Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sultancım saol cnm allah herkezden razı olsun iii dilekleri ve duaları için inanınki bende herkeze dua ediyorum. bakalım eğer bu haftada bişey demezse bırakcam tedaviyi cnm çünkü sıkıldım dinlenmek istiyorum belki o zaman daha iii olur nedense öle hissediyorum inşallah güsel haberler olurda bende mutlu olurum çok üzülüyodum ama şükrediyorum allahıma gelecekler biliyorum meleklerimiz herşeyin zamanı olduğuna inanmaya başladım:teytey:

kesinlikle evet bende bunu 3 ay önce anladım 2 aydır tedavime ara verdim çünkü artık biz elimizden geleni yaptık ben öyle inanıyorum gerisi Rabbime kalmış o bizim için hayırlısını bilir ve görür ben eminim..umudunu hiç bir zaman yitirme ama kendini de her zaman hazırla. çok şükür Allahımaaa..

iyiyim aLİN işte iş güç bu aralar yoğunum hem ev hem iş zorluyor ama ne yapalım biz çalışan kadınların kaderi bu...yerimseniben sen nasılsın neler yaptın buaralar

Alerjilerimle uğraşıyorum hayatım. Kaç gündür burnum tıkalı ve boğazımda akıntı vardı. Neyse ki biraz düzelmeye başladı. Ama baharın sonuna kadar bu sıkıntıları yaşamaya devam edeceğim maalesef. Tabi ilaçları kullanırken bebek çalışmalarına da ara vermek zorunda kalıyoruz. Yarın yumurta takibi için doktora gidince bu durumu da soracağım bakalım ne diyecek doktorum.

günaydın ve hayırlı cumalar hepinize
kızlar ben anne olmak isteyen bütün arkadaşlarımız için hergün dualar ediyorum rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın
allahım en kısa zamanda sizlerede bu güzel duyguları yaşatmasını diliyorum hepinizi çok seviyorum

süar ve belenay günaydın canlarım nasılsınız saol süar saol canım dualrın için amin canım rabbim sanada hayırlı salıklı evlat versin inşallah hayırlısı ile kucağına almayıda nasip etsin canım :teselli:senin adına çok sevindim inşallah diğer arkadaşlara bana allahım tez zamanda bu mutluluğu yaşatsın cnma.s.

alincim sendemi yarın dr a gidiyosun inşallah hayırlı haberlerini alırız bende gidicem bakalaım ne olucak inşallah güsel haberler verirler dr larımız tabi benim çatlak hatun iii demez yaa neyse:teytey:

inşallah hayırlısı olur arkadaşım yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorummmmmm.doktordan sonra yaz buraya tamam sonuçlarını kib..

Tamam eserarascım akşam dönüşte yazarım gelişmeleri. Umarım yumurtalarım büyümüştür. görüşmek üzere...

kizlar iyiyim bekliyoruz ayin 20 sini dört gözle ilk testimiz 20 nisan 21 nisn yeniden yapicaz cok sabirsizlaniyorum coooooook

alincim sendemi yarın dr a gidiyosun inşallah hayırlı haberlerini alırız bende gidicem bakalaım ne olucak inşallah güsel haberler verirler dr larımız tabi benim çatlak hatun iii demez yaa neyse:teytey:

Evet canım ben yarın sabah 10.00'da doktorda olacağım. Benim bu ay ilaçla takip edilmiyor. Doktoruma ilk defa geçen hafta reglimin 3. günü gittim. İlaçsız bir takip yapalım dedi. Yarın bakacak bakalım benim yumurtalar ne durumda?

z@z@ inşallah olur canım düşünme kısmet hayırlısı olsun canım ama içimden bi his tuttuğunu sölüyooo bu mübarek cuma günü dualarını esirgeme hem kendin hemde bizler için canım

yasemen ben zaten dualarimdan sizleri hic eksik etmiyorumki rabbim verdi bir dert sinavimizi veriyoruz cok sukur isyan etmeden rabbim kimseyi isyan ettirmesin
allah kimsenin kucagini bos koymasin bizleri mahrum birakmasin insallah

kizlar iyiyim bekliyoruz ayin 20 sini dört gözle ilk testimiz 20 nisan 21 nisn yeniden yapicaz cok sabirsizlaniyorum coooooook

Canım sabır ve tevekkülle bekle. İnşaallah bebişlerinin haberini alacaksın bize. Hep birlikte sevineceğiz senin için.

yasemen ben zaten dualarimdan sizleri hic eksik etmiyorumki rabbim verdi bir dert sinavimizi veriyoruz cok sukur isyan etmeden rabbim kimseyi isyan ettirmesin
allah kimsenin kucagini bos koymasin bizleri mahrum birakmasin insallah

z@z@ cım çok saol canım evet rabbim sınıyo bizleri tez zamanda muradımıza erdirir inşallah canımcım dileyen herkeze hayırlısını versin :teytey:

alin canım inşallah duymak istediklerini duyarsın rabbim gönlüne göre versin bende yarın saat 12 de gideceğim ama ben umutsuzum ilaç kullandım fayda etmedi canım ama işde içimden bises güsel şeyler duyacağımı sölüyo hayırlısı dediğim gibi bi mucize allahım ne olur boş çevirme bizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…