Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

zaza senin alkışlıyorum tüm kalbimle arkadaşımsüprizzzzz
rabbim bu cuma gününün hatırına sanave tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bu duayı sana tüm kalbimle yaptım zazacımmm...

Kızlar geldi benim kırmızılar. Mayıs ayına ertelendi benim bebek hayallerim:emir_bebek:
hoş geldi sefa geldi alincim benimde dün geldi ama çok sevindim inan adet görmekte büyük bir şans gelmeyince insan çatlıcak gibi oluyor en azından adet görüyoruz buda yumurtlamanın olduğunu gösterir her ne kadar çatlatamasakta:eek:

zaza senin alkışlıyorum tüm kalbimle arkadaşımsüprizzzzz
rabbim bu cuma gününün hatırına sanave tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bu duayı sana tüm kalbimle yaptım zazacımmm...

Yasemencim ben umutsuzluğa kapılmayacağım konusunda kendi kendime söz verdim.Zaten bekliyordum ama erken regl oldum bugün daha 23. gün. Erken yumurtladığım için mi erken regl oldum kızlar.

Yasemencim ben umutsuzluğa kapılmayacağım konusunda kendi kendime söz verdim.Zaten bekliyordum ama erken regl oldum bugün daha 23. gün. Erken yumurtladığım için mi erken regl oldum kızlar.

canım zaza seni tüm kalbimle alkışlıyorum... gerçekten güçlü kadın diye buna derim
Rabbim bu cuma gününün yüzü suyu hurmetine sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin sana ve tüm isteyenlere ...

canım zaza seni tüm kalbimle alkışlıyorum... gerçekten güçlü kadın diye buna derim
Rabbim bu cuma gününün yüzü suyu hurmetine sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin sana ve tüm isteyenlere ...

Kızlar geldi benim kırmızılar. Mayıs ayına ertelendi benim bebek hayallerim:emir_bebek:
hoş geldi sefa geldi alincim benimde dün geldi ama çok sevindim inan adet görmekte büyük bir şans gelmeyince insan çatlıcak gibi oluyor en azından adet görüyoruz buda yumurtlamanın olduğunu gösterir her ne kadar çatlatamasakta:eek:

alincim adet olmuşsun hayırlısı olsun bende dün oldum sevindim açıkçası çatlıcaktım gelmeseydi aslında hastalanmakta güzel adet görüyoruz demekki yumurtluyoruz her ne kadar çatlatamasakda yumurtluyoruz işte bir gün onuda başaracağız

alincim keşke hislerim doğru çıksaydı açıkçası biraz buruklaştım inşaallah bütün yiyenlerim hepsi birden gelir... topluca hamileyizzzzz yazarızzz :emir_bebek: süprizzzzz

sabah girememiştim siteye şimdi yazıyım
nasılsınız arkadaşlar
ben bugün regli oldum beni mayısa ekleyin bence mayısta olmuycak ama

bide moralim çok bozuk ağlamaktan bi hal oldum arkadaşlar dr daydım smear testimi aldım gösterdim normal miş ama hafif yara varmış yaktırmak gerekiyomuş yakmasak olmazmı dedim olmaz dedi dr
şimdi bu nedemek bilen varmı arkadaşlar zararı ne
lütfen yardımcı olun

GÜNEŞ HER AKŞAM BATIP HER SABAH DOĞUYORSA
ÇİÇEKLER SOLUP SOLUP TEKRAR AÇIYORSA
EN DERİN YARALAR KAPANIYOR
EN BÜYÜK ACILAR UNUTULUYORSA
NEDEN KORKULUR HAYATTA SÖYLEYİN BANA

ELBETTE BAZEN ÇİÇEK AÇIP BAZEN SOLACAĞIM
ELBETTE BAZEN DALADAN DALA KONUP SONRA UÇACAĞIM
ELBETTE BAZEN HIZLA DÖNÜP BAZEN DURACAĞIM
ELBETTE BAZEN SÖYLEYİP BAZEN SUSACAĞIM

İNANMADIM ASLA İNANAMAM HERŞEYİN BİR SONU OLDUĞUNA

ELBETTE BAZEN ÇİÇEK AÇIP BAZEN SOLACAĞIM
ELBETTE BAZEN DALADAN DALA KONUP SONRA UÇACAĞIM
ELBETTE BAZEN HIZLA DÖNÜP BAZEN DURACAĞIM
ELBETTE BAZEN SÖYLEYİP BAZEN SUSACAĞIM
ELBETTE BUGÜN AĞLIYORSAM YARIN GÜLECEĞİM
ELBETTE ÖNCE ÇEKİP GİDİP SONRA DÖNECEĞİM

bu parçayı mümkünse dinleyin
mümkün değilse burdan okuyun

KIZLAR HEPİNİZE İTHAF OLUNUR
Z@Z@,YASEMNENN,ÖZLEMİMSİN,SULTAN,SEVDAGÜL,SÜAR,ALİN,CLAİRE,DURULAYTUĞ,GÖZEK,MOON_SON,VAHŞİ KEDİ VEEEE HATIRLAYAMADIĞIM LİSTENİN TÜM ANNE ADAYLARINA

Sultancım canım benim sakın kendini üzme. Biz ne hissedersek hissedelim Rabbimin dediği önemli.O ol demezse biz hangi tedaviyi uygularsak uygulayalım farketmez. Allah ne zaman nasip ederse o zaman kuzucuğuma kavuşurum.

kızlar merhaba az önce dr dan geldim.hamileyimmmmmmm. çok mutluyum darısı sizlere inşallah......2 ay önce bebeğimin kalbi duruduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım.tekrar aynı şeyleri yaşacağım diye korkuyorum.inş. olmaz hayrılısı olsun inş.ieteyen herkese hayrılı sağlıklı evlat versin.....

kızlar merhaba ben yine ancak yazabiliyorum. ama güzel haberler beklerken hayal kırıklığına uğradım.

sevdagül ve yasemin inanın sizin adınıza çok üzüldüm arkadaşlar. biliyorum dile kolay belki ama ne olur umudunuzu kaybetmeyin.rabbim en kısa zamanda sizlere yeniden ama bu sefer hayırlısıyla sonuca erecek bir hamilelik nasip eder inşallah. üzmeyin kendinizi .diğer arkadaşlarımında yazdığı gibi bizler hep yanınızdayız ne zaman dertleşmek isterseniz ...

belenaycım sen ne tatlı ne pozitif birisin yaaa yine döktürmüşsün.. valla bu sitede yazıştığım arkadaşlarımın her biri ayrı bir renk katıyor ne güzel sizi seviyorum kızlarrryerimsenibena.s.

bu arada alincim hayırlısı olsun canım bu ay olmazsa öbür ay olur geç olsun da güç olmasın dimi amaaa..

kızlar hamileyim darısı sizlere az önce drdan geldim.inş.tekrar 2 ay öncekileri yaşamam.bebeğimim kalbi durmuştu ve kürtaj oldum. darısı tüm isteyenlere sizlelrle paylaşmak istedim.hayırlısı olsun....darısı sizlere inş.....

kızlar merhaba az önce dr dan geldim.hamileyimmmmmmm. çok mutluyum darısı sizlere inşallah......2 ay önce bebeğimin kalbi duruduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım.tekrar aynı şeyleri yaşacağım diye korkuyorum.inş. olmaz hayrılısı olsun inş.ieteyen herkese hayrılı sağlıklı evlat versin.....

oh be sonunda güzel bir haber alabildik. şansımız tekrar dönüyor galiba kızlarr.çok sevindim roselendacım allah tamamına erdirsin. kötü şeyler düşünme sakın .iyi düşün iyi olsun. rabbim kucağına almayı da nasip etsin sağlıkla

X