Hamile Kalma İhtimalim Var mı?

TuuceYed

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2011
6
0
Geçen Ay Adet Görmemek İçin Belara İsimli Doğum Kontrol Hapı Kullanıyordumm.. İlacı Bıraktıktan Sonra Lekelenme Oldu Ve O Sırada Cinsel İlişkiye Girdik Nişanlımla ve Ondan Sonraki Gün Adet Görmeye Başladım.. Hamile Kalma Gibi Bi İhtimal Var Mıdır Sizce.?

geçen ay adet görmemek için belara isimli doğum kontrol hapı kullanıyordumm.. Ilacı bıraktıktan sonra lekelenme oldu ve o sırada cinsel ilişkiye girdik nişanlımla ve ondan sonraki gün adet görmeye başladım.. Hamile kalma gibi bi ihtimal var mıdır sizce.?

canım bıraktıktan kaç gün sonra olduğu önemli olan ertesi günse problem olmaz ama bi kaç gün geçtikten sonra ise düşük bir ihtimalde olsa eğer erken yumurtlama olduysan ufak bir ihtimal

Geçen Ay Adet Görmemek İçin Belara İsimli Doğum Kontrol Hapı Kullanıyordumm.. İlacı Bıraktıktan Sonra Lekelenme Oldu Ve O Sırada Cinsel İlişkiye Girdik Nişanlımla ve Ondan Sonraki Gün Adet Görmeye Başladım.. Hamile Kalma Gibi Bi İhtimal Var Mıdır Sizce.?

bence ihtimal yok canım..boşuna kuruntu yapma..

Yani Bırakmıştım Sonra 2 Gün sonra Tekrar İçmeye Başladıktan Sonra Yine Bıraktım 2 Gün Sonrada İlişki Oldu.. =/

Peki Olup Olmadığını Ne Zaman Kesin Olarak Öğrenebilirimm.?

Adet olduğunuza göre hamile kalma ihtimaliniz neredeyse sıfır. adet gecikmesini beklemek lazım.. Yanlış anlamayın ama zaten nişanlısınız ne gerek var böyle sıkıntılara grmeye nasıl olsa evleneceksiniz.

X