Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım senide gene iyi varmış bende 5-6 tane dedi drum sonra adet olmak için biraz hopladım zıpladım:roflol::roflol: bide titretme aleti vardı ablamın onu taktım belime dedim düşsünlerki adet olayım... neyse oldum ve bir daha kist olmadı:teytey::teytey:şimdi çok iyiym Allahıma şükür:smiley-cool:

ciddimisin kız gerçekten yaptınmı .????? neyse atlatmışsın ya çok şükür Allah birdaha yaşatmasın hiçkimseye beterindende saklasın inşallah.yanlız acayip sıkışıyorum valla 10 dakikada bir tuvalate gidiyorum buda neyin nesi anlamadım üşütmüş de olmamam hala çetik kazak yün eşofman üçlüsüyle dolaşıyorum.şimdi kafaya taktımya vücudumdaki bütün değişiklikler ilgimi çekiyo:)))))))))

evet baharcım yaptım gerçekten ...:teytey: seninkilerde adetle birlikte yok olmuş olabilir... bekarken adet tarihimi bile bilmezken evliyken günleri ayr olduk kafayı sıyırdık yanitatlicadiarzusırnaşık şey aslında bekarkende böle şeyleri yaşıyorduk ama aklımızda böle şeyle olmadığı için hiç tkmıorduk şimdi de öyle yapıyorum artık bakalımbebişim bana ne zaman annneee ben geldim diyecekk:1rolleyes:a.s

inşallah en hayırlı zamanda canım.şer gibi görünende mutlaka bir hayır vardır ya belkide şuanda biz buna hazır değiliz ve zamanınıda yanlız yaradan biliyor.beklenen gün gelecek inşallah....

slm kizlar ben geldim bebisimide aldim geldim bügün 3. gün bebisimi alali halen icimdemi bilmiyorum bekleyip görecegiz ama beklemek cok zor her gün bir yil gibi uzun geliyor bize
dua edin bana buradan hamileyim diye haykirayim

inşallah zaza rabbim gönlüne göre versin senin ve hepimizin ama artık bende kafaya takmıyorum :teytey:

belenay cım yazın ve dileklerin için saol canım inşallah rabbim gönlüne göre verir

hepinize teşekkür ederim yazımı beğenmişsiniz teşekkür ediyorsunuz ama ben kuru kuru teşekkür istemiyorum bu yazdıklarımı uygularsanız daha mutlu olucam haydi bütün gücünüzle düşünün kapatın gözlerinizi hayal edin bebeğinizi hayal edin hamile haberini nasıl alacağınızı hayal edin bu haberi sevdiklerinize nasıl vereceğinizi hayal edin bebğinizin odasını ne renge boyayacağınızı hayal edin ona alacağınız cicileri hayal edin eee ne duruyorsunuz hadi hayal edin bakalım olurmu diye stres yapacağınıza olmasını istediklerini hayal edin ve rabbimizden hayırlısını isteyin bu hayeller bize uzak değil kızlar bakın hemen hamile kalanlar bunları hayal etmeye fırsat bulamadı bizim önümüzde zaman var ne yapacağımızı hayla edelim birde birbirimize dua edelim sizleri çooook seviyorum güzel anne aday adayları hıı bide hamişlerimiz sizleride çoook seviyorum

bennn hamile haberini vermek gibi lüksüm yok malesef her ay beraber gidiyoruzz ama bebişim benim gibi yaramazz olsun isterimm cingözz meraklıı babası gibide zekii olsunnn isterimm

Merhaba canım bende cuma gidiyorum yumurta takibine. Rabbim hayırlısını nasip kısmet etsin inşallah.

inşallah hayırlısı olur arkadaşım yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorummmmmm.doktordan sonra yaz buraya tamam sonuçlarını kib..

inşallah canım çok sevindim adına iyi bakmışsın yumurtalarına :) bende klomenle baktım onlara bakalım ne olacak yarın yazarım hepimiz için allah hayırlısını versin

Günaydın Sultancım. Sen de benim gibi erkencisin. Ama bu formun hatunları çok uykucu...Daha kimsecikler yok.

evet alincim iş geldim ve ilk işim kızlar ne yapıyor diye bakmak oldu... umarım güzel haberler gelri bugün...

iyiyim aLİN işte iş güç bu aralar yoğunum hem ev hem iş zorluyor ama ne yapalım biz çalışan kadınların kaderi bu...yerimseniben sen nasılsın neler yaptın buaralar

Günaydın kızlar, günaydın Alin, Sultan... Haklısınız kimse daha uyanamamış, zaman ne kadar hızlı akıyor değil mi? Kaç cuma geçti ve biz birbirimize bu cuma gününün hürmetine dua edelim diye yazdık... Listemize hamile arkadaşlar da eklendiğine göre dularımız kabul oluyor sanırım...
Herkese güzel bir gün diliyorum...

günaydın durulaytuğ ve yasemennn burda olmanıza sevindik bizde kızlar tembellik yapıyor dedikk.. ama neyseki siz uyanmışsınız:teytey: nasılsınız bakalım kızlar ben hepinize bu gğzel günde dua ediyorum... Rabbim şu Cuma gününün hürmetine hayırlı bebişler nasip eyle Yarabbimmm...AMİN

sultancım bende siz gibi çalışıyorum saat 7 den beri ayaktayımyerimseniben çok şükür iyyim sultancım sen nasılsın bu aslında içimde garip bi sevinç var neden acaba allahım hayırlara çıkartsın bu mübarek cuma gününde rabbim hepimizin gönlüne göre bebişler versin sağlıklı hayırlı güsel isteğimize göre rabbim duy sesimizi ne olur bizleri sınama yarabbim ama mutluyum sanki yarın dr um güzel haberler vercekmiş gibi geliyo (gerçi hiç öle güsel şeyler sölemedi ama nasip belki bu hafta mucüze olur)hayırlısı rabbim tüp isteyenlere cumalar yüzü suyu hürmetine yarabbimmmmmmmmmmmmŞeniz

canım kendini iyi hisset ki iyi şeyler duyasın ben buna hep inandım ve gerçekten dra içimde kötü hissettiğimde gittiğimde bana kötü haber verirdi ama pozitif gitsem çok iyi şeyler söylerdi o yüzden kendini iyi hissetmen iyiye işaret dmeke güzel haberler kapında... ben de senin için öyle hissettim canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…