Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kanda daha iyi cikiyormus bende kan verdim 1 saat dediler yarim saat kaldi her sonucu sormamda kalbim atıyor

Günaydın kızlar ben hamile kalmak için gecen ay belime yakı yapıştırdım ve 10. 15gun soğan suyu içtim. Adetim 5hız gecti hala adet olmadım. İki defa evde test yaptm negatif...

mavis_61 canim iyice koyulasmis artik bence gecen ay larda ki sıkıntı unut sen bence bebis sıkıca tutunmus inşallah
A Alyamnur seninde test sonucu na az kalmış inşallah negatif tir de hersey vakti zaman i geldiğinde olur.

Günaydın kızlar ben hamile kalmak için gecen ay belime yakı yapıştırdım ve 10. 15gun soğan suyu içtim. Adetim 5hız gecti hala adet olmadım. İki defa evde test yaptm negatif...
Bilemedim şimdi ama 5 gün geçtiyse negatifse gebelik yoktur günün çok geçmiş

Bilemedim şimdi ama 5 gün geçtiyse negatifse gebelik yoktur günün çok geçmiş
Evde yapılan gebelik testlerinden doğru sonuc almanız için 10gun beklemeniz gereklidir yazıyor. Bilmiyorum ya. Olmasını çok isterdim.... Annemde belki sonunda hamile kalmıssındır diyo. İnşallah hayırlısı olur ne diyim. Onceden adetim düzensizdi ama bikaç aydır düzenli ilaç kullanıyorm. Kii önceden ilaç kullanmıyor iken soğan suyu içince hemen adet olurdum sökerdi o adetimi. İşte beni şüphelendiren de o aslında

Ah cnm inşallah ki hamilesindir 10 gun gecmesi uzun bir süreç ben adetten 6 gün önce öğrendim olası gebelik varsa eğer bir iki gün kala çıkıyor sen çok eminsen bir kan testi ver yrn sabah erkenden kafandaki sorudan kurtulursun en azından ne desek boş uzaktan sen kendini daha iyi tanırsın sonuçta bizede haber ver test yaptırıp

874 salı günü kese görünür dedi doktorluk .dddd
Hadi hayırlı olsun tekrar canım :) kız topikteki hamişler çoğalıyor şincik sen ağustos anası oluyon peş peşe doğururuz önce altaylimm la ben sonra peş peşe en son hep birlikte Minesuu ile Annesiym i doğurtacaz bilerek sona kalıyolar bak onlara bakalım gidip diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…