Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

o kalp bu ay dolay inş bi kalpte bizim içimize konar inş

insallah cnm. sen ne zamandir istiodun ? kac yillik evlisin ?

Cnm ben aslında bekledm ilk hamileliğim tesadüf oldu tutmaz sanmştm duyunca çk sevndk bu kadar sevnceğimizi bilmyodm özellikle eşim duştukten sonra tekrar aynı duygunn peşine duştm 7 aylık evliyiz 26 yaşındayız ama üniversiteden beri birlikteyiz artk aşkmza melek gelip taçlandrsın istyoruz rabbim nasip ederse test falan kullanmadm takvim tutuyodm tahmini yumurtlama gunuyle denedik

himmmm anladimmm cnm... peki hamis oldugunu ogrenene kadar olcuyor muydunnn balim cok soru sordum sana bugun demi napim senin yolundan gidiorum

Bana ateş basıyo ama bi olçyorm 36 bi bakıyorm 34 bi bakıorm 35 hiç ümidim yok ama o 10 gun iyi emek harcadm inş olur

himmmm anladimmm cnm... peki hamis oldugunu ogrenene kadar olcuyor muydunnn balim cok soru sordum sana bugun demi napim senin yolundan gidiorum
Yok canım ölçüm yapmıyordum gecen ay yapmistim birden düşmüş tü moralim bozulmustu sonra adet olmustum. Sonraki ay yapmadim kendimi hamile gibi hissetmiyordum sanada demiştim hatta olmadı bu ay da hic belirti yok diye. Demekki ümidin yoksa hamiş kaliyon birde belirti yoksa

Bana ateş basıyo ama bi olçyorm 36 bi bakıyorm 34 bi bakıorm 35 hiç ümidim yok ama o 10 gun iyi emek harcadm inş olur
sen mi ben miii yaa emek verdim ben de cok simdi dinleniorm hayirlisi olsunn birlikte veriri insallah hamislik haberini

evet yaa benim bu ay hic umudum yok nedensee insallah bu konudada senin yolundan giderim sen nereye ben oraya

İnş cnm şimdi eşlerimize yanaşamyz çk edepsiziz bizde
bunun neresi edepsiz gii biz neler konusuoz bilion mu ar edep kalmadi napakk amaaa ben zaten 3 gun oldu yumurtlamam gecelii adete kadar dinlecm hic ugrasamam sogudum zaten iliskiden ve faazlasiyla doydumminsallah hamisizdirrrrr cuma aksami bugunn Allah dulrimizi kabul etsin kenzul arei.oku cnm ben simdi aklima geldi ben de okuyayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…