Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum

SMHSMHCİM bende var yara dr yakalım dedi ama kararsızım birde yaradan dolayı da hamile kalınamıyormuşhamile olsan bile düşük riski oluyormuş ama bazılarıda yara yaktırmayı önermiyor eğer hiç hamile kalmadıysan valla bende şaşırdum ne yapacağımı ama doktoruna iyice sor ve gerekiyorsa yaktır bende iltihap çıktı antibiotik kullancam onu geeçireyim yaktırırım herhalde kısmet nasibimizde bebek sahibi olmak varsa zaten oluruz yoksa oda kısmet rabbim hayırlısını nasip etsin ya kusura bakma deminki yazıda snin adını unutmuşum bende en son yazı yazanlara bakarak yazmıştım isimleri ama listedeki bütün kızlara söylüyorum söyleyeceğimi yaptığım dualarımı tatlım kendine iyi bak

kızlar sitede bi anormallik var galiba birkaç dafa yazdım görülmedi.hamileyim az önce drdan geldim.inş.2ay öncekileri tekrar yaşaşam bebeğimin kalbi durduğundan kürtaj olmuştum darısı tüm isteyenler....

canım yazılar şu derinliğin altında diye başlayan yerde toplanmış biraz karışık olmuş yani roselandacım çok sevindim tebrik edrim canım rabbim hayılı ve sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasi petsin tatlım

canım allah tamamına erdirsin tebrik ederim inşallah hayırlı vee sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim

belenay sen bi şarkı sözü yazdın canım bende bi tane yazım : )))) (seni kıskandım şekercim )

aktaş diye elediğim tülbent ile belediğim
haktan dilek dilediğim mevlam şu taşa bi can ver

tarlalarda olur yaba savururlar taba taba
merzifonda biri baba mevlam şu taşa bir can ver

yoldan geçen yolcu gardaş ben kimlere olam sırdaş
kırşehirde hacı bektaş mevlam şu taşa bir can ver

bebeksiz oldum DİVANE hep ağlarım yane yane
konyada ulu mevlana mevlam şu taşa bir can ver

yüksekde şahin yuvasıı alçakda avşar ovası
gelsin yavrumun babası mevlam şu taşa bir can ver
emizreyim nenni nenni mevlam şu taşa bir can ver

bebek uyandı bakıyorr sevinci içim yakıyoo gözlerimden yaş akıyoo
mevlam şu taşa bir can ver

( kızlar sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum çok kötüyümm yaaa duramıyorummm)senağlama senağlama :a015:

Roselandacım gözün aydın. Sağlıklı bir hamilelik geçirmen ve sağlıkla kucağına almanı nasip etsin Allah. Darısı bizim başımıza.

ay bugün siteye ne oldu yaaa bana oda dayanamadı sanırım kızlar baksananıza üzüntüsünden çıldırdı :))))

Yasemencim canım arkadaşım ne olur böyle yapma. İnan herşey çok daha güzel olacak. Bebişin sağlıklı olarak sana gelecek. Arkadaşım düşünsene bu kadar ilaç içmişsin bebeğin yaşasaydı ama bu ilaçlar yüzünden beyni hasar alsaydı. Ya içinde onu hissettikten sonra aldırmak zorunda kalsaydın.

gördüm bitanem sağol
ama kafam karıştı
yara spermleri geçirmiyomuş
ama çocok doğurmayanlarda yapılırsada rahim daralıyomuş
ee ne yapcaz şimdi
aman yaa
dr proftu tecrübeli biliyodur yani yinede danışırım ama yaptırıcam

belenay ve yasemencim elinize yüreğinize sağlık.
ROSELENDA CANIM GÖZÜN AYDIN.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.
ZAZACIM VALLA BEN KENDİMİ DÜNYA BAŞIMA YIKILMIŞ SANIYODUM SEN NELER ÇEKMİŞSİN YA.ALLAHIM HEPİMİZE SABIR VERSİN ARKADAŞLAR.
ALLAH SEVDİĞİ KULLARIYLA ALIŞVERİŞ YAPARMIŞ.ALLAH A SIĞINALIM.O BİZEDE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDECEKTİR.

alincim haklısında bana umut olmuştu ooo canım ama ne yapalım nasip kısmet değilmiş hayırlısı buymuş kendime gelmem lazım eşimide çok üzüyorum çünkü sabahtan beri kaçıncı arayışı onada yazık kızlar bi ağladıki sormayın en çok onun için üzüldüm yaaa karşımdan o ağlaması gitmiyooo

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda........................................................................HAMİLE(18)

kızlar geçmiş adet tarihleriniz silindi yenilerini ekleyin bakalım

yasemencim benim şarkım daha güzel umut dolugel benim şarkıda anlaşalım hem burası umut köşesi kızlar listemizin adındanda belli umut listesi hadi toparlanın kızlar evet eşinede yazık sen toparlanki oda senin iyi olduğunu görüp mutlu olsun dimi tatlım öpüyorum seni

bitanem benimki 26 mayıs ama oda olmaz heralde
bu yara işini mayıs sonunda yaptırtcam çünkü Alahtan hayırlısı

Yasemen Belenay çok haklı.Bu liste umut listesi, bizler umut anneleriyiz. Birbirimize destek olacağız ve bebeklerimizi kucağımıza alacağız sıra ile.Kendini de kocişini de üzmeyi bırak. Birazcık sabır gülüm. Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

CANIM GEÇMİŞ OLSUN.AMA 7 AY ÇOK BENCE.SEN YİNEDE DOKTORLARINLA GÖRÜŞ AMA.BANA 2. DÜŞÜKTEN SONRA 1 YIL ARA VERDİ BAK ŞİMDİ 1 YILI GEÇTİ.BEN 9 AY KORUNDUM.DELİ GİBİ NİYEDE OKADAR BEKLEMİŞSEM.BAK ŞİMDİ NORMAL YOLLA OLMAZ DİYO DOKTOR.AŞILAMA YAPILACAK.BENCE O KADAR ÇOK BEKLEME.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…