Hamile kalmadan önce rüyasında malum olan varmı?

beyzamm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
3
0
28
Arkadaşlar hamile kalmadan önce rüyanızda bebek yada anlamlı değişik yani sizi etkileyen rüyalar oldu mu hiç... Ben mesela 2senelik evliyim 1sene önce sık görürdüm ama etkilemezdi beni bişey hissetmezdim bilincaltı der geçerdim hep... Ama şimdi son 2 gündür kız çocuğu görüyorum rüyamda bahçe çiçek fln kı çocuğu köy yolunda bisikletle geliyo yanıma seni ben çok seviyorum diye boynumdan sarıldı ve beni öptü sonra bisikletine bindi ve evine gitti... Bugünde rüyamda evde kırmızı elbiseli bi kız çocuğu gördüm 2 yaşlarında arkası dönüktü birine gösterdim bu çocuk diye kucagıma aldım öptüm sarıldım ama çok farklı şeyler hissediyorum Iki gündür.. Sanki o çocuk benimmiş uzaktaymısta özlemişim gibi uyandım ve duygulandım çok farklı bir his tarif edemiyorum ilk defa böyle oldum sizdede oldumu hiç böyle

Tüp bebek transferi oldum ilk denemem düşükle sonuçlandı o gece çok ağlamış ağlarken uyuyakalmıştım rüyamda bıldırcın ve yavru bıldırcın görmüştüm ki gerçek hayatta canlı bıldırcın hiç görmedim 😂 ikinci transferden iki gün sonra evime beyaz bir kuş aldığımı görmüştüm ☺️ ve kızım doğdu Mayıs ayında. Hatta şöyle yazmışım

Eklentiler

• 8337ea45-3a9a-4f40-b6ec-bf7feebb3872.jpeg
    8337ea45-3a9a-4f40-b6ec-bf7feebb3872.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 27
Tüp bebek transferi oldum ilk denemem düşükle sonuçlandı o gece çok ağlamış ağlarken uyuyakalmıştım rüyamda bıldırcın ve yavru bıldırcın görmüştüm ki gerçek hayatta canlı bıldırcın hiç görmedim 😂 ikinci transferden iki gün sonra evime beyaz bir kuş aldığımı görmüştüm ☺️ ve kızım doğdu Mayıs ayında.
Allah'ım size bagışlasın ne güzel 😍😍🙏🙏 benim rüyam nasıl sizce 😁

Arkadaşlar hamile kalmadan önce rüyanızda bebek yada anlamlı değişik yani sizi etkileyen rüyalar oldu mu hiç... Ben mesela 2senelik evliyim 1sene önce sık görürdüm ama etkilemezdi beni bişey hissetmezdim bilincaltı der geçerdim hep... Ama şimdi son 2 gündür kız çocuğu görüyorum rüyamda bahçe çiçek fln kı çocuğu köy yolunda bisikletle geliyo yanıma seni ben çok seviyorum diye boynumdan sarıldı ve beni öptü sonra bisikletine bindi ve evine gitti... Bugünde rüyamda evde kırmızı elbiseli bi kız çocuğu gördüm 2 yaşlarında arkası dönüktü birine gösterdim bu çocuk diye kucagıma aldım öptüm sarıldım ama çok farklı şeyler hissediyorum Iki gündür.. Sanki o çocuk benimmiş uzaktaymısta özlemişim gibi uyandım ve duygulandım çok farklı bir his tarif edemiyorum ilk defa böyle oldum sizdede oldumu hiç böyle
30 ekimde falan rüyamda bebek mezarında ağladığımı görmüştüm. Mezarda isim vs hiçbir şey yoktu ancak mezarı görünce koşup üstüne yatıp ağlıyordum. 4-5 gün sonra bebek haberi alıp 2 ay içinde de kaybettim

30 ekimde falan rüyamda bebek mezarında ağladığımı görmüştüm. Mezarda isim vs hiçbir şey yoktu ancak mezarı görünce koşup üstüne yatıp ağlıyordum. 4-5 gün sonra bebek haberi alıp 2 ay içinde de kaybettim
Allahım tez zamanda yeniden nasip etsin inşallah Rabbim büyüktür... 🙏

Bebek görüyorum ya da bebek emziriyorum,
hiç bebek denemesi dahi yapmadık bu arada, yine de bence bilinçaltı ile ilgili,
Gerçi rüyaları çıkan kişiler için durum farklı olabilir..

Ben hep emzirirken görüyordum. Özellikle göğsümde sütler aktığını görürdüm. Kızım şimdi 15 aylık Rabbim kim evlat istiyorsa hayırlısı ile nasip etsin. 🤲🏻

Şu anki evimize taşındığımız ilk bir hafta her yerde bebek görüyormuş gibi oluyordum bir bebeğin varlığını hissediyordum sürekli ses emekleme uyuma yatağı eşyaları… ikinci hafta sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim ve bebeğim mayısta doğdu.

Ben rüyamda hamile olduğumu düşünüp doktora gidiyordum ve doktor bana hamile değilsin diyordu. Birkaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Yani benim rüyamın tam tersi çıktı 😅 sonra da iki kez rüyamda erkek bebeğimin olduğunu gördüm ve bebeğimin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendik. Bu sefer rüya doğru çıktı 😅 yani hamilelik döneminde bu konularla ilgili çok rüya görülüyor ve doğru çıkıyor genelde🤭

X