Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

nan manyah gece gece delirtme beni catlama problemim yok doktor sorun yok dedi. o gun catladi sonra siliklesti istee niye benim sinirimi bozuon sen bi gitt yaaa gecen ay cifti gormedim bu ay gordum cifti ay sinir oldum gebercm nan seni buraya gell

Minesuu korkma cnm o devam eden yuksekliktr kafanı rahat tut bide bakm bu hormonlar hassas stres bile yukseltr dualarımızı ettk kalbim fatma kızın hamiş olmasndan yana inş darısı başımıza o klbin ortasına biz oturalm minesuu

imsallah cnm benim Allah buyuk.

gobek deligimn 2 cm asagisi 3 kere atti gecti sol kasigim agrio nedense ve sol bacagima vuruo agri. @gvn1907 bana catlamamistir belki dedii
Canım yrn sabah digital varsa onunla yap. Catlicak seviyeye gelmediği ve çatlatma si icin bir sıvı olusuyor o oluşmassa digital ler de sabit yüz çıkmıyor bilgin olsun sende sabit yüz ciktiysa catlamistir kesin kiii çıktı da zaten

cnm 2 gun sabit cikti sonra bos cikti yumurtlama akintim falan oldu dun bitti hatta ben catladigini dusunuyorum. cnm skldi

Sana tavsiyem batina en az 3 gün kala hic bir test yapma ne ovulasyon ne gebelik üç gün kalada erken gebelik testi yap
kiz bitane kaset tipi ovum kalmis wc dee batti bana yapayim dedim digital 2 tane daha var. bu ay olmassa onumuzdeki aya kullanirim onlarida

cnm 2 gun sabit cikti sonra bos cikti yumurtlama akintim falan oldu dun bitti hatta ben catladigini dusunuyorum. cnm skldi
Catladiktan sonra boş yüz çıkıyor bende denedim
Sonra kaldirdim dolaba unuttum bile taki gecen gun siz yapin diyince aklima geldi baktim 1 adet kalmış yaptim pozitif di hatta catlama olmasaydi sabitten sonra bos yüz cikmazdi

kiz bitane kaset tipi ovum kalmis wc dee batti bana yapayim dedim digital 2 tane daha var. bu ay olmassa onumuzdeki aya kullanirim onlarida
Kasetlere pek guvenmiyorum ben zaten tam pozitif degil ana cok cok silikte degil bircok sebebi olabilir kafan rahat olsun tatlim

aynen cnm yumurtalarin gayet iyi calisiyor dedi doktor hep bu @gvn1907 yuzunden mannah kari

Kasetlere pek guvenmiyorum ben zaten tam pozitif degil ana cok cok silikte degil bircok sebebi olabilir kafan rahat olsun tatlim
ama gulen yuzden sonra bos cikinca kasette yaptim hic gorunmuyodu cizgi falan iki gundur. bugun ole oldu silik. neyse hayirlisi bekleyip gorcz insallah

günaydın kızceler... öncelikle mavis_61 ve merve_mm tebrik ederim
@fTMNrsRKY inşallah sen de güzel haberleri verirsin. Minesuu ve Annesiym de takip eder

kızlar ben carsamba günü doktora gittim muayene oldum. rahmim gerideymiş evet ( Minesuu ile ortak noktamız) ama hiç bi anlamı yokmuş. doktor dedi ki genelde insanlar sağ elini kullanır azınlık sol elini kullanır ya, öyle düşün gebelik oluşmasında bi önemi yok bunun içini ferah tut dedi.
sonra yumurtalıklara baktı, sol yumurtalıkta bişey yok ama sağda miyomlar görüyo gibi, reglin 3.günü de geldiğin için hemen test yap sonuçlara göre yorumlayalım belki pko olabilir dedi.

ben o akşam depresyona girdim resmen. pko olabileceği için değil, çünkü pko olup da hamile olan 2 arkadaşım var yani bunun b engel olmadığını biliyorum, ama daha önce 3 kere daha jinekolo muayene geçirdim hiç bi doktor neden söylemedi. neden yeni öğreniyorum, ilaç kullanmam gerekiosa kullanmadığım boşa geçen ayları düşünerek depresyona girdim

sonra test sonuçlarımı aldım doktora gittim, bu arada : t4:1 tsh:0,7 e2 :30 fsh:6,3 lh:6,4 prl:13
doktor baktı testlere hiç bir sıkıntı yok dedi, herşey normal dedi, rahmnin zaten gebeliğe hazır oldğunu söylemiştim, sağ yumurtalığında gördüğüm de demek ki polikistik değilmiş folikülmüş demekki sağdan yumurtlucaz bu ay dedi. zaten pko tek yumurtalıkta görmezdik ikisinde de gözlemlerdik ve lh 10 dan düşükse sıkıntı yoktur dedi.

Sonuç itibariyle çalışmalara devam et içini ferah tut dedi.
olay bu kızlar, bu olaylarla uğraştm, forumu okuyacak vaktim çok az oluyo, işler de yoğun kusura bakmayın

Kızlar günaydın benim bat 2 aralikti ve beklenen tarihte sabah 11 gibi reglim basladi ama dun aksama kalmadi kesildi. 1,5 gun anca surmus oldu. Hic gelen giden yok ama agrim devam ediyor normalde gunu gunune olur ve 4 gun surer acaba bundan bir anlam cikartmalimiyim.

Sabirsiz61 cnm bi test yap yerleşme falan olmasın geç döllenmeye bağlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…