Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hergün pozitif sonucu görmek istiyon heralde maşallah hergün çift çizgi insani mutlu ediyor dimi ama neden hala koyu değil silik
Can'ım hergün çift çizgi görmek tabi mutluluk verir hele de böyle isteyen biri için. Sende yap sende Mutlu ol ortam pozitif enerji ile dolsun negatiflik olmasın hiç dimii:))

Belkide abarttığımı düşünüyorsunuzdur ama gercekten çok korkuyorum kimyasal olma ihtimalinden artık çok istiyorum bi bebeğimin olmasını..ve öle bi durumki her defasında gebe kalıp tutunamaması yıpratıyor sucu kndimde arıyorum eksik bişeyler yapıyorum duygusu bitiriyor beni..birde tum bunları eşime yansıtmamak için çaba sarfediyorum.kimseylede paylaşamıyorum.. Allah ım hayırlısını nasip etsinn cümlemize..

Aynı şeyleri artık brnde dğşünüyorum

Abarttigini düşünmüyoruz canım seni çok iyi anlıyorz Rabbim nasip etti gerçekten buna inan suçuda kendinde bulma bunlar bizim için imtihan dua şükür tefekkül inşallah ne olur üzülme ya lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…