Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yasemencim canım inşaallah iyi haberler alırsın.Alamazsan da üzülüp umutsuzluğa kapılmak yok. Allaha sığın tedaviye devam et. Mutlaka ödülünü alacaksın.

Yasemencim canım inşaallah iyi haberler alırsın.Alamazsan da üzülüp umutsuzluğa kapılmak yok. Allaha sığın tedaviye devam et. Mutlaka ödülünü alacaksın.

inşallah alin cim umutsuzluğa kapılmıyorumda dr um umutsuzum dio ama ben dediğimm gibi gün gelecek bebişimi kucağıma alacağıma zaten inanıyorum geç olucak ama olucak bu da cenabı hakkın dediği olur ne yapalım kısmet ama bugün tarifi imkansız bi sevinç var neden olduğunuda bilmiyorum canlarım yaa:teytey::teytey:

herkese hayırlı cumalar. bugün yaptığınız bütün dualar kabul olur inşallah kızlar.

ece tuna tabrik ederim yeni hamişimiz senmişsin canım allahım inşallah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım :teselli: darısı bizlere inşallah ayağını sürüde öle git

oh oh oh maşallah bizim kızlar sohbeti koyulaştırmış
z@z@cım canım bi tanem kız bu sefer tamam inşallah rabbimin izniyle
ecetunacım doktora gittinmi gördünü kuzucuğunu
süarcım nasılsın şeker hamiş
yasemennnn canım sen nasılsın biraz sabır
alincim tatlım baharın tadını tam çıkarıyorsun kız bebişi unut dedikse tamamen değil haa teyze olmak istiyoruz
sultan şeker seni seviyorum
claire sen nasılsın bakim tatlı
gözekim şirinem çalış çalış 125698752631 kere çalış ama spermleri yorma:)
bahar34 seni göremedim bugün iyisin dimi
durulaytug senide seviyorum
mekselina86 seni göremedim buralarda sende iyisin umarım
son zamanlarda sohbete katılan tatlılarım bunlar ama listedeki tatlılar bunlar ayyy unuttuğum oldumu olduysa özür dilerim
ama ben bu listedeki hatta bu sitedeki herkesi çok seviyorum kocaman öpüyorum kıslar sizleri
eeee hadi artık bizi ne zaman teyze yapacaksınız
BEN TEYZE OLMAK ANNE OLMAK İS-Tİ-YO-RUM
RABBİM DUY SESİMİZİ BİZLEREDE HAYIRLI SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ MELEKLER GÖNDER MELEK GÖNDERDİĞİN ARKADAŞLARIMIZINDA HAYIRLI VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAKLARINA ALMALARINI NASİP ET

tşklr belenay ii dielim ii olalım canım inşallah bu cuma gününde rabbim sana sağlıklı sihatli bebiş versin canım bütün dualarım sizlerle a.s.

Canımcım hala bebiş çalışmaları yapacağım ama alerjilerimden fırsat bulamıyorum.Yarın doktora gideceğim.Yumurtalara bakacak doktor amca.

cumanım mübarek olsun canlarım rabbim güzel ve huzurlu bide bol bebişler günler nasibetsin

canım belenayım bizler de samimiyetle seni çok seviyoruz, sabırsızlığımız hepimizin anne olduğunu, mutlu olduğunu bir an önce görmek istememizdendir, ama hepimizin, tek tek, Rabbim yaşatacak elbet bu mutluluğu hayırlısıyla... Dua eden arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun, cevap bulacak elbet bu dualrımız, kimse umutsuzluğa düşüp de kendini, eşini ama en önemlisi kendisini üzmesin... Herşey güzel olacak...

belenaycım ne kadar düşüncelisin. doktora gittiğimde göremedik bebişi çok küçüktü ama önümüzdeki hafta gidince görürüz inşallah ben de size haber veririma.s.

ecetunacım zaman o kadar hızlı akıp gidiyor ki, bir bakarsın ki karnın kocaman olmuş ve bir bakarsın kucağına almışsın... Hiç anlamadan geçer gider zaman, sağlıkla geçsin inşallah tüm zamanlarınız...

canım çok teşekkür ederim. inşallah hep beraber paylaşarak geçer günlerimiz. burada herkesin mutlu haberleri verdiğini görmek isterim. birbirimize ettiğimiz dualar mutlaka kabul olacaktır. a.s.

hayırlı akşamlar güseller yarın görüşmek umuduyla kendinize iyi bakın lütfen üzülmeyelim rabbim neylerse güsel eyler elbet bizlerde bu günleri hatırlayıp hafifce tebbessüm edeceğim allahım herkezin gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlatlar versin inaşallah (amin) allaha emanet olun kendinize cici bakın ayşecan sende h.g inşallah dualarımız herkesle

Tamam eserarascım akşam dönüşte yazarım gelişmeleri. Umarım yumurtalarım büyümüştür. görüşmek üzere...

selam canım ben bugün gittim yumurtalık çok sayıda var dedi 9mm olmuşlar pazartesi gel bir daha bakıcaz dedi 19 mm olana kadar ondan sonra iğne vericek hakkımızda hayırlısı olsun

selam canım bende gittim bugün çok sayıda yumurta oluşmş dedi 9mm olmuş pazartesi bir daha gel 19 mm olana kadar takip edicez dedi ondan sonra çatlatma iğnesi bakalım hayırlısı artık canım allah gönlümüze gör hayırlı evlatlar nasip etsin bu mübarek günde allahım bizi meleklerle sevindir yarabbimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…