Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Aylincim bu hayıttı aktarcılarda bulabilirmiyim ay varya deli olucam yaa çok sorun yapıyorum çıldırcam yakında senağlama

Aylincim bu hayıttı aktarcılarda bulabilirmiyim ay varya deli olucam yaa çok sorun yapıyorum çıldırcam yakında senağlama teşekkürler cnm

iyiym süarcım valla benimki de iş yani hamile kaldım da sanki sıra doğuma geldi:roflol:hele bir hamile kalayım hayırlısıyla doğumu sonra düşünürüz
:roflol:dereyi görmeden paçaları sıvamak denir benim yaptığıma:roflol:

selam kızlar bugün nasılsınız bakem? bende yarın doktora gidiyorum yumurtaların gelişimine bakılıp çatlatma iğnemi olup gelicem hayırlısıyla. inşallah yumurtaların gelişimde herhangi bir aksilik olmamıştır da hayırlı haberlerle dönerim.dua edin kızlar .rabbim hepimizin yardımcısı olur inşallah.a.s.

Selam kızlar... Valla benim de kasıklarımda bir ağrı var 2 gündür yani nasıl denir çok fazla değil ama sızım sızım sızlıyor, sıkıntılı bir durum... Regli ağrısı belki habercisi de olabilir. Benim reglim düzensiz olduğundan insan anlamıyor neyin ne olduğunu

slm kızlar nasılsınız işlerim yoğunolduğu için yazamdım... kızlar ben şu adaçayını adet oldum ve başladım 2 gündür içiyorum ve gerçekten normalde kanamam az olurdu onu içtiğimden beri kanamam iltihapla birlikte sökülüyo ve çoğaldı haliyle, ama rahatlatıcı özelliği çok fazla gevşetiyo... inşaallah faydasını görürüm,,

zeyno canım ben hiç ilaç kullanmadım ve ne gibi etkileri var bilemem ama benim adet sancılarımla hamilelikte ki sancılarım aynı olmuştu kişiden kişiye de değişe bilir canım
inşallah adetin gelmez sende hamileyim haberini verirsin canım dualarım sizlerlea.s.

süarcım biraz alakasız olacak sorum ama bu bebiş takvimi nasıl yapılıyor? ben de istiyorum yapamadım.a.s.

süarcım biraz alakasız olacak sorum ama bu bebiş takvimi nasıl yapılıyor? ben de istiyorum yapamadım.a.s.

canım banada kasım annelerinden bir arkadaş yaptı sağolsun bende bilmiyorum nasıl yapıldığını ama arkadaşlardan rica edersen mutlaka yardımcı olacaklardır canım

Vaaaay süper bir hamişimiz daha olmuş. Ecetuna hayırlı olsun. Sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah.

günaydın arkadaşlar, meteorolojiye göre güneşli ama göründüğü kadarıyla oldukça bulutlu bir güne uyandık bugün, sanırım bu hava koşulları benim ruh halimi yansıtıyor, bazen güneşli bazen bulutlu, hızlı ve değişken...
Neyse belki bugün de bir hamile haberi alırız ve keyfimiz yerine gelir...

günaydın kızlar nasılsınız ?? bol hamişli günler... hepinizi çoook öpüyorum..Şeniz

Herkese günaydın.
Bebeği kafaya takmadığımız bir gün geçirelim. Stresten uzak duralım.(tabi becerebilirsek.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…