Hamile kalmak için ne yapmalıyız

Öncesinde kadın doğum doktoruna muayene olun . Hormon kanlarınızı verin bir sorun yoksa eğer ;
Yumurtlama günlerini değerlendirin ve çocuk için beraber olmayın boşuna strese girmeyin , kasmayın vücudunuzu. anın tadını çıkarın.Vücudunuzu rahat bırakın . Gevşeyin rahat olun .

Bir sağlık sorununuz yoksa ovulasyon alın pik gününüzü değerlendirin sonucu bekleyin.
O ne demek. 2 aydır evliyim bilmiyorum öyle şeyleri. En son 29 temmuzda adet oldum bir öncekide 5 temmuzdaydı adet başlangıcı

Öncesinde kadın doğum doktoruna muayene olun . Hormon kanlarınızı verin bir sorun yoksa eğer ;
Yumurtlama günlerini değerlendirin ve çocuk için beraber olmayın boşuna strese girmeyin , kasmayın vücudunuzu. anın tadını çıkarın.Vücudunuzu rahat bırakın . Gevşeyin rahat olun .
Ben vajinismusu atlattım ama, yani hala ara ara zorluk çekiyorum kızlık zarım kalındı

Kendinizi rahatlatacak şeyler deneyin .vücudu kasmak bence zorlaştırıyor durumu.ben dahil çevremde gördüğüm çoğu kişi tatilde kafalarının ve bedenlerinin en rahat olduğu dönemlerde hamile kaldı. Kasınca resmen vücut kabul etmiyor bebeği😂 ve düzenli regli oluyorsanız bir sürü uygulama var telefonlarda indirip takip edin yumurtlama zamanınızı .gün aşırı birliktelikte illaki denk geliyor

X