Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar bu sabah test yaptım negetif çıktı.Heralde erken yaptıgım için çıkmadı.Bugün adetimin 4 günü hala bişey yok akıntım var sadece ve kızlar kasık agrısı karın agrısı var.Çok baska degişik bi agrı midem bulanıyo arada o yüzden hamile oldugum içime doguyor.Çünkü benim adetlerim çok düzenlidir ve adet günlerimde ben öyle karın kasık agrısı yasamam.Düşünüyorum hadi diyorum adetim geç olsa ama tam da adet günümün basında açık pembe renkte kanamam olmazdı degilmi.Kızlar benim dayımın eside aynı benim gibi olmuş oda test yapmış çıkmamış 10 gün sonra pozitif çıkmış.Bu olay tabi yeni oldu.Artık beklemekten baska yapacagım bişey yok.

süar sen adanalımısın canım bende adanalıyım ama mersine gelin geldim.annemgir adanada oturuyorlar.Adananın neresinden canım.

süar sen adanalımısın canım bende adanalıyım ama mersine gelin geldim.annemgir adanada oturuyorlar.Adananın neresinden canım.

merhaba canım ben adanalıyım evet seyhanda oturuyorum şimdi
inşalla hamilesindir canım allhım gönlüne göre versin

kızlarr ben yine yeniden aranızdayımm bir aksilikten dolayıı silinmiştimm amaa tekrar aranızdayımmm

selam kizlar. Ecetuna tebrikler canim. senin sayende de asilamanin ne demek oldugunu ogrendim :) herkes diyordu asilama diye ama anlamamistim. cok sevindim tatlim. bizi gelismelerden haberdar edersin artik. :)

mekselina selam. su idrar testlerini bi turlu anlayamaiyorum. cikmayacaksa niye satiyorlar? Neyse hemen kizmayayim :) belkide gec dollenme olmustur senin o yuzden daha belli olmuyordur ama kanda cikar canim.

selam kizlar. Ecetuna tebrikler canim. senin sayende de asilamanin ne demek oldugunu ogrendim :) herkes diyordu asilama diye ama anlamamistim. cok sevindim tatlim. bizi gelismelerden haberdar edersin artik. :)

canım biz burda biribirimizden çok şey öğrendik. inşallah annelik yolundaki tecrübelerimiz de paylaşırız.

arkadaşlar herkese günaydın. haftanın ilk iyi haberi benden. HAMİLEYİİİİİMMMMM. 2. aşılamam tuttu ve nihayet hamişim. rabbim dileyen herkese versin.

ayy ne güzel:dance:senin adına çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah..darısı bizlerin başınaa ammmmiiiiiinnnnn.a.s.

sabahin kör saatinden bu yana hastanedeyim kizlar gece sancilandim belki gecer dedim gitmedim ama sabah acilen gittim yumurtaliklarimin alinmasina ragmen vucut halen yumurta üretiyormus kendimi kuluckaya yatmis tavuk gibi hissediyorum valla tüm aksiliklere ragmen yarin transferim olacak allahin izniyle

benide yaz belenaycım ümitsizim ama nasip belki olur inşallah rabbim hepimize ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh:teselli:

kızlar slm ya ben kan testi yaptırmak istemiyorum biraz korkuyorum aslında çünkü en son yaptırdıgımda bayılmıstım su anda beklemeyi tercih ediyorum olmazsa 4,5 gün daha beklerim ondan sonra tekrar idrar testi yaparım.

Yasemennn Neden Bu Kadar Umutsuzsun Anlamadim Yaşin Daha çok Genç Arkadaşim Unutmaki Inanmak Başarmanin Yarisidir Burada Hepimiz Birbirimize Destek Olmak üzüntülerini Ve Seviçlerini Paylaşmak Için Variz Umudunu Kaybetme Allah Herşeyin Hayirlisini Nasip Etsin..........

mekselina bende senin gibiyim her seferinde bi bayilma macerasi yasiyorum kan verirken. bekle o zaman canim birkac gun daha. insallah hayirli haberler olur.

arkadaşlar herkese günaydın. haftanın ilk iyi haberi benden. HAMİLEYİİİİİMMMMM. 2. aşılamam tuttu ve nihayet hamişim. rabbim dileyen herkese versin.

Hayırlı olsun canım çok sevindim ALLAHIM kucagına almayı nasip etsin.Darısı tüm anne olmak isteyenlerin basına olsun.a.s.

cnm cumartesi günü dr um umutsuz olduğunu söledi moralim çok bozuldu ama azda olsa ümitsizim desemde içimde ufacıcık bişeyler var cnm senin neyin var bu arada:teselli:

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... .............................................HAMİL E(13)

yasemennnn kanişko eklendi en son kızlar inşallah en kısa zamanda hmiş olursunuz umutsuzluk yok ona göre

cnm cumartesi günü dr um umutsuz olduğunu söledi moralim çok bozuldu ama azda olsa ümitsizim desemde içimde ufacıcık bişeyler var cnm senin neyin var bu arada:teselli:

DOKTORUN SANA NİYE UMUTSUZ DEDİ BİRAZ AÇARMISIN? BANA GELİNCE BENİM TÜPLERİM TIKALI CANIM BANADA TÜP BEBEKTEN BAŞKA YOLU YOK DİYORsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…