Hamile kalmak istemiyorum!

Landscape33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
7
3
28
Merhaba arkadaşlar , yeni evlenecegim 15 gün falan var . En az iki yıl çocuk dusunmuyorum . Doğum kontrol hapı da kullanmak istemiyorum aslında . Çevreme sorduğumda erkeğin korunmasi yeterli oluyor dikkatli olduktan sonra prezervatif kullanın yeterli diyenler var . Nişanlım da kabul ediyor ordada sorun yok ama benim içim aşırı rahatsız ve çok korkuyorum bir şey olursa diye. Prezervatifle korunanlar var mı ? Ekstra başka şey yapmak gerekir mi?

Merhaba arkadaşlar , yeni evlenecegim 15 gün falan var . En az iki yıl çocuk dusunmuyorum . Doğum kontrol hapı da kullanmak istemiyorum aslında . Çevreme sorduğumda erkeğin korunmasi yeterli oluyor dikkatli olduktan sonra prezervatif kullanın yeterli diyenler var . Nişanlım da kabul ediyor ordada sorun yok ama benim içim aşırı rahatsız ve çok korkuyorum bir şey olursa diye. Prezervatifle korunanlar var mı ? Ekstra başka şey yapmak gerekir mi?
Eşinizin korunması yeterli ama çocuk istemiyorum lafını sevmedim açıkçası umarım bir sorununuz olmaz ben de bekarken iki yıl çocuk yapmam diyordum belki de bu lafım Allah'ın zoruna gitti ve şimdi bir sürü problem yaşıyorum zaten iki buçuk yıldır normal bir şekilde korunmasız hamile kalamadim

Prezervatif+geri çekilme şeklinde güvenli bir sex hayatınız olur.

prezervatif + hap 'tan aşağısını kullanmıyorum. Riske atmaya gerek yok bu kadar korkuluyorsa. Haplar öcü değil

Eşinizin korunması yeterli ama çocuk istemiyorum lafını sevmedim açıkçası umarım bir sorununuz olmaz ben de bekarken iki yıl çocuk yapmam diyordum belki de bu lafım Allah'ın zoruna gitti ve şimdi bir sürü problem yaşıyorum zaten iki buçuk yıldır normal bir şekilde korunmasız hamile kalamadim
Herkes çocuk istemek veya yapmak zorunda değil

Yok yanlış izah ettim sanırım . Tabiki istiyorum ama şuan erken olduğunu düşünüyorum . Her şey çok yeni bir de yurt dışında yaşayacağım iş için üst üste gelen farklı olaylar dolayısıyla kendimizi düzene solana kadar düşünmüyoruz en azından . Öyle söyleyeyim yoksa tabiki isterim ilerleyen süreçte

Çevreme sorduğumda erkeğin korunmasi yeterli oluyor dikkatli olduktan sonra prezervatif kullanın yeterli diyenler var .
Penis vajene asla çıplak olarak girmeyecek ve dokunmayacak. Forumda oldukça çok sürtünme ilişkisi ve hamilemiyim sorusu var. İlk gelen berrak ön sıvıda sperm olabilir. Tek sorun belki binde 1 ihtimalle prezervatif yırtılabilir veya çıkabilir, bu durumda ertesi gün hapı alabilirsiniz. Prezervatif nasıl takılır ve kontrol edilir ilişkin ya videolar izleyin ya da samimi olduğunuz bir arkadaşınızdan öğrenin. Genelde evlenecek kızlara yakınları veya arkadaşları tarafından ilk gece ve korunma bilgiler verilir. İki yıl çocuk düşünmüyormuşsunuz, sürpriz olmasın. Allah mesud etsin.
Prezervatif+geri çekilme şeklinde güvenli bir sex hayatınız olur.
Geri çekme diye bir doğum kontrol yöntemi yok. Evet spermlerin çoğu vajinanın dışına boşalır ama ilk gelen berrak zevk sıvısında az da olsa sperm olabilir artı vajinaya git gel sırasında bir miktar sperm kaçabilir. Erkeğin boşalmasını ayarlaması her zaman mümkün olmayabilir, vajina önüne boşalabilir. Kadınlar açısından daha sıkıntılı bence, sizi orgazma ulaştıracak en yoğun git gel olayı birden sonlanıyor. Psikolojiniz bozulur. Yeni evli birisine bile değil hiç kimseye önerilmemeli.

Siz herhalde eşi prezervatifliyken boşalacağını anladığında penisini geri çeksin demek istiyorsunuz ama buna hiç gerek yok zaten prezervatifin içine boşalacak. Eşi geri çekilmesin ki, yeni evlenen L Landscape33 bir kadın olarak ilişkiden maksimum zevki alıp rahatlasın.

Başka birine yazdığım mesajı senin konunla ilgili olarak beğenmişsin sanırım. Bir üstte senin konuna yazdığımı beğensen daha iyi olmaz mı, a benim akademisyen kızım?:KK70:

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Ben ilk kez Yasmin doğum kontrol hapina başladım adet döngümde 5. Güne kadar içtim 6.gün ilişkimiz oldu partnerimin prezervatifi yırtıldı yasmin daha etki etmez diye düşünüp Ella ertesi gün hapı içtim. 7.gün tekrar yasmin hapa devam etmeli miyim? Bilgilendirir misiniz ?

Biz 1 bucuk sene prezervatif ile korunduk ekstra bsey yapmadık bi sakatlık olmadi

X