Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşaallah Sultancım yeni hamişler eklenir listemize.Sen regl günün nasıl? Adaçayı içmeye devam ediyor musun?

alin ben iyiyim canım sen nasılsın artıkın takmıyorum oh bugünde çok rahatım valla ne güselmiş yaa düşünce yok ay nezaman acaba varmı demek yok ohhhhhhhhhh :)))) kovalasın dursun şincik yaramazda görelim

alin cim evet içmeye devam ediyorum günde bir tane içiyorum fazlası bana iyi gelmiyo.. bugünlerde yumurtlama günlerim başlamak üzere yarın bırakıcam yumurtlama hesaplayıcıya göre yarından itibaren başlıyor ama ben pek ilgilenmiyorum eşimle ne zaman istersek o zaman birlikte olmayı tercih ediyorumjeyyar çünkü yumurtlama günlerine göre olursa stresli oluyo ... yani artık kafamdan attım bu düşünceleri adetim düzene girdi bu da bana yeter ...

Canımcım hakkında hayırlısını verirsin inşaallah Allah. En güzelini yapıyorsun kesinlikle stres bizim en büyük düşmanımız. Ben de stresten sıyrılınca daha huzurlu hissettim kendimi. Ne bu böyle şu gün birlikte olacağız yok bu pozisyonda olacak. Kendimizi kısıtlamaktan başka bir şey yapmıyoruz. Biz de kocişimle canımız ne zaman nasıl isterse
öyle oluyoruz. Bu arada ben üniversitedeki kantinden alışkanlık hergün ada çayı içerim. Yumurtlama döneminden sonra içmemek mi gerekiyor?

Ben de çok iyiyim yasemencim. Doktora göre yumurtam cumartesi gecesi çatladı. Biz de gerekli çalışmalarımızı yaptık. Bundan sonrası Allah'a kalmış. Eğer o ol dediyse olacak. Olmazsa da önümüzdeki aylar çalışmalara devam edecek. Daha önce de dediğim gibi gelmeyen eşek sıpası için üzülmeyeceğim. Seninde artık takmamana sevindim.Unutmayalım ki en büyük düşmanımız stres.

evet alincim yumurtlama gününde bırakmak lazımmm adaçayını...:içelim: kızlar iyiki varsınız iyiki burada paylaşıyoruz bişeylerii...:teytey::teytey:

ben geldim tatlılar iyide siz benim ueğenlerimden ne istiyorsunuz bakim olmuyor böyle ama size unutun dedik siz miniklerin arkasından dedikodu yapıyorsunuz olmaz böyle hem onlara cevap hakkı doğuyor nasıl cevap versin benim kuzucuklarım ama ben onlara vekalet ediyorum hele bi doğsunlar bu yazdıklarınızı delil olarak suncam onlara hıımmmmm

:roflol::roflol: Allah senin bu kutlu doğum haftasının yüzü suyu hürmetine bebişni versinnn beloş...:roflol: kız dedikodu yapmıyoruz sadece stres yapmıyoruz vucüdümuzu onalar hazrlıyoruz bebğim hiç aklımdan çıkmıyor ki zaten o annesinin kuzucuğudurrr belenay teyzesinin debirtanesidir tabi belenay teyzemizin bebeğide arkadaşıdır bebişimin...:içelim:

Hayatım bu yeni taktik. Senin yeğenlerini kızdırıyoruz ki cevap haklarını kullanmak için çabucak gelsinler yanımıza.Anladın sen?

evet alincim yumurtlama gününde bırakmak lazımmm adaçayını...:içelim: kızlar iyiki varsınız iyiki burada paylaşıyoruz bişeylerii...:teytey::teytey:

O zaman ben artık adaçayı içmeyeyim. Yumurtlama dönemimi geçtim. Regl olana kadar içmiyeyim bir daha. İyi ki sizleri buldum kızlar.İçimi rahatlatıyorsunuz valla.

hayırlı günler bebişimin güzel teyzeleri nasılsınız bakim birkaç gündür net yoktu giremedim neler yaptınız herşey istediğiniz gibi yolunda gidiyordur inşallahhhh a.s.a.s.

hayırlı günler bebişimin güzel teyzeleri nasılsınız bakim birkaç gündür net yoktu giremedim neler yaptınız herşey istediğiniz gibi yolunda gidiyordur inşallahhhh a.s.a.s.

Günaydın bebişinin güzel annesi. Ooooo bakıyorum yeğenim 10 haftalık olmuş maaşallahhhhhh.sırnaşık şey Hayırlısıyla doğsunda doyadoya sevelim bebişimizi.

evet belenaycım gelsinler de cevaplarını versinler, muhtemelen verecek cevapları geceleri uyumamak, ağlamak, huysuzluk yapmak olur ama olsun valla bakın buraya da yazıyorum of dersem ne olayım, bi gelsin bebişim sağlıkla hayırlısıyla yok ağlıyormuş, yok gece uyutmamış, yok yorgunmuşum, yok kendime zaman ayıramıyormuşum, büyük konuşmak olmasın ama of demicem, siz de dersem hatırlatırsınız....

Beloşçum ya şu benim 23 martı silebilirmisin sana bi zahmet. Artık allahım ne zaman nasip ederse o zaman gelcek bebişim. Şimdiden teşekkürler.

Süarcım canım benim nasılsın? Bebişin nasıl? Mide bulantıların devam ediyor mu?
Yeğenim kocaman olmuş neredeyse cinsiyetini öğreneceğim minik meleğin...

Günaydın bebişinin güzel annesi. Ooooo bakıyorum yeğenim 10 haftalık olmuş maaşallahhhhhh.sırnaşık şey Hayırlısıyla doğsunda doyadoya sevelim bebişimizi.

büyüdü ya teyzesi çok şükür arkadaşları gelsin diye bekliyor annesiyle dua ediyor hergün bizi yalnız bırakmayın diye :1hug:

Süarcım canım benim nasılsın? Bebişin nasıl? Mide bulantıların devam ediyor mu?
Yeğenim kocaman olmuş neredeyse cinsiyetini öğreneceğim minik meleğin...

teşekkür ederim alincim:1hug: çok şükür iyiyim canım bebişimde iyi teyzesi bulantım kalmadı şükür 5 gündür yok
çevremdeki herkez erkek diyorlar içlerinden hep öyle geçiyomuş ama hayırlısı osun sağlıklı olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…