Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sevdagül canım senin içinde çok üzüldüm hayatım ama hayırlısı buymuş inşallah bir dahaki hamileliğinde sağlıkla bebeğin sana tutunur canım öpüyorum senide kendine iyi bak canım

YASEMİNCİM HİÇ AĞLAMA DA KENDİNİ YIPRATMA VUCÜDÜN DİRENÇLİ OLSUN Kİ ÇABUK İĞLEŞESİNN..ÇIK BALKONA YADA ÇIK DIŞARIYA BİRAZ DERİN NEFES AL ETRAFINA BAK ÇIK GEZ DOLAŞ Kİ BİRAZ AÇILASIN HİÇÇ SIKMA CANINI ALLAHIM HAYIRLISINI VERİR İNŞAALLAH RABBİM SEVDİĞİ KULLARININ DUASINI KOLAY KOLAY KABUL ETMEZMİŞ KÖTÜ KULLARINI DUASINI HEMEN KABUL EDERMİŞKİ O KÖTÜ SESLERİ RABBİME GİTMESİN DİYE AMA İYİ KULLARINI SINARMIŞ BAKAYIM BEN VERMESEMDE ŞÜKÜR EDİYORLRMI DİYE O YÜZDEN RABBME BİNLER CE ŞÜKÜR Kİ SENİN GİBİ ARKADAŞIMIZ VAR BİZLERİ BİRBİRİMİZE GÖZTERDİ TANIŞTIK VE DERTLERİMİZİ PAYLAIŞIYORUZ

vahşi kedicim senide tebrik ederim allah tamamına erdirsin canım hayırlısı olsun sağlıklı eli ayağı düzgün kucağına almayı naisp etsin yarabbim darısı tüm isteyenlerin başınaaa içinde tekrardan banada yarabbim

elbette bir daha hamiş olacaksın ve bizlere haber vereceksin zaten haber vermezsen bozuşuruz şimdi dinlenmene bak kafana tokadan başka birşey takma :)seni seviyoruz olacak inşallah hayırlısıyla bi tanem hiç üzülme ama isyanda etme olurmu niye ben diye rabbim derdi sevdiği kuluna verirmiş biz demekki onun sevgili kullarıyız dimi ya hadi bakalım toparlan listeyi değiştitrim sen üzülme ama en kısa zamanda yien hamiş listesinde olacaksın inşallah hayırla

--------------------------------------------------------------------------------
UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
sevdagül.......................................... ............................HAMİLE(16)
vahşikedi......................................... ..............................HAMİLE(17)

kızlar inanin okadar üzgünümki bu listede hamişleri görmek isterken böyle üzücü haberler almak ve listeyi bu şekilde değiştirmek istemezdim
geçmiş olsun canlarım allahım birdaha böyle bi acı tattırmasın

kızlar bugün doktora gittim bana bilgisayarın başında çok oturmamamı söyledi radyasyon yayıyormuş en azından 3 ayı doldurana kadar o yuzden çok yazamazsam terketti zannetmeyin ama enazından günde 1 kere girip haberlerlnizi alırım canlarım...a.s.

Yasemencim çok geçmiş olsun canım yazdıklarını okudukça acını içimde hissettim. Ama her işte bir hayır vardır rabbim böyle istemiş kendini fazla hırpalama rabbime sığın o herşeyin hayırlısını bilir. İnşallah kendini toparlar toparlamaz meleğine kavuşursun.

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)

üstteki liste yanlış oldu özür dilerim

canım ya ben çok fazla bilgisayar başında kaldım inşallahh bişe olmaz dr.ma demedim hiç bilgisayar başında olduğumu oda beni uyarmadı hiç bende korktum bak şimdi zaten kaç gündür sürekli baş ağrısı miğde bulantısı bir halsizliktir gidiyor bakalım bişe olmaz inş

yasemennncim ben dün test yaparken bile inan kendimden çok seni düşündüm canım dileklerin için teşekkur ederim dualarım her zaman seninle ben en kısa zamanda senin tekrar hamile kalacağına inanıyorum ...........UNUTMA İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR CANIM...........:teselli:

SÜARCIM DOKTORUNLA BU KONUYU GÖRÜŞ BENCE EN AZINDAN ŞU KORUMA CAMLARI VARYA HANİ UCUNDA KABLO OLUYODA BİR DEMİRE TUTTURUYOSUN RADYASYON VE ELEKTRİĞİ TOPLAYAN BULABİLİRSEN ONLARDAN AL CANIM..

SÜARCIM DOKTORUNLA BU KONUYU GÖRÜŞ BENCE EN AZINDAN ŞU KORUMA CAMLARI VARYA HANİ UCUNDA KABLO OLUYODA BİR DEMİRE TUTTURUYOSUN RADYASYON VE ELEKTRİĞİ TOPLAYAN BULABİLİRSEN ONLARDAN AL CANIM..

teşekkür ederim canım konuşacağım mutlaka dr.umla ama bundan sonra bende çok fazla girmeyim öyleyse kızlar sizi bırakamam ama hergün bi yarım saatte olsa girerim artık hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun öpüyorum
dualarım sizlerle

Yasemencim canım benim çok geçmiş olsun. Ne olur kendini üzme. İnşaallah en kısa zamanda bebişin geri gelecek. Hem düşüğün ya da kürtajın bir bacağı içerde kalır der yaşlı kadınlar. Yani hemen arkasından çabucak hamile kalınırmış. Sende eminim çok kısa zamanda yeniden bize bebiş haberini vereceksin. Ama bu arada mutlaka o doktoru değiştir. Kendine yeni bir doktor bul ve tedaviye devam et arkadaşım. Bizler hep yanındayız bunu da hiç unutma...

tşklr alincim saol canım çok yanıyooo ama ne yapalım allahtan gelene karşı gelemeyizz destekleriniz için saolun hakkınızı helal edin yaa allahım inşallah hayırlısı ile tez zamanda sizlere bebiş verirde artıkın onları severiz

yasemencim canım benim.... Allah sabır versin bu mübarek günde bugün ağlıyorsun ya inan ki en kısa zamanda hep beraber güleriz tekrar. Üzüntünü içten paylaşıyoruz, buna inan ama sakın umutsuzluğa kapılma Aline katılıyorum düşüğün bir ayağı içerde olurmuş.... Seninki de öyle... Sakın ama sakın kendini yıpratma bebişinin sana ihtiyacı olacak.... Hepimizin hakkında hayırlısı olsun... Seni seviyoruz....

yasemenn canim benim ne olur üzülme bak kendiliginden kaldin yine kalirsin beterin beteri vardir
sana kendimden örnek vereyim benim hikayemi burada az cok herkez bilir ama tekrar anlatayim
ilk cocuk istedigimde doktorag ittim bütün muayeneler olduktan sonra doktorum bana asla cocuk sahibi olamayacagimi söyledi tek sansin tüp bebek onada garanti veremeyiz size ümit vermek istemeyiz dedi bir kadina asla cocugun olmayak denilmesi ne anlama gelir bilirmisin
sonra tüp bebek icin randevulastik doktorum baska bir hastaneye gitrmis yerine baska bir doktor gelmisti o doktor dosyami inceledikten sonra hayir hamile kalmaya hicbir nedeniniz yok asilamayla kesin hamile kalirsin dedi o kadar mutlu oldumki anlatamam bende anne olacaktim
sonra asilama icin start verdik ilk sonuc negatif ikinci olur dediler yine negatif 3üncü negatif 4üncü negatif en son tüp bebege karar verdik
yasasin tüp bebek yaptiriyorum kesin garanti hamile kalacaktim cünkü herkes kaliyordu bende kalacaktim ama olmadi yine negatif ama nasil olur ben tüp bebek yaptirmistim tüp bebekle kesin olurdu bir yanlislik olmaliydi gpünlerce hatta haftalarca agladim insan icine cikmadim hatta esimle bile ayni evde konusmuyordum
doktorum dondurulmus embrijolari kullanalim dedi dedigini yaptik artik sira iki hafta beklemedeydi evet o gün gelmisti ama kesin olmadi diyorum kan verdim artik telefon bekliyordum
telefondan sizi tebrik ederim hamilesiniz diyordu doktor inanmamistim hayir olamaz diyordum nasil olur dünyalar benim oldu iki hafta havalarda uctum ama dibe cökmem uzun süredi kan degerim gittikce düsüyordu düsük yapiyordum allahim nasil bir imtihan
sonra bir kez tuttu yine tutar dedik olmadi sonra yine denedik yine olmadi
en son gecen ay yine yaptirdik biliyorsunuz yine olmadi ben halime sükrediyorum aglamiyorum belki hic anne olamayacagim ama dünyanin en iyi esine sahibim
sende sükret canim yine hamile kalir yine anne olursun bugunlerin aklina geldiginde ah kafam bosu bosuna kendimi üzmüsüm diyeceksin
en yakin zamanda anne olman dilegiyle a.s.

Z@z@cım ya nelere katlanmışsın ama yinede şükrediyorsun. Ne müthiş bir kadınsın sen.

zazacım çok şeyler yaşamıssın canım inşallah bu sabrının sonucunu rabbim sana en güsel mucizeyle müjdeler canım evet senin yaşadıklarının yerinde benimki bi nebze ii sayılır allahıma şükrediyorumki daha kötü şeyler yaşamadım banada dr olmaz demişti ama bu ay bebişim geldi ve gitti demekki kısmet değilmiş canım allahım tez zamanda sabrırın karşılığını verir ve seni bebişine kavuşturur

alincim hayırlısı olsun canım inşallah diğer aya bebişimiz gelir allahım hakkında hayırlısını verisin tüm isteyen herkeze bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine bizleri boş çevirme yarabbimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…