Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

beleneycaycım napalım tatlım bu senin yiğenlerinin geleceği yok bizde kıslarla onları çekiştiriyoz demi alin sultan oh iii yapıyos onlar bizleri üzerken ii demi:smiley-cool: sıra onlarda onlar üzülsünler birazda oh beee dünyaa varmış heyttttt deymeyin keyfime :teytey: belenay allahım sana en kısa zamanda bi bebiş versin canım yüreğine sağlık çok şekersin :1hug:

durulaytug canım evet bende of demem valla bi gelsin uyutmasın ne olucakki uyumam allahım tez zamanda hepimizin hayırlısı ile bebeğini versin inşallahhhhhhhhhŞeniz

Süarcım cinsiyetin hiç önemi yok. Sağlıkla gelsin hayır evlat olsun yeter. Ama insan merak ediyor değil mi? Ben yeğenimin cinsiyetini öğrenene kadar öyle çok merak etmiştim ki. Bizim zilli de 4 aydan önce göstermedi kendini.

:teytey::dance:naniknanik

Süarcım canım benim nasılsın? Bebişin nasıl? Mide bulantıların devam ediyor mu?
Yeğenim kocaman olmuş neredeyse cinsiyetini öğreneceğim minik meleğin...

sen nasılsın canım inşallah buay bebiş haberini verirsin sende
birazcık yiğenimizi kızdırıyormuşsun ama annesi kıyamam
şaka bir yana allahım inşallah bu güzel günleri sana ve bebek isteyen herkeze nasip etsin canım dualarım hep sizinle
iyiki sizler varsınız buradan ayrı kalmak çok kötüymş sizlerle konuşmak beni çok mutlu ediyor hepinizi çok seviyoruma.s.a.s.a.s.a.s.

hayırlı günler bebişimin güzel teyzeleri nasılsınız bakim birkaç gündür net yoktu giremedim neler yaptınız herşey istediğiniz gibi yolunda gidiyordur inşallahhhh a.s.a.s.

hayırlı günler darısı inşallah bizlerin ve tüm anne baba olmak isteyenlerinbaşına süar inan herşey istediğimiz gibi gitmesede gitmesi için uğraşıyoruz Şenizcanım bebişin nasıl iimi seni fazla üzmüyo dimi annesi yerin onu yaa allahım tamamına erdirirde hayırlısı ile kucağına alırsın canım allahım bizlerede nasip etsin yaa

Ben ilaçsız yumurta takibi yaptırıyorum biliyorsun. Cumartesi doktora gittim. Ve öğrendim ki erken yumurtluyor ve çatlıyormuşum. Cumartesi reglimin 10.günüydü ama benim yumurta çatlamak üzereydi. Biz üzerimize düşen görevi yaptık gerisi Allah'ın takdirinde artık. O ol derse olacaktır bebeğim. Bu ay olmazsa da kendimi üzmeyeceğim bir dahaki
aylara bakacağız. Bu arada benim eşek sıpasını biraz kızdırıyorum belki kızıp hesap sormaya gelir. Biz de seni çok seviyoruz hayatım. İyi ki bulduk birbirimizi.

hııı şimdi öyle söylersiniz bebcikler gelince offf ağladı offf uyumuyor hem ben taktik maktik bilmem onlar ne bilsin el kadar bebe taktiği yav kibar olun tatlı tatlı seslenin korkutmayın kuzucuklarımı
süarcım bakıyorum yine formundayız bulantı yok oh oh maşallah maşallah benim yeğenime
clair değiştiririm tabi tatlım ni demek şikerim

heyt ittifak kurdunuz he bizim kuzucuklara savulun ben geldim şimdi bir basın toplantısı düzenleyip kınama yazısı göndercem sizlere bekleyin bakim

canım allah kolaylık ve sabır versin öncelikle sizlere bende hamile kalmadan önce her ay doktora gidiyordum ve her ay stres oluyordu ( ya birde fazla bir problemimiz yoktu ) herkezin sorularından bıkmıştım bebek yokmu diye sorduklarında sinirlenirdim en son bir yakınıma bağırdım yok olmuyor niye herseferinde soruyorsunuz diye çok şükür ben atlattım ögünleri ve sizler için dualar ediyorum inan bebeğimin ilk kalp atışını duyduğum zaman sizler geldiniz hemen aklıma dua ettim ve ben inanıyorum birgün buradan hepinizin hamileyim haberini alacağım inşallahhhhhhhhhhhhh
bebişim üzmüyor artık beni bulantım kalmadı çok şükür canım çok teşekkür ederim allaha emanet olun öpüyorum hepinizia.s.

süar bulantılarının ve ikinizinde ii olmasına sevindim Şenizcanım amin evet bende inan çocuktan çok milletin ilgilenmesinden bende artık cevap veriyorum ilk başlarda geçiştiriyordum ama artık inanın onları bile takmıyorum dualarını esirgeme inşallah rabbim hepimize zamanı gelince verecek biliyoruz ve inanıyoruz tabi biz birazcık sabırsızlık yapıyoruz ama inşallah rabbim daha fazla geçiktirmezde bizlerde aynen sen gibi mutlu oluruz canım allahım ne olur tüm isteyenlere ver yarabbim hepimize aynı anda dermişim :teytey: a.s.

ne yapalım ama belenay meleklerimiz gelsinde yok canım inanki bir defa bile of demem ok seslenelim kuzucum ne olur canım anneni ve babanı fazla üzme ve bekletme ne olur biran önce gel canım seni bekliyor bak annen ve baban canım:a015:hadi bebeğim

Amanın belenay teyze iş başında.Kutsal ittifak üyeleri toplanın ve bu bebeciklerin hadlerini bildirelim. Ne demeye bizi bu kadar üzüyorlar değil mi ama?

belanaycım canım bende senden yanayım kızdırıyorlar bizim yiğenlerimizi
valla kızlar fazla kızdırmayın yiğenlerimizi sonra geldikleri zaman miğde bulantılarıyla onlar sızi daha çok kızdırırlar haberiniz olsun valla öyle böyle değil miğde bulantısı çok kötü oluyor bakın sonra acısını çıkartırlar haberiniz olsun

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

nal arkadaşımız eklendi hoş geldin canım sefalar getirdin

Amanın belenay teyze iş başında.Kutsal ittifak üyeleri toplanın ve bu bebeciklerin hadlerini bildirelim. Ne demeye bizi bu kadar üzüyorlar değil mi ama?

aynen alincim evet bildirelim neden bizi üzüyolar ama biran önce gelselerde üzmeseler olmazmı yaaa:teytey:

inşallah z@z@ cım inşallah rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah hayırlı haberlerini duyarız pazartesi ümidini yitirme canım

of ya belenay pazartesi günü ne olur benide listeden sil olurmu insallah
inşallah bir tanem bunu söylemek doğrumu bilmem ama dün hepinizin ismini sayarak tek tek dua ettim rabbim yüzünü bu sefer güldürsün canım ama hayırlısıyla inşallah canım bende sabırsızlanıyorum senden güzel haberler almak için lütfen stres yapma olurmu bebişini sakin sakin karşıla seni seviyorum bi tanem z@z@cım allaha emanet ola.s.

DAHA BİTMEDİK TÜKENMEDİK HAZIRIZ VE BURDAYIZ RABBİM BİZEDE GÖNDER ARTIK HAYIRLISIYLA MELEKLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…