Hamile kalmak için yumurtlama dönemi nasıl değerlendirilmeli?

Zorlumacera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
947
486
29
Bu hafta doğurganlık dönemindeyim. Uygulamalara göre ayin 2 si yumurtlama günüm. Hamile kalmak için ilişki sıklıgi nasil olmali ? 2 güne 1 diye bisey duydum mesela dogurganlik doneminde her gün olsa ihtimal artar mı? Yardimci olursaniz sevinirim.

Yumurtlamadan onceki gun iliski olmasini oneriyorlar . Spermler iceride yasadigi icin yumurtayla bulusmasida erken olbilir.
Ayni sekilde yumurtlama gunu ve yumurtladikdan bir gun sonra da iliski oneriyorlar

Ovulasyon testi ile yumurtlamayi takip etmelisiniz uygulama 2si gostersede gecikebilir erken olabiliir ama test size dogru gunu gosterir, ayrica yumurtlama gununde akinti olur eger fark edebilirseniz ordanda anlasilir yumurtlama gunu degerlendirilmeli

Ovulasyon testi ile yumurtlamayi takip etmelisiniz uygulama 2si gostersede gecikebilir erken olabiliir ama test size dogru gunu gosterir, ayrica yumurtlama gununde akinti olur eger fark edebilirseniz ordanda anlasilir yumurtlama gunu degerlendirilmeli
Yaa bugün benim gün boyu akintım oldu hatta hala var o zaman bugün müdür acaba ya da öncesinde de olur mu akıntı?

X