Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

biz görünmez olabilirz ama yanındayız bak hemen yanında ben öbür yanında belenay belenayın yanında süar, süarın yanında diğer arkadaşlar hepimiz senin yanındayız iştee laelaelaelaelae naniknanik

sizleri çok sefiyorum sultancım senin o tek gözün şiş halini yerim yawww canımsınız
allah bozmasın dostluğumuzu inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olacak hepinez teşekkürler tatlicadiarzu
belenaycımm canımmm sesin çıkmıyoooo gelin sizi şöle sıkı skı öpem Şeniz a.s. bu çiçekler güzeller güzeli anne adaylarınaa canlarım

kız yasemin ben tüp bebek bölümünde bi dua buldum geçen gezinirken işte...bi dua var göğsüne yazıyorsun sağ göğsüne, sonra o kendisi silinecek ,, bunu yapan bir kadın bir sürü çocuk doğurmuş, ben inanıyorum ne gelirse Rabbimden gelirr.. Rabbim dert vermişse dermanınıda vermişti ben uyguladım hemen silindi şaaaaşırdımmmbenneyaptımki

canım evet bende dün sohbette duydum canım bende yapayım allahıma sonsuz inanırım ve öle batıl inançlarım çoktur bak sana bişey anlatayım ben kızken yüz felci geçirdim bana dediler tokot da zile ilçesinde yani bizim ilçede bi evliya varmış buraya yurt dışından gelenler bile varmış annem dedi senide götürelim ok dedim bindik otobüse teyzemlerle gittik türbeyi ziyaret ettim ve orda bi gece kalınması lazımmış orda beni banyo yaptırdılar o geceyi orda geçirdim inan varya sabaha hiç bişeyim kalmamışdı ve iki gün içinde ağzım ve gözüm düzelmeye başladı çok şükür zaten allah tan istiyecen onlarda vesile olup bizler için rabbimden dileyecekler allah ne verirse hayırlısını versin
o duayı bana yazarmısın canım ya peki o ilişkiii sırasında günah olmazmı

inşallah tez zamanda sen ve hepimiz bebek bekleyen bütün aileler bebişine kavuşsun dualarımızın ve peygamber efendimiz s.a.s m ın yüzü suyu hürmetine yarabbim bizleri boş çevirme dualarımızı kabul buyur

günaydıııınnn. kıslar sohbete başlamışsınız bile ooohhh allah muhabbetinizi arttırsın ama bende varımmm haa..herkesler iyidir inşallahh

moon_sun h.g canım evet başladık biz çalışan hatunlarız canım ooo sizler daha yeni kalkmışsınızdır ohhh sizde evde keyif yapıosunuzzz demiii şekercim

sohbet koyu kızlar maşallah ben pek giremiyorum işler var patron var o yüzden ama okuyorum yazdıklarınızı fırsat buldukçada yazıyorum amaaaaaan hayatta hiç bir şeyi dert etmeye değmez Allah herşeyi yoluna koymuştur sadece ona güvenin acı çekmezsek sıkıntı görmezsek mutlu olmayı nerden bilicez kendinize iyi bakın ben arasıra girerim başıızı ağrıtmaya:)kocamaaaaaan öpüyorum sizi

oooo hoşgldin kız cadı nerelerdeydintatlicadiarzu yasemencim yazıyorum bu duayı bide bu duayla zaten ilişki yaşamak lazımmış yazıyorum şeker

yasemennncim haha iyi olduğuna çok sevindim canım inan herşey çok daha güzel olacak bu günleri hatırladığında gülüp geçeceksin canım benim doktorum hamile olacağıma hiç ihtimal vermiyordu duyunca şok oldu tahlil sonucunu alınca bu olayı mucize bebek olarak ceçicem kayıtlara dedi canım herşey allahtan bunu unutma inancını yitirme bol bol dua et canım yaşadıklarını ne kadar çabuk kafandan atarsan o kadar çabuk anne olursun tabiki bizde teyze oluruz seni çok seviyoruz

hoşbuldum şekerler yok be yasemencim ne yeni kalkması hafta içi erken kalkmaya alışınca hafta sonuda uyanıveriyor insan hemen. boşver burda sizlerle sohbeti uykuya tercih ederim zatenna.s.

yasemincim o duayı bulamadım burda ben evde yazmıştım sana eve gidince mesaj atarım ok.
moon soon burdayım hayatım sende bi geliş me varmı kaçıncı fün bugün hadi bakalım belirtin varmı

vahşi kedicim canım saol iii dileklerin için inşallah canım bende senin gibiydim dr um olmaz demişdi ama tutmuşdu buda benim için iii gelişme canım çok üzülüyorum ama üzülmeklede olmuyoo hayat devam ediyooo dün düşündümde ben üzüldükçe annem babacım canım yaa ona hiç kıyamam o bile ağladı kızım hiç üzülme ben namazlarımda hep senin için dua ediyorum diee en önemlisi eşim yaa o hiç dayanamıyo bana ama geldi geçti ne yapalım elden bişey gelmiyoo inşallah tez zamanda bende tekrardan mücizeme kavuşurum inşallah hepimiz umut listemizdeki herkez ve bilmediğimiz görmediğimiz tanımadığımız insanlarda bu annelik duygusunu tadatlar
bebiş nasıl annesi ona iii bak yoksa bozuşuruz haaa o benim bebişim gibi mucize bi bebek hadi mücizelerimize tez zamanda kavuştur bizi yarabbim

bende senin dediğin gibi adetimin geçmesini bekliycem sultancım.pazartesi olmam gerekiyor olmazsa hafta içi test yapıcam. göğüslerim acayip şişti ve ağrıyor .birde ara sıra gelen kasık sancıları var o kadar. zaten hayırlısı olacaksa olsun diye dua ediyorum Rabbime canım..

sultancım tamam canımcım inşallah hemen silindiyse hemen hamiş kalırsın allahım ne olur bebişlerimizi tez zamanda ver mon sun burdayız canımcımmm :))) kızlar yaaa sizinle daha iyi oluyorummm

vahşi kedicim nasıl gidiyor hamilelik teyzesinin gülü yaramaslık yapmıyodur umarım

moon_suun sen nasılsın bakalım keyifler yerindedir umarım

HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUM

eee tabi yasemencim tabiki daha iyi olacaksın .bizim amacımız sevinçlerimizi paylaşarak çoğaltmak,üzüntülerimiz paylaşarak azaltmak. güzel bir ekip olduk dimi yaww .Allah nazarlardan korusun tü tü tü maşallah )

bebeş şimdilik iyi canım salı günü ilk defa görcez bakalım hayırlısı canım

vahşi kedicim nasıl gidiyor hamilelik teyzesinin gülü yaramaslık yapmıyodur umarım

moon_suun sen nasılsın bakalım keyifler yerindedir umarım

HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUM

belenay yeğenin çok mız mız sürekli miğdemiz bulanıyor süt icmemi hiç kabul etmiyor fakat lazım olduğumu öğrenmesi lazım dimi teyzesi sen yeğeninle bi konuşsan belki seni dinler canım .........sende allaha emanet ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…