Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar dilrubayı gebelik bölümünde konu açmış orda gördüm ee bizim listemizin kızı yazacaz herhalde dimi ya

sagol canim allah herkesin gönlüne göre versin ben cok ugrastim cok caba harcadim yine olmasin yine mucadeleme devam ederim yeterki allah bana o gücü versin
cümlemizin kucagini bos koymasin

amin canım amin tabi ki mücadeleye devam dediğin gibi allah yeterki bize güç versin sabır versin biz her zaman ki gibi elimizden geleni yapalm bi söz vardır tedbiri senden takdiri allahtan diye çok sevirim ben bunu sözü biz yapalım elimizden geleni kısmetimizde varsa olur zaten yoksa allah büyük

evet canım halıları kaldırıyoruz kötü kokuyorlar kaldırmazsak mecbur iyi oluyor ama kaldırmak temizlik daha kolay oluyor öyle
genelde benim cevredekilerde erkek olcak diye söylüyorlar herkezin içine öyle doğuyormuş hayırlısı allahım sağlıklı sihatlı nasip etsin
inşallah en kısa zamanda sizlerede nasip etsin allahım

kızlar dilrubayı gebelik bölümünde konu açmış orda gördüm ee bizim listemizin kızı yazacaz herhalde dimi ya

belenaycım canım yeni hamişlere çok sevindim bende yeni açtım pc yi maşallah hamişler çoğalmış inşallah her açmamızda yeni hamişleri görürüz a.s.

--------------------------------------------------------------------------------

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
masalım..
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)

kızlar masalım ı ekledim birkaç sayfa geride kaldığı için gözünüzden kaçmış olacak
masalım kusura bakma canım hoşgeldin aramızaa.s.

kadınlar kulübüne yeni üye oldum ve bende bebek sahibi olmak istiyorum kist tedavisi sürüyo ve yumurtalıklarım yumurtlama yapmıyo ve tedaviye devam...inş.en kısa zamanda birer müjdeyle burda buluşuruz kader arkadaşlarım...sevgiler.....

kızlar 3 gündür hasta olduğum için giremedim yeni hamişlerimizi canı gönülden kutluyorum allah kucaklarına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhh bu arada kızlar bizede dua etmeyi unutmayın bizlerinde duaları sizinle hepinizi çok seviyorum

günaydın kızlar ..( gerçi saat itibariyle öğlene yaklaştık ama bugün pazar yaaa olcak o kadar ) ee bugün de güzel haberler bekliyoruz valla .umarım yeni anne adaylarımız olmuştur. nisan ayı bereketli dedik ya bu ay yırttık yırttık yoksa işimiz zor haa:roflol: neyse herkes kendine iyi baksın görüşürüzz

inşallah canım yok daha ilaç içmiyorum bir gün arayla kontrole gidicem ne zaman büyürse çatlatma iğnesi verecek doktor çok sayıda yumurtan oluşmuş iş büyümeye kaldı dedi buda bir adımdır benim için bundan önceki aylar sadece bir tane oluyordu yani ilaç işe yaradı gerisi beklicez arkdaşım inşallah güzel haberler veririz

inşallah sultancım allahım merakla bekliyorum varya kafayı yedim artık ama bu ay ara vericem 1 ay ondan sonra aşılama denicem

kızlar umut listesine bir hamiş daha eklendi. çok mutluyum darısı sizlerin de başına. benim ismimi de düzeltirseniz sevinirim. doğum aralık ayına inşallah:)))

hayırlısı olsun burcucukk inşallah allah analı babalı büyütsün canım hamilesin diye girmemezlik yapma neler yaşadığını paylaş bizlerle inşallah rahat bir hamilelik dönemi geçirirsin...:teytey:

inşallah CLAİRE hepimiz için hayırlısı olsun kurban olduğum yarabbim bizi sevindirsin arkdaşım

hoşgeldin irem inşallah arkdaşım allahtan ümit kesilmez müjdeli habe:teytey:rlerini bekliyoruzz

inşallah güzel haberlerini de duyarız canım .bundan önceki aylarda yazmışsın sen bu yumurta takibini kaç aydır yaptırıyorsun canım:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…