Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Tünaydın diyim kızlar yeni kalkmadım haa anca baktm napıyosunuzzz
@gvn1907 bebeqm uyuyoz biz sende erken qiriyon napalım bu ay benden ümidini kes hiç umudum yok :) bu ay olmassa bende biraz ara vermeyi düşünüyorm

Bel ağrısı var canımm.. sanki göğüslerde hafif bi dolgunlaşma var çok değil ama..bide sol kasık tarafında böle tuhaf bi durum var.. başkada bişey yok..
Benim de göğüs uçlarım acıyor adet öncesi oluyormuş zaten ama ilk defa oluyor bende birde kasıklarda sağlı sollu sızı var adet için mi gebelık için mi bu belirtiler Allah bilir

Benim de göğüs uçlarım acıyor adet öncesi oluyormuş zaten ama ilk defa oluyor bende birde kasıklarda sağlı sollu sızı var adet için mi gebelık için mi bu belirtiler Allah bilir
belkide biz evham yapıoruzdur gerçi benim silik çizgi varda kimyasaldan korkuyorum..

adet doneminde gogus ucu agrimaz cnm gogus agrir siser fala. gogus ucu demissin bi an acaba mi dedim yani insallah vardirr yaa hepimizzzin olsun bu ay vallahii bereketli ne guzel.olurdu kendimden de umudum yok nedense

adet doneminde gogus ucu agrimaz cnm gogus agrir siser fala. gogus ucu demissin bi an acaba mi dedim yani insallah vardirr yaa hepimizzzin olsun bu ay vallahii bereketli ne guzel.olurdu kendimden de umudum yok nedense
Bilmiyorum ki canım bu konu da bilgim yok hayırlısı InsAllah hepimiz toplu halde hamis oluruzda gebelik hakkında konuşuruz

topige ölu topragimii dokuldu cnm sklyooo bur daaa bi mavis_61 bi de Z Zeyert1204 yazioo yaa onlarda hamis kalir kimse yazmaaazzz ben burdaa acilarin kadini veletsiz atanamayan ev hanimi olarak kalmak istemiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…