hamile kalma

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar caresiszim ve cok dusunuyorum siz ikinciyi ne zaman yaptiniz benim suan 3 haftalik bebegim var yanliz bzi bidaha istiyoruz ama ben bebegin biraz buyumesini istiyorum ben dogum yapali 3 hafta oldu hamile kaldim diyesiye biraz daha zaman gecer cunku biz ilerde esimle birlikte calismayi dusunuyoruz suan tek esim calisiyor ikisi aradan ciksin diyoruz yanliz arka arkaya yapan oldumu zorluk ceken varmi bakmakla acaba cunku ikiside kuvcuk olacak tahminim sagolun

bence cok zorluk cekersin en azindan 1 sene bekle derim hem vucudun kendini biraz toparlasin tanidigim dogumdan sonra hamile kaldi ve cok zorluk cekti.

Bence de canım, bir sene bekle hem vçcudun toparlanır hemde bebeğini büyütürsün. Rabbim işlerinizde kolaylıklar versin ve bebeklerinizi güle güle büyütmek nasip etsin inşallaaahh..

doktorunda hemen hamile kalmana müsade etmez zaten..daha 40 ın çıkmamış....mutlaka 1 sene ara ver..rahim dinlensin..kendini toplasın..bebiş büyüsün..daha onu emzireceksin en az 6 ay...zaten daha adet görmende zaman alır..acele etme...

X