Hamile kalmak için önemli öneriler

S

sessiz_zaman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sessiz_zaman
Arkadaşlar acizane deneyimlerimi sizlere aktarmak isterim.İşin tıbbi yönünü doktora giden herkes biliyor, birazda doğal tedavi yöntemlerinen bahsetmek istedim.Ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.İğneden 36 saat sonra ilişki önerildi.Allah a şükür hamileyim.Allah sizlere de nasip eder inşallah.Daha önceleri de klomen kullanmıştım ama netice alamamıştım.Sabır ve inanmak önemli.Bu arada umutsuzluğa kapılmayın.Ben uzun zamandan beri tedavi görüyordum ama aynı zamanda bitkisel destek aldım son seferinde.Aktardan ballı harnuplu macun ve ballı zencefilli macun aldım.Üç öğün aç karnına her birinden bir tatlı kaşığı yedim (eşim de yedi, sorun olmasa da yemesi lazımmış hamileliği kolaylaştırıyor).1,5 ay boyunca böyle sürdü.Ve çok önemli bulduğum bir tedavi yöntemi: İncir Kürü.İncir kürünü 21 gün uyguladım, 1 hafta ara verdim ve 21 gün daha uyguladım.İncir kürü için İbrahim Saraçoğlunun sitesinden detaylı bilgi almanızı öneririm.Üzerinde pudra olmayan 15-16 adet kuru inciri ikiye bölerek dabacanadan alınmış kaynamakta olan yarım litre suya(çeme suyu değil) attım ve 20 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bıraktım.Ilıdıktan sonra süzerek yarısını sabah,yarsını akşam yemekten 15 dakika önce içtim. Aynı zamanda her sabah yumurta yedim(protein içerikli besin) ve çok önemli moralimizi bozmadık, doktorun verdiği klomeni de 5 gün boyunca günde 1 kullandım (doktorum 2 önermişti ama dinlemedim) ve yumurta oluşmuştu.Allah a şükür netice aldık.Eşim de sperm hareketliliğini arttırmak için(hareketli sperm sayısı azdı) keçi boynuzu kürünü kullandı. Hamile kalan arkadaşların yazmaları umut olaları lazım diye düşünüyorum, ben de hep güzel haberler aradım.Sizlere umut olsun diye anlatıyorum, Allah anne olmak isteyen herkese nasib eder inşallah.Bunlardan da önemlisi dua edin arkadaşlar, hazinenin sahibi olan Allah a dua edin.

sadece yumurtlama problemi mi vardı arkadaşım tüplerin açıkmıydı

açık da benim yumurtlama problemim tam halloldu derken eşimde sorun çıktı

Tüplerde sorun yoktu, yumurtam olgunlaşmıyordu. Eşimde de hareketli sperm sayısı azdı.

Ablacigim bende bir soru sorayim ama yanlis anlamyin lutfen bende yeni evli sayilirim bizde coocuk istiyoruz ama ne bileyim biraz acemiyiz bu konularda biraz bize yardimci olursaniz sevinirim. mesala cocuk olmasi iicn en idela zaman veya iste yiyecekler filan ne bileyim iliski aninda yapmamiz gereken bir sey varmi? iste bunlar yazarsaniz memnun olurum cok tesekkurler

canım kayganlastırıcı jel kulanmayacksınız
bacak omuza pozisyonu veya belının altına yastık koyacaksınınz ovulasyon zamanında vajınan ıslak yumurta akı gıbı salgı geldıgı zaman ılıskıye gıreceksı 30 dk bacagını duvara daya ve kalsın
bırde esın hemen çıkmasın bıtıncede 3-4 dk daha dursun dr ole dedı :)

verdiğin bilgiler ve müjdeli haberrin için teşekür ederim çünkü sitede her zaman olumsuz örnekler hep canımı sıkıyordu böyle güzel haberler alınca çok seviniyorum sanada kolay bir hamilelik diliyorum

Arkadaşım bende bu ay bebiş haberi aldım . .aynı senin gibi heycan ve endişe icinde bekliyordum 5.. 6 aydır . . acele etme sakin ol . .sana tavsiye ediceğim bi kaç sey var . . öncelikle ilişki sırasında bayan orgazma ulaşıyorsa bu spermin daha rahat ilerlemesini saglıyormuş yani gevşiyosun kasmıyosun bundan dolayı ikinciside ilişkiye girdikten sonra arkadaşın dediği gibi belinin altına yastık koy en az yarımsaat 45 dk gibi yat . . heee bu rada sen eşine keçiboynuzu yedir dört beştane gerçi henüz bi probleminiz yok ama buda spermleri hareketlendiriyor . .bide yumutlama günleri var bunları netten bulabilirsin(Kadın Hastalıkları, Gebelik Hamilelik, Cinsellik, Kısırlık Hakkında En Doğru Bilgiler.www.doktornevra.com.GEBELİK HAMİLELİK GEBE HAMİLE DOĞUM KÜRTAJ JİNEKOLOG) bu sitede hesaplamalar var yaz ordan bulursun kendinde adetin bittikten sonraki ıslak bi dönem oluyor vajinada bu şekildede bulabilirsin ama adet günüden itibaren 14 gün içinde gerçekleşiyormuş yumurtlama başka zamanlardada ggebe kalabilirsin ama bunar en ideal günler . .Allah sağlıcakla isteyen herkese ve bizlere bebek lerimizi nasip etsin . .ve hayırlısıyla . .