Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu ay cok umitliydim adet olmadan 1 saat once bile yaptim cikmadi hala olabilirmi diyosun
cnm merhaba. inşallah en kısa zamanda gebe kalırsın sen de. bence çok ümitlenme açıkçası, bende regl olduğunda ilk gelen leke gibi kanamayı 3 aydır yerleşme kanamasıdır diye düşünüp kendimi ümitlendiriyorum, ama bir kaç saat sonra devamı geliyor ve regl olarak. yani bence çok düşünme 1 gün daha dur reglse zaten sökülecektir iyice.

Yok canım çıkmadıysa olmaz artık çünkü adet olmadan önce bile Silikte olsa çıkıyor
kuzum günaydın. şimdi geçmişe dönük forumu okuyorum da, seninki kimyasal olmuş sanırım. allah hayırlısını versin cnm canını sıkma demek ki yumurta ve spermde sıkıntı yok için rahat olsun hemen gebelik olacak diye birşey yok vücudun kendini hazırlıyor demek ki :) bu ay olmazsa öbür ay inşallah cnm bnm

İnşallah canım evet kimyasal oldu şimdi de kontrole geldim bakalım ne olacak

cnm gunaydin. oncelikle belirtmeliyim ki sonuclarini baska bir doktora daha goster. evet sonuclarin gayet guzel fakar fsh ve ih ayni olmamali ih fsh tan dusuk olmali bu da pko baslangici oldugunu gosteriyor. ve pko tek bir yumurtlalikta da olabiliyor. hamislik icon engel degil. bu arada prolaktinin ne guzel cikmis ya 13 bejim 29 du kendine iyi bak cnm

İnşallah her kim istiyorsa Rabbim saglikli evlatlar versin. Benim adetten 3 gun once pembe bir lekelenmem oldu akabindede adetim 1,5 gun surunce insan ister istemez acaba diyor adetlerim hic şaşmaz 4 gun surer garip geldi ne bileyim hayirlisi artik

cicekkokusu canım sıkıntı olmadığına sevindimm.. demekki zamanı varmış..Allah tez zaman da hayırlı sağlıklı bir bebiş nasip eder inşallah..
benim daha belli değil geçen ayki gibi kimyasal olabilir.. beklemedeyim..

cnm sordum onu zaten bi yerde okumuştum lhın fshdan düşük olması gerekmezmi dedim, öyle bişey yok dedi, belli bi oranda yüksekse ve vücudunda etkisi varsa pko teşhisi konulur sana teşhis koycak ver yok elimde dedi. iyi bi hastane ve iyi bi doktor. başka kime giderim gösteririm bilemedim açıkçası fazla stres yapıyomuşum gibi geliyo kendime kızıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…