Hamile kalmak için ne yaptım.

Tazeanne93

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
8
4
31
Kızlar öncelikle merhabalar. Ben bir buçuk senelik evliyim. 100+ kilodayım. Hamile kalmak için de bir senedir uğraş veriyorum. Sizlere bu ay denediklerimi yazmak istiyorum. Çünkü nasipse 5 haftalık hamileyim. ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Eğer ise yararsa buraya yazacağıma söz vermiştim.
Hayıt otu tohumu aktardan aldım. sabah ve akşam yemeklerden 15 dakika önce kullandım. Adet döneminde başladım. Yumurtlama haftamın sonuna kadar kullandım.

Bal-corek otu- tarçın bu üçünü karıştırdım. Her sabah akşam bunu da aç karnına bir kaşık yedim. Tarifi internette yaziyor. Hatırlayamadım ben şimdi. Bunu ay boyunca kullandım her gün.

Arı sütü-polen-bal bu üçü de karışım halinde aktar da satılıyor. Bunu da ay boyunca her gün bir kaşık yedim . Sabah akşam yemeklerden önce kullandım. İnşALLAH benim gibi olan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın mevlam. ❤️

Kızlar öncelikle merhabalar. Ben bir buçuk senelik evliyim. 100+ kilodayım. Hamile kalmak için de bir senedir uğraş veriyorum. Sizlere bu ay denediklerimi yazmak istiyorum. Çünkü nasipse 5 haftalık hamileyim. ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Eğer ise yararsa buraya yazacağıma söz vermiştim.
Hayıt otu tohumu aktardan aldım. sabah ve akşam yemeklerden 15 dakika önce kullandım. Adet döneminde başladım. Yumurtlama haftamın sonuna kadar kullandım.

Bal-corek otu- tarçın bu üçünü karıştırdım. Her sabah akşam bunu da aç karnına bir kaşık yedim. Tarifi internette yaziyor. Hatırlayamadım ben şimdi. Bunu ay boyunca kullandım her gün.

Arı sütü-polen-bal bu üçü de karışım halinde aktar da satılıyor. Bunu da ay boyunca her gün bir kaşık yedim . Sabah akşam yemeklerden önce kullandım. İnşALLAH benim gibi olan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın mevlam. ❤️
Sizin adiniza çok mutlu oldum emekleriniz çabaniz boşa gitnemiş insallah saglikla alirsiniz kucaginiza

Bende de kilo problemim 100+var tüp bebek bende eşimde takviyeler kullanıyoruz ve polip ameliyatı olucam Aralık'ta
Ve gizli şeker ilacı kullanmaya başladım
Bende gebeliğe engel bişi cukmadi çok şükür eşimin sağlık sorunlari vardı
Bizde Ocak gibi başlarız tüp bebek tedavisi ne insallah sizin adınıza çok sevindim
Doktor vitaminler verdi ekstradan yapmak için çekindim açıkçası

Bende de kilo problemim 100+var tüp bebek bende eşimde takviyeler kullanıyoruz ve polip ameliyatı olucam Aralık'ta
Bizde Ocak gibi başlarız tüp bebek tedavisi ne insallah sizin adınıza çok sevindim
Biz de testler esnasında ikimiz de de sorun çıkmadı. Sadece doktor pcos olabilirsin demişti. Sonra diaformin verdi. Aslında şeker hastaları kullanıyormuş ama yumurta geliştirici bir ilacmis ve kilo vermeye yardımcıymis. Ben üç ay onu kullandım. Birde kombinol vermişti ama onu çok kullanmadım. Yardımcı olursa isteyen herkes kullansın belki birinden biri şifa olmuştur 🤲

Biz de testler esnasında ikimiz de de sorun çıkmadı. Sadece doktor pcos olabilirsin demişti. Sonra diaformin verdi. Aslında şeker hastaları kullanıyormuş ama yumurta geliştirici bir ilacmis ve kilo vermeye yardımcıymis. Ben üç ay onu kullandım. Birde kombinol vermişti ama onu çok kullanmadım. Yardımcı olursa isteyen herkes kullansın belki birinden biri şifa olmuştur
Bu arada inşALLAH güzel sonuçlanır kuzucum 😘

Peki hamile kalmak için yumurtlama döneminde ilişki sıklığı mı gerekiyor yoksa diğer günlerde de gün aşırı ilişki mi gerekiyor

Peki hamile kalmak için yumurtlama döneminde ilişki sıklığı mı gerekiyor yoksa diğer günlerde de gün aşırı ilişki mi gerekiyor
Canım eşim üroloji doktoruna gittiğinde doktor dedi ki size iki üç günde bir yapın diyecekler ama siz onları dinlemeyin dedi. Yumurtlama döneminde hücum edin dedi. Yapabildiğiniz kadar dedi. Yalnız benim şuan gebelik hesaplamama göre adetim bittikten iki gün sonra tutmuş 🥰 yani aslında yumurtlama haftam değildi 🤷🏻‍♀️ bir de yerde yaptık bir iki kere belime yastık koyarak.onun da faydası olmuş olabilir.

Benim ilk ay başarısız oldu soğan kürüne başlayayım diyorum faydası olur mu acaba ? Yaşım 31 eşim benden 8 yaş büyük

Doktora gittiğinizde herhangi bir sorun çıkmış mıydı. Birde söylediklerimi mi uyguladiniz acaba. Ve şey söylemek isterim ben hamile kaldığım ayın bir ay öncesi hacamat yaptırmıştım çocuk sahibi olabilmek için. Normal de seans şeklinde oluyor ama benim tek sefer gitme imkanım vardı direk yumurtalık bölgesinden yaptırmıştım onun da faydası olmuş olabilir mi bilmiyorum. Hani yardımcı olmak adına onu da soylim size

X