Aile Planlaması Hamile kalır mıyım?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.824
6
Arkadaşlar adetim bittikten bir gün sonra eşimle ilişkiye girdik. Adetim yeni bittiği için eşim yumurta yok içinde hamile kalmazsın diyip içime boşaldı sadece bir kez. Geçen ayın 13'ü adet olmuştum 18'i adetim bitti ve 19'u ilişkiye girdik. Sizce hamile kalırmıyım?:1no2: Biz daha bebek düşünmüorz yeni evli sayılırız. Göğüs uçlarımda acı var sadece birde bacaklarımda ağrı.:sinifsinif:

şubat 28 çekti. siz öyle bi hesaplayın tarihiniz geçti mi bi ?
ayrıca bi arkadaşım aynı sizin durumunuzda hamile kaldı bizde şaşırmıştık..

13 Martta olmam gerekiyormuş tekrar. Daha geçmemiş allaha şükür. Umarım arkadaşınızın durumuna düşmeyiz ben daha hazır değilim.eyvahedigeldismile

canım seni korkutmak gibi olmasın bende hamile kaldığımda bacaklarımda ve belimde ağrı olmuştu ama inşallah sen hamile değilsindir

benim kuzenim de 1 gün sonra ilişkiye girdiğinde kalmıştı ,korkutmak gibi olmasın.. :uhm: olsa da sorun yapmayın canım.. ama sizin isteğiniz açısından inş. değilsindir.sonucu yaz

Aslında içimde yumurta yok olmamam gerektiğini düşünüyoruz. ınşallah değilimdir çünkü 2-3 yıl sonra düşünüorz şuan hazır değiliz. Bacaklarımdaki ağrı geçti, karnım şiş herhalde adet olucam yani inş.

madem istemiyorsun dikkatli korunun o zaman bi korunma yöntemin olsa bile içine boşalmasına izin vermeyasakkelime ne gereği var o pis şeyin içine girmesine madem istenmiyor gebelik öyle değilmi bende bunu anlamıyorum.hemde için rahat olur

Haklısın işte ama gelde anlat...:umursamaz: Biliorm olsun diye yapıo.kaydirigubbakcemile

benim kuzenim de 1 gün sonra ilişkiye girdiğinde kalmıştı ,korkutmak gibi olmasın.. :uhm: olsa da sorun yapmayın canım.. ama sizin isteğiniz açısından inş. değilsindir.sonucu yaz

İşte bu yorum tam ilaç gibi gelmiştir arkadaşa.:roflol:

Hala olmadım ama kasıklarımda ağrı var 28 günde 1 olmuorm 1 ay sürüo bazen 2-3 gün gecikme yaşıorm. Bgn tam 1 ay oldu inşallah hastalanırım bgn yrn bu haftada beklicem olmazsam gebelik testi yapacağım artık.

madem 2-3 yıl bebek istemiyorsunuz o halde kendinize sağlam bir korunma yöntemi bulmalısınız...
hap kullanabilirsiniz yahut kondom.
yoksa 2-3 yıla kalmadan bebişi kucağınıza alırsınız.
kimi yeni evliler doğum kontrol hapı kullanmaya korkuyor aslında bunda korkulacak hiç birşey yok.
ben evlenir evlenmez (tabii doktor kontrolünde)doğum kontrol hapı kullandım.
ve 2,5 yıl sonra hapı bıraktığım ay hamile kaldım.
dediğim gibi hamile değilsen eğer ! bundan sonrası için korunma yöntemini belirlemelisin...

Hamile değilim arkadaşlar, cuma günü adet oldum şimdilik çok mutluyum. Doğum kontrol hapına başlıorm yoksa eşime kalırsa hemen hamile kalmamı istio.

senin adına sevindim.korunma konusunu erkeklere vermemek lazım. ciğeri kediye emanet etmek gibi bişey

loca nın yazdığına takıldım o pis şey dediğin spermler mi acaba eğer öyleyse sen de bende hepimizde o pis şeylerden geldik yani bu tür şeyler bana çok ters geliyorrrr(((

evet spermleri kasteddim her ne kadar ordan gelmiş de olsa çoğu kadın iğrenir.yani ellemek,hissetmek istemez:1closedeyes:

adet sonrası eşimle aynı durumu yasadık ama yeni evliyiz tam olarak bilemiyorum yumurtlama dönemi nezaman ilaç falan kullanmıyorum sadece eşim korunuyodu ama bukez korunmadı vallatest yapsam şimdi belli olurmu daha 3 günlük bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…