Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

oyle oluo ama bebegi aklina getime bencee desem dee gelio illakii. bat ne zamandi cnm be zamadir istiosun unuttum cok girmiosun cunkuu
Evet okul ev derken zamanım çok kalmıyor aslında ben istediğim için yapıyorumda işte eşim o çok istiyor hatta bana sen istemiyorsun diyo ayın 10 da bekliyrum.

Evet okul ev derken zamanım çok kalmıyor aslında ben istediğim için yapıyorumda işte eşim o çok istiyor hatta bana sen istemiyorsun diyo ayın 10 da bekliyrum.
ee esin istiosa ben ce sanslisin bazi erkeklef bi kac ay gecip olmaynca bos veriolar. var mi herhangi bi belirti ne kadardi istiodun canim ??

ee esin istiosa ben ce sanslisin bazi erkeklef bi kac ay gecip olmaynca bos veriolar. var mi herhangi bi belirti ne kadardi istiodun canim ??
Hazirandan beridir istiyoruz ben testleri yaptım doktor bir sorun yok dedi ama eşim daha test yaptırmadı 1 yılımız dolsun dedim.Evet çok istiyor yaşım geldi diyip duruyor.

Hazirandan beridir istiyoruz ben testleri yaptım doktor bir sorun yok dedi ama eşim daha test yaptırmadı 1 yılımız dolsun dedim.Evet çok istiyor yaşım geldi diyip duruyor.
ozaman esinde baktirsin kendine cnm. olur insallahhh umitsizlige kapilma ben de hazirandan beri istiorm Allah buyuk vardir elbet zamani

topige ölu topragimii dokuldu cnm sklyooo bur daaa bi @mavis_61 bi de Z Zeyert1204 yazioo yaa onlarda hamis kalir kimse yazmaaazzz ben burdaa acilarin kadini veletsiz atanamayan ev hanimi olarak kalmak istemiom
Aynen kaç gündür böyle benimde annemler geldi sürpriz yaptılar bize. yazamadım hiç.
Seni bırakırmiyim hiç Minesuu (keşke hamile kalsamda birakmasam ) sen hamis olana kadar burdayım sen bizi birakcan hamis olunca demekHm daha hamis kalıp hamisler topigini kurucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…