Aile Planlaması hamile kalırmıyım ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ada45

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
14
0
ben birşey sormak istiyorum 21 tabletlik hap kullanıyorum ama 7 gün ara verdim ilk tabletim bittiği için bu 7 gün içinde eşimle ilişkiye girdim bir kaç kez ve içime boşaldı hiç bi korunma yokken acaba hamile kalırmıyım ? :18::18:

gerçekten mi yaa off daha 2 aylık evliyim ben :S ee napıcam ben şimdi hap kullanmaya devam mı edeyim yoksa hemen doktora mı gideyimm

Ara verdiğin süre regl dönemine denk gelmesi gerekiyordu gelmedi mi?

Bende doğum kontrol hapıyla korundum . Ve hapım bittikten sonra 5 güne kadar adet oluyordum. Hap kullanmadığım arada bende korunmasız ilişkiye girdim ve hamile kalmadım . Çok tedirginlik yaşadım. internetten araştırdım kalınmıyor yazıyordu. Önemli olan düzenli kullanmak aksatmamak. Mesela bugün hapım bitiyordu 7 günün sonunda yani 8. Günde diğer kutuya başlıyordum. Ben böyle kullanıyordum.

regl dönemine denk geldii evet ama 2 gün geldi sadece regl oda çok az bende tedirginim şuan hamile kalırsın diyorlar ama bilmiyorum yinedee :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…