Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

erkeklerdeki bu erkek bebek tutkusunun hic anlamiorm benim kide oylee
Bende diyorum zaten sen erkek diyip dur kız olursa görcem seni diyorum ( bu arada ben kız istiyorum da ) benimkide ikiz olsun ozaman bir kız bir erkek diyor. Sipariş veriyor sanki

Bende diyorum zaten sen erkek diyip dur kız olursa görcem seni diyorum ( bu arada ben kız istiyorum da ) benimkide ikiz olsun ozaman bir kız bir erkek diyor. Sipariş veriyor sanki
evlat evlattir yaa kiz cocugu olan erkekler ozaman anliomuss sevgiyi saglikli olsunlarda ikincisi erkek olur ne olck :)))

Kızlar ben ilk bebişim 7 haftalıkken bırakp gtmişti gtmemesi için dua demiştiniz ne acab ben meryem duas okuyorum başka vrmı

Kızlar ben ilk bebişim 7 haftalıkken bırakp gtmişti gtmemesi için dua demiştiniz ne acab ben meryem duas okuyorum başka vrmı
Canim ben bol bol kenzül Arş okudum ama uzun olanini nette hep kısası çıkıyor mümkünse uzun olanini bul tavsiye ederim

cnm kenzul arsi oku ben hergun okuyorm Allah kabul etsin. bide bu gonderdigimi oku hergun Allahin izniyle olur.

Son düzenleme:
Kizlar iyi geceler kasiklarimda asiri batma var arkasindan da beyaz akinti olusuyo neyin nesi yasayan varmi bat 4 gun sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…