Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

gözekim şirinem hoş geldin bak bir hamiş daha verdik nisan uğurlu gelecek inşallah hepimize

Slm arkadaslar. hamis sayimiz 13 olmus.Nazar degmesin.Insallah en kisa zamanda allahin yardimiyla hamis listesinde kendimi ve de bekleyenleri gormek isterim.

ben yokken ne güzel gelişmeler olmuş böyle...ECETUNA ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİNDİM GÜZEL ALLAHIM HAYIRLISIYLA KUCAĞINADA ALMAYI NASİBETSİN İNŞALLAH....darısı hayırlısıyla başımıza arkadaşlar.görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler......................

siteye yeni üye oldum..daha acemisiyim buranın,öncelikle herkese sevgiler..beni de eklersiniz dimi listeye yeni olsam da,gelecek ay aşılama yapcaz hayırlısıyla...

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... .............................................HAMİL E(13)

sema ve kapkara eklenmiştirr

Günaydın arkadaşlarım, Bu hamilelikle, beklentilerle ilgili sohbetlerimi bir sizinle bir de eşimle yağıyorum artık, işyerindekilerle bir süreliğine ara verdim bu konuşmalarıma, ne bileyim takmıyorum desem de baktım ki onlar sordukça bende de stres başladı ister istemez, hem daha ne kadar oldu ki canım denemeye başlayalı, kısmet diyorum bana sorduklarında ve uzatmıyorum lafı... Aslında ben severim paylaşmayı derdimi anlatmayı başkasının derdini dinlemeyi ama iş bir üsre sonra bu ay da mı tutmadı ya gelince üzülmeye başladığımı gördüm, bakalım en kısa zamanda onlara da hamileyim diyebilirim inşallah, onlar da buna çok sevinirler biliyorum...

Arkadaşlar Günaydin Herkese Bişey Sorucam Cevaplarsaniz çok Sevinirim Benim Bugün Kremsi Yapişkan Bi Akintim Var Yumurtluyomuyum Yoksa Yumurtami çatliyo
? Normalde 27 Martta Sat Im Kafam Karişim Bugünlerdemi çalişmaliyim

selaam arkadaaşlar hepinize günaydın listeden yeni hamişmi çıkmş aman aman ne güzel hayırlı olsun bebegi eee peki biz nezaman çıkacaz yahuuu, bekle bekle dur valla 3,5 senedir sakin sakin bekliyorum(arada bi fırtına koparıyorum ama) şu 3 ayı bitirlü geçiremedim çatlıcam sonumda 1 ayı gitti kaldı 2ay gerçi ben bu ay dan çok umutluyum ama yinede bekliyoz baaklım inşl bu ay adt görmemde muradıma ererim. hayatta sabır etmek hep bize düşüyo ama sonu iyi biteecekse beklemeye razıyım ben bebişi burada bikaç tahtayıda eksilttik ama feda olsun. dualarımızı rabbim en kısa zamanda kabul etsin aaaaaaaaamiiiiiiiiiiim :a015::a015::a015::a015:

Bildiğim kadarıyla çalışmalara başlamanın tam zamanı burcu_arda, tam 12 gün geçmiş 27 marttan itibaren, 12-18. günler arası da gebelik ihtimalinin en yüksek olduğu günler hadi bakalım arkadaşım hayırlısı olsun hakkında

DOKTORUN SANA NİYE UMUTSUZ DEDİ BİRAZ AÇARMISIN? BANA GELİNCE BENİM TÜPLERİM TIKALI CANIM BANADA TÜP BEBEKTEN BAŞKA YOLU YOK DİYORsenağlama

cnm bende pko var ve drum yumurtalıklarımın dirençli olduğunu ve ilaç tedavisinde olmama rağmen yumurtalıklarımın büyümediğini söledi böle giderse ne aşılama nede tüp bebek tedavisi uygulaya biliriz dedi normalde 8 mm olması lazımmış ama benim 4mm çok üzülüyorum:çok üzgünüm:ama ne yapabilirimki rabbimin takdiri ilahisi inşallah tez zamanda herkez bebişine kavuşturur rabbim :1hug:

Canım sana hayıt içmeni öneririm. Regli olduktan sonra günde 2 fincan içiyorsun. Ama regl olmana 1 hafta kala içmeyi bırakıyorsun. Yumurtaların gelişmesini sağlıyor. Ayrıca böğürtlen çayı da iç bol.

heyyy listemizin hamişleri ve hamiş adayları nasılsınız bakalım bugün özledim hepinizi bahar geldi ya benim içim coşuyor yine kızlar bebişlerimizi bekliyoruz onlarda sıraya girmiş geliyorlar allahın izniyle hadi hadi çalışmalara devam ama kafaya takmadan sıkılmadan he bu arada canlı doğum görüntüleri izledim oyyy nasıl doğurcaz kızlar korktum ama olsun meleğim yada meleklerim gelsinde katlacaz artık dimi ya hepinizi öpüyorum

belenaycım ben de izledim o görüntüleri. ama sezeryan görüntülerinden daha çok koktum. doğal olanı iyi gibi geliyor bana. ama şimdi söylemek kolaysırnaşık şey bakalım o zaman ne yapıcaz.

canım eger kasıklarında agrı varsa yani karnın bir tarafında keskin bir agrı varsa yumurtluyorsundur bende öyle oluyor.Ama sen yinede bugünde ilşkiye gir.şansını arttırmış olursun.

slm süar ya sen hamilesindir bilirsin su kasık agrılarını benimde adet günüm geçti bekliyorum ya benim kasık ve bel agrılarım var bacaklarıma kadar vuruyor sende böyle oluyormusun ne gibi belirtiler yasıyorsun canım?

slm canım benim adetim 1 gün geçmişti ben hamile olduğumu öğrendiğimde ama o günlerde çok fazla kasık ağrısı ve bacaklarıma vuran ağrılar vardı bel ağrısı olmadı fazla şimdi şimdi belim biraz ağrıyor
adetin geçtiyse canım bekleme ve kan testi yaptır bi hamileysen ona göre hareketlerine dikkat edersin

belenaycım canım nasılsın bende izledim doğum videolarını ve biraz korku var nasıl olacak nasıl doğum yapacam diye ama allah kolaylık verecektir dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…