, hayırlısı inşallah Allah büyük umutsuz olmamamız gerek..

hoşgeldin canım aramıza.allah herkesin duasını kabul etsin.bak burda stresini atacaksın.ben kendimi önceden çok yanlız hissediyodum ama daha 1 ay oldu buraya katılalı.anladımki yanlız değilmişim.psikolojim birz düzeldi.ve arkadaşlarımın duasıyla galiba hamileyim

roselenda tebrik ederim canım... özlemimsin harika bir haber bu silik de olsa çift çizgi çift çizgidir, valla çok sevindim inşallah pazartesi kesin sonucunu duyarız... Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.... Burada hepberaber sevinmeyi ve hep beraber üzülmeyi öğrendik hepimiz....

roselenda tebrik ederim canım... özlemimsin harika bir haber bu silik de olsa çift çizgi çift çizgidir, valla çok sevindim inşallah pazartesi kesin sonucunu duyarız... Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.... Burada hepberaber sevinmeyi ve hep beraber üzülmeyi öğrendik hepimiz....

teşekkür ederim canım.bencede birbirimizi hiç tanımasak bile güzel haberlerle mutlu oluyor,üzüntülü haberlerle üzüntülerimizi paylaşıyoruz.inşallah yarın hayırlı haberlerle gelirim.hepinizi seviyorum.allahım herkesi mutlu etsin.

bu arada yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza

y_onay hamile olabilirsin kesin bence benimde 1 gün geçmişti yaptım test silik çıktı ve şimdi hamişim allahım sanada nasip etsin

Günaydın güzeller. 2 gün aradan sonra nasılsınız bakalım? Hafta sonunuz nasıl geçti? Ben güzel bir konsere gittim.Evde yoğurt ve çilek reçeli yaptım. Dün akşamda maç izlemek için gelen misafirlerimizi ağırladım. Çok keyifli ve güzel bir hafta sonuydu umarım sizinde h.sonunuz güzel geçmiştir.Özlemimsin test mi yaptın? Bebiş gelmiş mi? Bu arada benimde saat 10'da doktor randevum var. Bakalım doktor amca bu defa bana ne önerecek...

Günaydın kızlar, alincim haftasonunun iyi geçmesine sevindim maalesef benimde temizlik yaparak geçti canım çıktı desem yeridir... bittim resmen... hayırlı haberlerle gel drdan avukat hanım teyze ...naniknanik hamişler çoğalıyo hadi bakalım çok güzel gidiyoruz...jeyyar

Günaydın güzeller. 2 gün aradan sonra nasılsınız bakalım? Hafta sonunuz nasıl geçti? Ben güzel bir konsere gittim.Evde yoğurt ve çilek reçeli yaptım. Dün akşamda maç izlemek için gelen misafirlerimizi ağırladım. Çok keyifli ve güzel bir hafta sonuydu umarım sizinde h.sonunuz güzel geçmiştir.Özlemimsin test mi yaptın? Bebiş gelmiş mi? Bu arada benimde saat 10'da doktor randevum var. Bakalım doktor amca bu defa bana ne önerecek...
ALİNCİM YAPTIM AMA İDRAR TESTİ.AMA SAĞLAM OLSUN DİYE BUGÜN DOKTORA GİDECEM.BAKALIM İNŞALLAH HAYIRLI HABERLERLE DÖNERİM.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:BU ARADA SENDE GİDECEKSİN DOKTORA HAYIRLISI SENİN İÇİNDE

günaydın kızlar
nasılsınız
size yeni bi haftada mutlu huzurlu
ve müjdeli güzel günler diliyorum
hepinizi öpüyorum
Şeniz Şeniz Şeniz

ben ege üniversitesine gidiyorum eşimin doktoru orda olduğu için ama burda özel ilgi var orayada gidiyorum aslında tek doktorla sınırlı kalmak istemiyorum eğer sen tedavi göreceksen irembeyi tavsiye ediyorlar izmirin neresinde oturuyorsun

ÖZLEMİM KIZ TEBRİK EDİP LİSTEYİ YENİLEYELİMMİ NE DERSİN BENCE HAMİŞSİN PAZARTESİ BİR KAN TAHLİLİ YAPTIR BU ARADA KENDİNE ÇOK DİKKAT ET HAYIRLISIOLSUN İNŞALLAAAAAAH AMİİİN

Belenay irembe deki Dr. Dilek Hanım çok iyi bir doktormuş. Hatta bu sitede Saranur diye bir arkadaşım o doktora gittikten sonra hamile kaldı. Bence ona da bir görün.

X