Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

burcucuk çok sevindim hamile olmana tebrik ederim seni darısıda bizlerin basına olur İNSAALLAH.

Benimde bu cuma kontrolüm var kızlar.Yumurtlama takibi yine yapılacak.artık ben takmıyorum kızlar aman her ay sitrese girmekten bıktım.ALLAHIM nasip ederse olur.sizde takmayın boş verin hatta adet günlerinizi bile hesaplamayın bu yüzdende çok sitres yapıyoruz.su gün olacam aaaa adet olmadım acaba hamilemiyim niye az geldi acaba üstüne mi gördüm böyle yaparak kendimizi kandırıyoruz hamile de olmayınca üzülüp aglıyoruz.

allahım ne güzel bigün listemizden bi hamile daha çıktı BURCUCUK ÇOK SEVİNDİM CANIM SENİN ADINA rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasibetsin ohh ohh sıra bize geliyo heralde.........

belenaycım canım benim iyi dileklerin için çok teşekkürler.:1hug:çok pozitifsin valla sizden güç alıp bende zamana bıraktım herşeyi...belki okumuşsundur bende bu ay bişey yok.fazla üzülmedim çünkü uzun zamandır düzenli adet görmemiştim..belki bir sonraki ay güzel haberler veririm sizlere...Bende hepimiz için devamlı dua ediyorum.Bu arada umutları tekrar filizlenen arkadaşlarımı ve yeni hamile kalan arkadaşımı (burcucukk) kutluyorum.sağlıklı ve hayırlı evlatlar dileğiyle.hepinizi öpüyorum..Şeniz:1hug::1hug:

çok sağolun kızlar....
sakın ümidinizi yitirmeyin.
bakın ben adet düzensizliği ile eylülde dr gittim. hiçbirşey yok sterstendir dedi. düzenleyici verdi. 3 ay ilaç kullandım. ilacın sonunda yine adet olamadım. şubatta tekrar dr gittim ve pko gerçeğiyle tanıştım. testler tahliller derken dr 3 ay tedavisiz deneyelim olmazsa tedaviye geçecektik. daha ilk aydan yumurtlayamadığım çıktı ortaya. adet olur olmaz tedaviye başlıcaktık. dr yumurta gelişimini sağlayan ilaç verecekti. ama yine adet olamadım. her zamanki gibi ilaçsız adet olamayağımı düşündüm tekrar dr. gittim. adet söktürücü yazdı. ama yine de test yapalım dedi. zaten insüline falan bakılacaktı, bhcg ye de bakılsın dedi. öğleden sonra sonucu almaya gittiğimde büyük sürprizle karşılaştım. yumurta bize oyun oynamış ve geç oluşmuş. tüm gün aptal gibiydim. yine de inanamadım. kendime gelince bir de evde test yaptım. o da pozitif çıktı çok şükür. şuan 2-3 haftalık hamileyim. ne kadarlık olduğu önümüzdeki hafta içinde belli olacak inşallah.
bakın benim bebişim en imkansız denen anda geliverdi, hem de tedaviye gerek kalmadan.
şimdi sizler için dua ediyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba.....................................................................................HAMİLE(15)

KIZLAR MAŞALLAH MAŞALLAH BİR HAMİŞ DAHA DİLRUBACIM TEBRİK EDRİM

BURCUCUKK ve DİLRUBA_DİBA kızlar ikinizide tebrik ederim allahım kucağınıza almayı nasip etsin sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi dilerima.s.

ay ne güzel sahimi belenaycım demek birisi daha ayrıldı listeden a.s.bende arkadaşı tebrik ediyorum hayırlısıyla kucağına da alır inşallah. yaw bu nisan ayının ilk hamilesi kimse takdir ettim şimdi. ne güzel sürümüş ayağını öyle valla helal olsun sırayla gidiyo herkes oh ohh:teytey:

kizlar sizlerde gormussunuz ben kor oldum herhalde :)) neyse dilrubacim seni de tebrik ederim canim.

kizlar sizlerde gormussunuz ben kor oldum herhalde :)) neyse dilrubacim seni de tebrik ederim canim.

yok canım yok bende görmedim. müjdeyi belenay verdi. üzülme sen gayet normalsin. bu müjdene karşılık inşallah rabbim sana da hayırlı bi bebiş versin inşallah belenayyyya.s.

rockwellcim nasılsın canım sen yalnış görmüyorsun burda yazmıyor dilbura nın hamileliğini gebelik bölümde açılmış konu

iyidir suarcim ne olsun. Sicaklarla bogusuyorum burda. Hergun balkon bahce yika in cik in cik kendime ugras yaratiyorum iste :1rolleyes: bugun tatil malum herkesler evde vakitte erken kimse zaten kolay kolay disari cikmiyor bende napayim actim pcyi takiliyorum. Sen nasilsin? bebis nasil? doktor ziyaretlerin var mi? az kaldi degil mi cinsiyete? :dance:

bende tebrik ederim dilrubayı....maşallah böyle giderse bu ay moon sun'unda dediği gibi sırayla birkaçtane hamile haberi alıcaz inşallah.

evet baharcım inşallah dediğimiz gibi olur bakalım ilerleyen günler ne gösterecek. dileğim listedeki herkesin birgün anne adaylığına terfi etmesi inşallahhhh.

inşallah canım inşallah.bu kadar yürek çok samimi bir şekilde dua ediyoruz .listenin çeyreği gitti bile .diğerleride sildiricek ordan ismini ben buna çok inanıyorum

kizlar iyiyim bekliyoruz ayin 20 sini dört gözle ilk testimiz 20 nisan 21 nisn yeniden yapicaz cok sabirsizlaniyorum coooooook

a.s.canım tüp bebekmi yaptırdın girmediğim için görmedim bende biu listedeyim aslında ama tedaviye ara vereli girmiyrum allahım inş bebeğin tutunmuştur benim üye olduğum zamanlarda bir çok arkadaşı takip ediyordum ve hepsi hayırlısıyla hamile kaldı canım inş sende o güzel haberi verirsin bizlere bide morgül arkadaşımız var onuda takip ediyordum inş en kısa zamanda onunda olur bizimde bütünn bebek isteyenlerin tez zamanda olur kendine dikkat et iyi şeyler düşün kendini fazla dinleme inan belirti aramak o kadar zorki beklemek hele allah sana çok büyük bi sabır versin 20 sine kadar

canım allah yardımcın olsun bizim buralarda artık ısındı bugün çok fazla bir sıcak var böyle giderse yazın adanada durulmaz olacak gibi görünüyor sende fazla sularla uğraşıp üşütmemeye dikkat et olurmu canım
bizim dr ziyaretimize daha çok var canım 6 mayısta gideceğim ozamana kadar bir sorun olmaz inş cinsiyeti de öğrenip öğrenmemek arasında kararsızım canım 4 ayın sonunda belli oluyormuş birbuçuk ayımız var
kendine iyi bak canım allaha emanet ol

sagol canim allah herkesin gönlüne göre versin ben cok ugrastim cok caba harcadim yine olmasin yine mucadeleme devam ederim yeterki allah bana o gücü versin
cümlemizin kucagini bos koymasin

ufff Adana'da kesin durulmaz canim ama mecbur. Siz de halilari yerden kaldiriyormusunuz yazin? cunku oylebi adet var orda demi? oh daha varmis doktor ziyaretine. bi sorun olmaz canim sen icini ferah tut. bence ogren cinsiyetini yani ne bileyim ben dayanamazdim :dance: ama bana erkek gibi geliyor gorcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…