Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

vahşi kedicim nasıl gidiyor hamilelik teyzesinin gülü yaramaslık yapmıyodur umarım

moon_suun sen nasılsın bakalım keyifler yerindedir umarım

HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUM

teşekkür ederim belenaycım. keyifler iyi çok şükür umarım sende iyisindir. bu arada sende yara var galiba değil mi? yanlış okumadıysam. bir ara doktorun biri de bana yara var demişti ama ben müdehale ettirmedim. başka bir doktora gittiğimde yara falan yok demişti. ve o doktor giden çoğu kişiye yara var demiş.eğer doktoruna güveniyorsa yaktır yaranı yoksa başka bir doktora git canım. çünkü yakma sırasında yaranın daha çok yayılabilme riski de varmış. Rabbim şifanı versin inşallah..

kızlar şu son birkaç gündür gerçekten kötü günler geçiren arkadaşlarım için çok sevdiğim bir şiiri yazmak geldi içimden :

dağıt hüzünleri gözlerin gülsün
yaşamak güzeldir herşeye rağmen
hoşgörü gönlünden isyanı silsin
HER KIŞ SONRASINDA BAHARDIR GELEN

fırtına sonrası durulur deniz
silinir acılar ,kalmaz hiçbir iz
yeter ki bitmesin son ümidimiz
HER KIŞ SONRASINDA BAHARDIR GELEN

bilmem mesaj alındı mı..belki şuan kış yaşıyoruz kendimizce ama bahar çok yakında gelecek kızlarr ..

Kizlar Ben çikiyorum Mesaim Bitti Herkeze Iyi Hafta Sonlari Canlarim çalişmalara Dvam Inşallah Pazartesi Yeni Hamiş Haberi Almak üzere Byeeee

vahşi kedicim ben konuşurum yeğenimle bu yaramazların hepsi böyle azcık kulaklarını çekmek lazım üzmesinler benim tatlılarımı

moon _suun evet canım yara var yaktırpı yaktırmama konusunda kararsızım ama iki doktora göründüm ikiside var dedi iltihap varmış onu halladelim bakaıcaz belki yaktırırım

kızlar iyiki varsınız sizleri çok seviyorum

hamişlerim ve hamiş adaylarım

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)

ebruşşş eklendi hoş geldin arkadaşım umarım en kısa zamanda hamiş listesinde yerini alırsın

ewet cnm daha bugün geldim aranıza inş cnm listedeki herkese içinde bana da wersin allahım ne kadar çok demi???? allah yardımcımız olsun saol cnm

kızlar birşey söyleyeceğim.test yaptım çift çizgi çıktı .ama biri daha soluk.emin değilim pazartesi kan testi yaptıracağım emin olmak için.ya diğer hamileliklerimde soluk çıkmıştı.ikiside düştü.allahım nolur ya rabbim varsada kucağıma almayı nasip et.benimde herkesinde

kızlar birşey söyleyeceğim.test yaptım çift çizgi çıktı .ama biri daha soluk.emin değilim pazartesi kan testi yaptıracağım emin olmak için.ya diğer hamileliklerimde soluk çıkmıştı.ikiside düştü.allahım nolur ya rabbim varsada kucağıma almayı nasip et.benimde herkesinde

canım neden olumsuz düşünüyorsun? bak ne güzel iki çizgiyi de görmüşsün. iyi şeyler düşünki iyi olsun. hcg değeri belki şuan için düşüktür de ondan çizgi silik çıkmıştır. stres yapma kendi kendine. hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder...

canım neden olumsuz düşünüyorsun? bak ne güzel iki çizgiyi de görmüşsün. iyi şeyler düşünki iyi olsun. hcg değeri belki şuan için düşüktür de ondan çizgi silik çıkmıştır. stres yapma kendi kendine. hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder...

amin canım inşallah.aslında varsada küçük olduğunu biliyorum.çünkü aşılama yapacakları için rahim içinde yuvalar açtılar ameliyatla bu ay.1 hafta kanamam oldu.kanamam bitincede rahim filmi çekildim.yine kanamam oldu.yani çalışmalar şurda 15 gün belki var belki yok.aslında ben şuna şaşırdım.ben hamile kaldığımda 10-15 gün geçecektiki çıksın testte.ama bugün 2. günüm.solukda olsa çıktı.hala şoktayım.allahım nolur ya rabbim

ben ege üniversitesine gidiyorum eşimin doktoru orda olduğu için ama burda özel ilgi var orayada gidiyorum aslında tek doktorla sınırlı kalmak istemiyorum eğer sen tedavi göreceksen irembeyi tavsiye ediyorlar izmirin neresinde oturuyorsun

ÖZLEMİM KIZ TEBRİK EDİP LİSTEYİ YENİLEYELİMMİ NE DERSİN BENCE HAMİŞSİN PAZARTESİ BİR KAN TAHLİLİ YAPTIR BU ARADA KENDİNE ÇOK DİKKAT ET HAYIRLISIOLSUN İNŞALLAAAAAAH AMİİİN

ÖZLEMİM KIZ TEBRİK EDİP LİSTEYİ YENİLEYELİMMİ NE DERSİN BENCE HAMİŞSİN PAZARTESİ BİR KAN TAHLİLİ YAPTIR BU ARADA KENDİNE ÇOK DİKKAT ET HAYIRLISIOLSUN İNŞALLAAAAAAH AMİİİN[/QUOTE]

canım çok saol.inşallah vardır.sen yinede kan tahlilinden sonra yenilersin.valla bu ay aşılama yapılacak diye 4 gündür temizlik yaptım.inşallah varsada birşey olmaz.ayyyy kızlar iyiki varsınız.eğer varsa dualarınız sayesinde.sizleri çok seviyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah güzel haberlerle pzartesiye başlarız inşallah bizi haberdar etmeyi unutma hee bide şunu unutma sonuç ne olursa olsun üzülmek yok tamammı biliyorsun herşeyde bir hayır vardır öpüyorum tatlım seni

canım ben zaten tedaviye başladım da dedeğin gibi işte tek doktora bağlı kaldım .ben bucada oturuyorum cnm

canım rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah güzel haberlerle pzartesiye başlarız inşallah bizi haberdar etmeyi unutma hee bide şunu unutma sonuç ne olursa olsun üzülmek yok tamammı biliyorsun herşeyde bir hayır vardır öpüyorum tatlım seni

tamam canım çok teşekkürler.allahım hepimiz için hayırlısını versin.haber veririm.

Arkadaşlar iyi akşamlar,ben iğne vurulalı 14 gün geçmişti,bir önceki adet günüm 28 mart.25 Nisanda yaptığım(14.günümde) gebelik testinde 2.çizgi silik çıktı acaba hamile olabilirmiyim? lütfen cevap .....

X