Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

heyyy benim cadılarımın anneleri nerelerdesiniz he he he pes ettiniz dimi yaşasın belenay teyze yaşasın yeğenlerijeyyartatlicadiarzu :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yok pes etmedik burdayım ben diğerleride burdadır sanırım :)))) ama belenay teyzesi bizleri çok üsüyolar onlar çok yaramaslar gelmiyolar söz dinlemiyolarki

Belenay teyze bende buradayım ama yazamıyorum fazla. Çalışmak gerekiyor malum. Yoksa pes eder mi kutsal ittifak?

kızlarr yeni şeyler öğrendim vee denedimm
1 süt buharını yaptımm kesinliklee tavsiye ederimm canlarımm iltihapa birebir
2 ilişki esnasında altımıza yastık koymayı hepimiz ezberledik artık amaa ilişkiden hemen sonraa spermler dışarı çıkmadann kadınn bacak arasınaa sıcaksu torbası koymalıymışş buu spermleri dahaa çok canlı tutarmış
3 türk kahvesinide biliyorsunuzdurr ilişkidenn 45 dakka önce erkeğe içirilmli ama şekersizz
4 ayva yaprağını kaynatıp ılıkkenn cinsel organı yıkanmalıymışş buda iltihap söktürücüüüa.s.

belenay canım bende burdayımda malum adana çok sıcak biraz mayıştım uykum geldi uyudum uyuyacam ahhhhhhhhh evde olup uyumak vardı ya malesef çalışıyoruz
kızlar sizden başka kimse anlamaz beni şimdi bağırmak istiyorum
BEN ÇALIŞMAK İSTEMİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

süar bende çalışmak istemiyorum çok canım sıkılıyooooooo ay çatlıycam yaw sıkıntıdannnn

gözekcim şirinem bir geldin pir geldin bilgiler güzel yaparız işe yarasında

süarcım ne zaman bırakcan işi çok yorucu oluyordur kıyamam sana

yasemennn ve alin sizi kara listenin başına aldım hımmmm (allahım şu ikisinin bebişini ver inşallah)

ya kızlar ben niyeyse umutlandım bu ay çünkü sürekli annemle babamı görüyorum rüyamda allah hayıra çıkarsın anneme hep ben evleneyim bebğime sen bakacaksın derdim oda herkes doğurduğuna baksın diye şaka yapardı bana bir gün anneme anne benim evlenince çocuğum olmuyacak diye çok korkuyorum demiştim oda olacak kızım olacak allahın izniyle demişti annemin hisleri çok kuvvetliydi işte bu yüzden benimde bebişim olacak birgün bunu biliyorum çünkü annem demişti rüyama girip beni hep destekliyor işte bu yüzden yakındır belkid kızlar ne dersiniz annem haklı o görmesede benim bir gün bebişim olacak ama bu ay olmasada üzülmem rabbim hayırlı olanı bilendir bebişim bir gelecek pir gelecek annesi gibi deli dolu içinde hüzün olsada sevdikleri için çarpan bir kalbi olacak babası gibi akıllı benim bebişim olacak rabbim biliyorum birgün olacak o günü bekliyorum umutla isyan etmeden
sizlerinde olacak birgün hayırlısıyla hepimiz bir melek taşıyoruz içimizde çıkmak için bir sebeb bekliyorlarbu sebeblerden en büyüğü dua canlarım ben sizlere duacıyım sizde bana duacı olun
ayyyy efkar bastı dur çıkayım şu acıların çocuğu emrah modundan
kıslar hepinizi seviyorum allaha emanet olun

canımcım ben işi ne zaman bırakırım tam olarak belli değil biran önce devretmem gerekiyor devir işleride kolay olmuyor malum

belenaycım benimde içimde olacak umudunun çok fazla olduğu dönemde hamile kaldım hiçbir zaman olmayacak diye düşünmedim ne zaman hayırlıysa ozaman olacak dedim ve umutlarım fazla olduğu dönemde oldu çok şükür sende aynı benim gibi düşünüyorsun ve ben umutlarının boşa çıkmayacağına inanıyorum canım ben hergün dua ediyorum senin ve bütün arkadaşlar için
senin o güzel kalbinin mükafatını allahım verecektir canım öpüyorum seni allah emanet ol

süar bende çalışmak istemiyorum çok canım sıkılıyooooooo ay çatlıycam yaw sıkıntıdannnn

ay çok ii anlıyorum seni ya nedir bizim bu çektiklerimiz allah aşkına çalışıyoruz ayrı doktora bizler koşturuyoruz ev temizliklerini bizler yapıyoruz ya öffff valla greve gidecem artıkKötü Kazen

gözekcim şirinem bir geldin pir geldin bilgiler güzel yaparız işe yarasında

süarcım ne zaman bırakcan işi çok yorucu oluyordur kıyamam sana

yasemennn ve alin sizi kara listenin başına aldım hımmmm (allahım şu ikisinin bebişini ver inşallah)

ya kızlar ben niyeyse umutlandım bu ay çünkü sürekli annemle babamı görüyorum rüyamda allah hayıra çıkarsın anneme hep ben evleneyim bebğime sen bakacaksın derdim oda herkes doğurduğuna baksın diye şaka yapardı bana bir gün anneme anne benim evlenince çocuğum olmuyacak diye çok korkuyorum demiştim oda olacak kızım olacak allahın izniyle demişti annemin hisleri çok kuvvetliydi işte bu yüzden benimde bebişim olacak birgün bunu biliyorum çünkü annem demişti rüyama girip beni hep destekliyor işte bu yüzden yakındır belkid kızlar ne dersiniz annem haklı o görmesede benim bir gün bebişim olacak ama bu ay olmasada üzülmem rabbim hayırlı olanı bilendir bebişim bir gelecek pir gelecek annesi gibi deli dolu içinde hüzün olsada sevdikleri için çarpan bir kalbi olacak babası gibi akıllı benim bebişim olacak rabbim biliyorum birgün olacak o günü bekliyorum umutla isyan etmeden
sizlerinde olacak birgün hayırlısıyla hepimiz bir melek taşıyoruz içimizde çıkmak için bir sebeb bekliyorlarbu sebeblerden en büyüğü dua canlarım ben sizlere duacıyım sizde bana duacı olun
ayyyy efkar bastı dur çıkayım şu acıların çocuğu emrah modundan
kıslar hepinizi seviyorum allaha emanet olun

Belenaycım canım benim hüzünlenme böyle kıyamam sana. Bizim bebişlerimiz gelecek çok yakında. Ben bebeğime çok yaklaştığımı hissediyorum.Hep birlikte burada bayram yapacağız hamilelik haberlerimizi verdikçe. Sonra hep birlikte hamilelik sıkıntılarımızı,doğum hikayelerimizi,bebişlerimizi anlatacağız birbirimize...

belenay canım bende burdayımda malum adana çok sıcak biraz mayıştım uykum geldi uyudum uyuyacam ahhhhhhhhh evde olup uyumak vardı ya malesef çalışıyoruz
kızlar sizden başka kimse anlamaz beni şimdi bağırmak istiyorum
BEN ÇALIŞMAK İSTEMİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bende çalışmak istemiyorum süar ya.Hamile kalıp doğum iznine çıkmak istiyorum ben yaaaaKötü Kazen

Bende çalışmak istemiyorum süar ya.Hamile kalıp doğum iznine çıkmak istiyorum ben yaaaaKötü Kazen

canım inşallah hemen hamile kalır ve doğum iznine ayrılırsın benim öyle bir şansımda yok ben burayı devredemezsem çalışmaya devam
hamile kalınca devrederim dedim malesef hala devam ediyorumKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

canım inşallah hemen hamile kalır ve doğum iznine ayrılırsın benim öyle bir şansımda yok ben burayı devredemezsem çalışmaya devam
hamile kalınca devrederim dedim malesef hala devam ediyorumKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

Amin canım benim inşaallah en kısa zamanda hamile kalırım da biraz çalışmaya ara veririm. İşleri devredeceğin kimse yok mu çalıştığın yerde. Yorma sakın kendini çok.

Bu arada kızlar benim sol yumurtalığımda batmalar oluyor. Bu nedir ki? Üşüttüm mü acaba?

Ben zaten istemiyorum...umarımda hiç kalmam!!!
neden böle söylediğini anlamadım arkadaşım ama yanlış konuşuyorsun öyle söyleme büyük lokma ye büyük söyleme derler bir gün istersin o zamanda çok geç olabilir rabbimden hayırlısını dilea.s.

Amin canım benim inşaallah en kısa zamanda hamile kalırım da biraz çalışmaya ara veririm. İşleri devredeceğin kimse yok mu çalıştığın yerde. Yorma sakın kendini çok.

malesef yok canım bıraksam bile 1 yada 2 gün oluyor oda rahatsız olduğum günlerde
çok fazla yorulmuyorum canım ama stresli oluyor streste beni yoruyor halsiz kalıyorum
allah seninde yardımcın olsun canım başka insanların dertleriyle uğraşmak daha zor oluyordur senin için

malesef yok canım bıraksam bile 1 yada 2 gün oluyor oda rahatsız olduğum günlerde
çok fazla yorulmuyorum canım ama stresli oluyor streste beni yoruyor halsiz kalıyorum
allah seninde yardımcın olsun canım başka insanların dertleriyle uğraşmak daha zor oluyordur senin için

Çok yorucu oluyor gerçekten.Bazen nelerle uğraştığıma kendim bile şaşıp kalıyorum.
Ama seviyorum da mesleğimi. Sanırım kolay kolay vazgeçemem.

Bu arada kızlar benim sol yumurtalığımda batmalar oluyor. Bu nedir ki? Üşüttüm mü acaba?

canım galiba cumartesi yumurtlama günündü belki gene yumurtlamayla alakalıdır bir kaç gün devam edebilir çünkü benim birkaç gün sürerdi hafif hafif batmalar
birde benim doktorum geç yumurtlamadan bahsetmişti bir kere yumurtlayıp bi 2 ci yumurta çatlamasından söz ettiydi adetin ortasında tekrar yumurtlayıp diğer adete 1 hafta kala tekrar çatlaya biliyormuş

X