Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar travon da hamile heyecandan bildirmeyi unuttu heralde onunda listedeki yerini değiştirirmisiniz bu arada tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin travon tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ne güzel hamiş listemizin bereketi böyle devam eder inşallah.
nisan ayından bizlerde nasibimizi alırız inşallah.
yeni hamişlerimizin hepsini tebrik ederim.allahım sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.
bizlerede dua edin.inşallah darısı başımıza.

Günaydın kızlar. 2 gün giremedim siteye maşaallah nüfus sayısını patlatmışsınız. Şaka bir yana hamişler hepinizin gözü aydın. Allah bebişlerinizi kollarınıza almayı nasip eder inşaallah. Bu arada cumartesi günü doktora gittim. Biliyorsunuz doktorum ilaçsız yumurta takibi yapıyordu.Yumurtalarım gelişmiş. Hatta bu akşam çatlar dedi. Ayrıca kistim de erimiş.

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAMİLE(15)
travon................................................................................................HAMİLE(16)

travon tebrik edrim canım rabbim kucağınada almayı nasip etsin hayırla ve sağlıkla

ayşegül19 eklendi listemize hoşgeldin canım

günaydın alincim oooo hayırlısı olsun bakalım desene bu akşam siteye giremiceksinhadi bakalım allah utandırmasın bu liste sizden bebek bekliyor bu liste sizden bebek bekliyor:roflol::roflol: canım şaka bir yana umarım en kısa zamanda hamile haberini alırız
benimde yumurtlama dönemim ama evde misafir var eşime diyorum gitti bizim yumurtalar yumurtaları misafirlere kurban ettik:roflol:napalım kısmet işi bunlar bir dahaki ay inşallah

günaydın kıslar moralim çok bozuk cumartesi gittim dr çatlak dr um gene moralimi bozdu yaw beni interfiliteye yolladı çıldırcam yaaa olmuyooo işde artık tedaviyide bırakacm kafamdanda atacam çıldırmak üzereyimm allahım ne olur yarabbim sabır ver

AH CANIM BENİM NİYE KURBAN ETTİNİZ MİSAFİRLERE YUMURTALARINIZI AMA HİÇ BELLİ OLMAZ Bİ BAKARSIN UMMADIGIN ANDA HAMİŞ KALMIŞSIN HADİ HAYIRLISI CANIM.:dance:

Canımcım doktor cumartesi ve pazartesi ilişki dedi. Sonra olsada farketmez dedi bir de. Biz de söz dinliyoruz bakalım Allah ne kısmet edecek. Ben çok takmıyorum artık. Yalnız bu ay öğrendim ki benim yumurtalar erken çatlıyormuş. Yani 10.günümde yumurta çatlamaya hazır hale gelmiş. Boşuna çalışıyormuşuz biz 14. günden sonra
Bu arada sizde misafirleri uyutun çalışmaya devam edin.Yumurtaları harcamayın boşuna:teytey:

Canımcım umutsuzluğa kapılma lütfen. Ayrıca bu kadar moral bozan bir doktora gitmeye devam etme bence. Yeni bir doktora git. Bak ben 1 senedir doktorlarda geziyorum.Daha cumartesi günü öğrendim erken yumurtladığımı ve çatladığımı. Boşuna 14. günü bekliyormuşum. Meğerse 10. gün çatlıyormuşum.

YASEMEN SENDE CANINI SIKMA İSTERSEN BİRAZ ARA VER TEDAVİYE BU KADAR ÇOK SİTRESEDE GİRMEZSİN ÇOK KAFANA TAKMA DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞ BAŞKA ŞEYLERLE UGRAŞ MESALA HOBİ ÖRGÜ GİBİ ŞEYLERLE KENDİNİ MEŞGUL ET SONRA Bİ BAKMIŞSIN TEDAVİSİZ HAMİŞ KALIRSIN SENDE.ÜZME KENDİNİ CANIMa.s..

gnaydın kızlar valla bu gidişler türkiye de nufüsu biz patlatıcaz bu ay hadi patlatalım gitsin... hadi kızlarrrr valla iyi gidiyorsunuz teyze oluyoruz:içelim::teytey:

heyyy kızlar ne oluor öyle bakayım yasemennn yakışmıyor sana bu tarz düşünceler rahat ol böylee kafaya takarsan gelmez senin yaramaz ona göre kız hiç duymadınmı kaçan kovalanır o kaçıyor sen kovalıyorsun tam tersini yapacaksın sen kaçacaksın o kovalıyacak bak nasıl gelir annesinin peşinden yaramaz:)

alincim desene bunca zaman hep yumurtayı kaçırmışsın neyse zararın neresinden dönersen kardır hadi bakem çalışmalara tam gaz hız verin nisan çıkmadan yetiş

KIZLAR LÜTFEN SABIR BİRAZ SABIR RABBİM ELBET NASİP EDER SADECE ZAMANI VAR

Evet canım ya boşuna yumurtlamışım bugüne kadar. Neyse geç oldu ama en azından öğrendik. Ben artık pek fazla takmıyorum bebiş işini. Eylüle kadar kendime zaman verdim. Eğer o zamana kadar olmazsa aşılama yaptıracağım. Bu arada da yazın tadını çıkaracağım.Eşek sıpası her ay gelmedi üzülmeyeceğim. Benim gibi bir anneyi kaçırıyorsa kendi bileceği. Ben de onsuz hayatım tadını çıkarırım ne yapayım yani.

ARKADAŞLARIM GÜNAYDINLAR HEPİNİZE, ÇOOOK YORUCU VE BİR O KDAR DA KEYİFLİ BİR HAFTAS ONUNDAN SONRA NİHAYET NETE GİREBİLDİM VE 3 ARKADAŞIMIN HAMİLE HABERİNİ GÖRÜNCE NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM.... hEY ALLAH'IM CUMA GÜNÜ EDİLEN ONCA DUADAN SONRA BİRİLERİMİZİN YÜZÜNÜN GÜLMESİ NE KADAR GÜZEL... ŞÜKÜRLER OLSUN... VE BİZLERE DE NASİP OLSUN İNLAKKAH, HAMİLE ARKADAŞLARIM TEBRİK EDERİM, LİSTEYE YENİ EKLENENLER HOŞGELDİNİZ ARAMIZA

Afferim Alin koy tavrını tabii, bilsin neler kaçırdığını :))) Canım benim o da muhakkak bir yolunu arıyordur annesi daha çok küçükler ya karıştırıp uzun yollardan geliyor bizimkiler...

alincim deme böyle benim yeğenime kızarım ha bak darılır gelmez sonra öööööle banane demekle zorlamayla olmaz tatlı talı ikna ediceksin

Afferim Alin koy tavrını tabii, bilsin neler kaçırdığını :))) Canım benim o da muhakkak bir yolunu arıyordur annesi daha çok küçükler ya karıştırıp uzun yollardan geliyor bizimkiler...

Koydum tavrımı valla. Yolunu bulsun gelsin artık. Yazık değil mi bana. O gelecek diye her ay heyecanla bekliyorum. Sonunda da hüsrana uğruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…