Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ahaaaa yeni bir fikir nerden alıcaz acaba bu ay beklentiler hüsran olursa denerim bide bugün sol kasığımn altınd hep ağrı var adetim 12 si gibi olcak ümitlenmek istemyorm sank yok gibi zaten
Eczaneden yada internetten alabilirsin canım bu ay olmazsa ben de alicam inşallah gerek kalmaz da almam

ahaaaa yeni bir fikir nerden alıcaz acaba bu ay beklentiler hüsran olursa denerim bide bugün sol kasığımn altınd hep ağrı var adetim 12 si gibi olcak ümitlenmek istemyorm sank yok gibi zaten
cnm daha var batinaa ama bilemiormm

Kizlaaarrr nabiyonuz bakiim ben geldim ☺ Minesuu akşam ilk preseed denememi yaptim çok kolaymiş kiz hiç hissetmedim bile senin anlattina göre korktuydum deli kiz ☺ sen naptin bitti mi jel kullanmaya devam ediyon mu

Kızlar ben yazdıklarınızı sürekli takip ediyorum da preseed jel merak ettim anlatabilirmisiniz

preseed ben de ise yararsaa herkeste yarar o kadar iddaliyim yani 1 tup bitirdim. millet 4 ay kullanio 1 tupu . artik her yerimden pressed akiodu isal bile olduydum

Kizlaaarrr nabiyonuz bakiim ben geldim ☺ Minesuu akşam ilk preseed denememi yaptim çok kolaymiş kiz hiç hissetmedim bile senin anlattina göre korktuydum deli kiz ☺ sen naptin bitti mi jel kullanmaya devam ediyon mu
bitti cnmm nadastayimm ben suan kuluckaya yattim yumurtamin pismesini bekliyorum insallah. iyi sevindim zor degil zaten ben buyutuyorum bir tup bitirdim bennn yarisindan cogu bosa gitto tabiki. sen yumurtladin mi ????

canımm saol.. ama sevinmem için erken.. tebrikleri kabullenemiyorum o yüzdenn

bitti cnmm nadastayimm ben suan kuluckaya yattim yumurtamin pismesini bekliyorum insallah. iyi sevindim zor degil zaten ben buyutuyorum bir tup bitirdim bennn yarisindan cogu bosa gitto tabiki. sen yumurtladin mi ????
Yok bebeeem ya ben daha dün yikandim adette sonraki iki günde önemliymiş ya o yüzden denedim ovu testide sipariş etmistimde jel geldi o gelmedi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…