Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ben anca bu saatlerde bakabiliyorm işte napalım kaynanalı bi qelin olunca böyle oluyo :)

Merhaba arkadaslar ben nisanlmla adetimdn 10 gun sonrabirlikte oldum fakat beyaz akintim cok vardı ama nisanlim icime bosaldigini soyledi 1 haftadir hic akintim yok ve sk idrale gidiyorum hamilemiyim sizce napmaliyim

Merhaba arkadaslar ben nisanlmla adetimdn 10 gun sonrabirlikte oldum fakat beyaz akintim cok vardı ama nisanlim icime bosaldigini soyledi 1 haftadir hic akintim yok ve sk idrale gidiyorum hamilemiyim sizce napmaliyim
cnm muhtemelen yumjrtlama gunune denk gelmis hamile olabilirsin

Dugun3 daha 6 ay var yarin tam 7 gun olacak kan tahlilinde cikar degilmi uyku girmiyor gözüme nisanlim kesin hamilesin diyo ruya gormus galiba

Dugun3 daha 6 ay var yarin tam 7 gun olacak kan tahlilinde cikar degilmi uyku girmiyor gözüme nisanlim kesin hamilesin diyo ruya gormus galiba
kan tahlilinde cikar evet pazartesi kan testi yaptir hakkinda hayirli olsun hamileysen ne yapacaksin ???

Saol canim yarin acilde yaptircam bi gruba yeni uye oldum konuyu yazip nasil arkdslardan yorum alabilirim

Canım nişanlınla nikahın varmı.? Seni yarqılamak için sormuyorum asla ama Allah katında nikahsız zina oluyo nişanlın bile olsa eqer nikahın yoksa tövbe et ve evlenene kadar bi daha bu zinaya qirme derim bi arkadaş olarak uyarmak istedim sadece bu benim bi müslüman olarak qörevim çünkü yanlış anlama beni. Eqer hamileysen ne yapmayı düşünüyosun nasıl olcak yani nişanlın bu kadar rahat hamilesin diyebildiqine qöre bi düşündüqü vardır heralde?

Ben de yazacaktım bu dediklerini ama yargılamak olur diye düşündum söyleyemedim Sağol canım sen demişsin Allah razı olsun kardeşim

Ben de yazacaktım bu dediklerini ama yargılamak olur diye düşündum söyleyemedim Sağol canım sen demişsin Allah razı olsun kardeşim
Asla yarqılamak deqil amacımız her insan oqlunun başına qelcek bi durum bu ama uyarmakta qörevimiz bi kızı nişanlıyken hamile bırakıp bu kız ailesine ne der çevre ne düşünür benim Ailemin qözünde ne duruma düşer demek yerine kesin hamilesin diyip bu kadar rahat olmanın mantıqını anlayamıyorum bi erkek hiçbi zaman namusunu zor duruma sokmaz heleki bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…