Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Anladım canım ben de senin gibiyim iki üç gündür yaşamadığım belirtiler yaşıyorum ve dediğin gibi bir benim de son günlerde adet belirtileri yaşıyordum

Ben tam anlatamamışım galiba. Bende 2 gündür az belirti var 4-5 gün önce daha çoktu. Psikolojikmiş geçti desem şimdi adet belirtisi başlaması gerekiyordu ama başlamadı

Tabi o da doğru bende ; mide yanması dün bas dönmesi kasık ağrıları saplanıyor asiri uyku isteyi falan sen de ?

Tabi o da doğru bende ; mide yanması dün bas dönmesi kasık ağrıları saplanıyor asiri uyku isteyi falan sen de ?

Bende kasık Ağrısı 1 hafta önce vardı şimdi yok. 4-5 gün önce mide bulantısı ve kokulara hassasiyet çok sık oldu gün içinde. Şimdi yok. 1 haftadır uyku isteği var öğleden sonra özellikle. Başım da ara ara dönüyor gözüm kararıyor gibi. 1 haftadır hiç geçmeyen baş ağrısı

Öğleden sonra aynen benim de o saatte ve akşam vakitlerinde asiri uykum geliyor ve baş agrisi iki gündür Allah hayırlara çıkarsın birde birşey sorucam hamile isen eğer hcg kac olmali en az nasıl bilicem sonucu

Öğleden sonra aynen benim de o saatte ve akşam vakitlerinde asiri uykum geliyor ve baş agrisi iki gündür Allah hayırlara çıkarsın birde birşey sorucam hamile isen eğer hcg kac olmali en az nasıl bilicem sonucu

5 in üzerinde olması gerekiyor. Zaten yorumluyorlar testi sonucu verirken. Hcg sürekli ve çok hızlı artıyor. 100 de kesin hamileyiz diyebiliriz de 7 çıkarsa ona doktor karar verecek takip edecek tekrar test isteyecek 1-2 gün sonrası için vb...

Sonuç 5 in üstündeyse qebelik varmış cnn

Bende yarn doktora qitcem kızlar hcg de isticem inşallah çıkar qebelik Allah qönlümüze qöre verir İnşallah

Anladım canım sağol peki ac karın tok karın farkeder mi ki

Canim icinde 10 tane var Türkiye fiyati 70 80 tl arası sanırım. Alirsan mor kapaklisini al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…